Arama sonuçlarınız

1. candova

Grand Vitara 3 Kapı Tavsiyeleriniz

Yeni kasayı bilmiyorum ama eski kasa için birebir katılıyorum.Benzinli iki kişi kullanıyoruz ve 2.aracımız. Koltuklar yatınca araba kamyonet gibi oluyor ama 2 kişiden fazlası için portbagaj olmadan sorun.Bizde a/t lastik var en az 10 litre ortalama ile dolaşıyoruz.Yeni kasalar lpg konusunda...

2. candova

Sis Farı Tercihi Led Bar Mı Klasik Halogen Hella Mı?

Yakınlarda 2005 3 kapı grand vitara aldım.İlk arazi aracım.Orjinalliğini bozmadan sis farı takmak istiyorum. Şöyle bir aparat aldım.Plakanın üzerine takabilmek için. US $20.59 39% OFF|Tahmini Teslimat Zamanı Burada da bir arkadaş takmış, fena durmuyor. Grand Vitara 2005 Model 3 Kapı Otomatk...

3. candova

Satılık Lassa Competus A/t 2 215/65r/16 Sıfır Ayarında 500 Km'de

Yeni aldığım Grand Vitara'dan çıkan sadece 500 km yol yapmış 2018 üretimi lastiklerim satılıktır. Lastikler kusursuzdur, satış sebebim eski sahibinin verdiği BFG A/T leri takmamdır. 4 adettir. Sıfır ve İkinci El Lastik İlanları ve Fiyatları sahibinden.com'da
  4. candova

Satılık 2005 3k Grand Vitara-83.000km-hatasız-otomatik

Merhaba hala satılık mi Satılıksa telefon rica ediyorum

5. candova

Yeni Lada Niva Urban Resimleri

Lada Niva geri döndü arkadaşlar, satıştan vergi dilimi nedeniyle vazgeçildi. Internet sitelerini bile kapatıp gittiler.

6. candova

Defender 110 Hidrolik Direksiyon Seti Arıyorum

Merhaba , orjinal seti kayalar oto dan geçen hafta sorduğumda toplam 7.000 TL ye geldiğini ilettiler. Acaba bu kadar pahalı mı?
  7. candova

Hem Şehir Içi Hem Arazide Td5 Ve Masrafları Hakkında Sorularım Var

Bu arada td5 ne kadar yakıyor? Yukarıdaki gibi 12-20 lt arası mı?
  8. candova

2.elin herşeyi süpriz. Bu kumara girmemek için eninde sonunda gidip 4x4 pick-up aldıracaklar bana. Zaten bu işler tanıdıkla oluyor. Usta milletine güvenmemek en doğru seçim :) V8 işi içinse kafamda deli sorular var, bir türlü çözemediğim :D

9. candova

Sanıyorum ikinci araba almak isteyenler için ideal. 30 litre tüp günlük kullanımda baya bir üzer :) TD5 ten en az 10.000 TL daha uygun.

10. candova

Discovery 3.9 V8 alsak bu şartlarda daha mantıklı olmaz mı.?Tek tük temiz olanları bulunabiliyor. Aklım onlara kayıyor açıkçası. Bugune kadar gördüğüm tüm 55.000 TL altı TD5lerde koşarak kaçtım. V8 e tüp takarsan kabul edilebilir bir seviyede tüketim olur diye düşünüyorum.En azından defendera...
  11. candova

98 Cherokee Limited 3.9

Teşekkür ederim, gelişmeleri bildireceğim.

12. candova

98 Cherokee Limited 3.9

Anadolu Yakasındayım. Maslak oto sanayiye de gidebilirim.
  13. candova

98 Cherokee Limited 3.9

Araç ara sıra kullanılıyor ve çok temel bakımları yapılıyor. Çok da düzenli olduğunu sanmıyorum.Yıllar önce (en az 5) çıkma BF a/t lastik takıldığını hatırlıyorum Ben 5.000 TL ayırdım açıkçası. Önerilerinizi dikkate alacağım. İstanbul için usta/ekspertiz önerilerinize de açığım.
  14. candova

98 Cherokee Limited 3.9

Bakalım, fiyat vermesini bekliyorum s. com da fiyatlar çok değişken

15. candova

Karavanciliğa Ilk Adim Ve Kafamda Ki Soru Işaretleri

Konuyu takip ediyorum. Gelişme var mı?
  16. candova

Defender Almak Istiyorum

Ben istanbuldayım, aracın motor ve yürüyen temiz görünüyor ama kasa çok iş alacak belliki. Siz sacdan yapılmış diyince kafamda yerine oturdu :) Bu arada kasa dış kısmı da hasarlı ağaca çarpmışlar galiba zamanında.Macunlayıp boyamışlar. Kapıda birkaç göçük var üstelik. Fiyatı uyguna denk...
  17. candova

Defender Almak Istiyorum

Ambulans defenderlar ilgimi çekiyor açıkçası.Amacımıza da uygun. Genelde yorulmamış araçlar. Geçenlerde bir tanesine baktım mekanik kısmını kontrol ettirmek kaydıyla hoşuma gitti. Fakat arka kasanın tabanı çürümüş.Yan duvarların kasanın içine bakan kaplamaları kalkmış.Kupanın üzerindeki kasa...

18. candova

98 Cherokee Limited 3.9

Bu araçlarla ilgili hiç bilgim yok açıkçası. Disco almaya niyetliydim karşıma bu teklif çıktı.
  19. candova

98 Cherokee Limited 3.9

Arkadaşlar uzun zamandır kendime hafif off road ve kamp aracı olarak 4x4 arayışındayım. Yaklaşık 10 yıl beraber çalıştığım bir abimin kapalı garajda muhafaza ettiği 150.000 km civarında veya daha az bir kare kasa ilk sahibi olduğu jeepi var. Araçta off road donanım yok ve ara sıra kullanılıyor...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri