Arama sonuçlarınız

1. rauf_468

Gezenbilir Konya Off Road Grubu; Tanışma Toplantısı Görselleri (13 Kasım 2011)

Herkese merhabalar,Konyada Gezenbilir grubu olarak yaptığımız ilk toplantı çok eğlenceli geçti,bir kaç kişi eksiğimiz vardı ama ilk adımı atmış bulunuyoruz.Toplantı sonrasında yaptığımız küçük offroad gezimizle de stres atmış olduk. Katılan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyor ve yapılacak olan...

2. rauf_468

Gezenbilir Konya Off Road Grubu; Tanışma Toplantısı (13 Kasım 2011)

Konya'da yapılması planlanan off road etkinlikleri için biraraya gelip tanışmak ve iletişim halinde olabilmek adına toplanmaya karar verdik. Tüm off road severleri ve doğa tutkunlarını tanışma toplantımıza bekliyoruz.Saygılar... Tarih/Saat: 13 Kasım Pazar Günü Saat 13:00 da Yer:Selçuk...
  3. rauf_468

Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler

Merhaba Altay bey, Siz baya hızlısınız anlaşılan,hemen nereye gidecegimizi sorduğunuza göre :) Konya da bir grup kurarak başlasak bu işe aslında daha iyi olur diye düşünüyorum. Bende bir grupla gezmeyi çok istiiyorum fakat aktif bir grup yok şu anda konya da bildiğim kadarıyla. Bazı tanıdıgım...

4. rauf_468

Lastik seçimi ???

2007 model 2.5 D-4D 4x4 Toyota Hilux için lastik almak istiyoruz.Fakat bir karara varabilmiş değiliz. Aracı %70 normal yol,% 30 yol dışı kullanmaktayız.Ama çamur ve karda kalmayıda hiç istemiyoruz. Aracın satandart lastik boyutu 255x70xR15 ve lastikte hafif oynama yapabiliriz, aracın biraz daha...
  5. rauf_468

Artık TOYOTA HİLUX 4x4 sahibiyim :D:D

2007 model 4x4 toyota hilux'um oldu.plakası yarın çıkıyor inş.yeni bir off-road çı daha katılıyor arnıza.off-road için bir çok değişiklik yapılması gerekiyor ama zamanla onlar da olucak inş.(Bazı fotoları kasa kabini konulmadan çekmiştim:)...)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri