Arama sonuçlarınız

1. Gunay72

Yeni Aracım 2004 Model Pajero 3.2 Did 3 Kapi Otomatik

Merhaba arkadaşlar, 2004 model pajero 3 kapı 3.2 did otomatik aracla aranızdayım. Araca sadece vinç ve mud terrain lastik takmak istiyoruz ilk aşamada. Araç tamamen orjinal, kazasiz ve sadece 1 parca boyali. 274.000 km de. Araziye hiç girmemiş. Aracın altında çizik dahi yok. Resimlerini de...

2. Gunay72

2000-2006 Model Arası 3 Kapı Patrol Veya Pajero?

Merhaba, 2000 model ile 2006 model yılı aralığında 3 kapı patrol veya pajero arasında seçim yapmak konusunda fikir almak istiyorum arkadaşlar. Bu araçların 3 kapı olanları bu model yıllarında ülkemizde yok gibi, ben hiç görmedim. Sadece hurdaya ayrılmış bir patrol görmüştüm o da oldukça pahalı...
  3. Gunay72

Fj40 1983 Model

selam arkadaşlar, aşağıdaki araba bir şekilde ilgimi çekiyor. bunda boyasının ve genel görünümününde payı olabilir. bu araçlar hakkında bilgisi olanlar varsa yorum yapabilirmi? ilanda 2000 cc motor hacmi gözüküyor. bu gerçekmidir? kilitli diferansiyeller varmıdır bu araçlarda? bir de bu...

4. Gunay72

Off Road Eğitimi & Başlangıç İçin Hangi Araç ?

merhaba, uzun yıllardır off road a meraklıyım ancak zaman bulamadığım için bir türlü başlangıç yapabilmiş değilim. 2009 yılında gezenbilir'e üyeyim. Ucuz bir araçla (Suzuki vitara yada samurai ile) giriş yapmak istiyorum. Eğer ilgimi çekerse zaman içinde aracımı geliştirmeyi düşünüyorum...
  5. Gunay72

Jeep XJ KJ

merhaba arkadaşlar, KJ serisi 2002 model ilk üretim, XJ de 2001 model son üretim olduğuna göre XJ serisinin yerini alan model diyebilirmiyiz? şanzıman olarakda sanırım aynısı kullanıyor. 2H özelliği de var. bildiğim kadarıyla bu araçta standart kilitler yok. buna kilit taktırabilmek için...

6. Gunay72

Jeep XJ Arayışım. Bugün Ne Yaptım ?

merhaba, bugün dod'da satılık olan uzun zamandır gördüğüm ama gidip inceleyemediğim 98 model bir XJ'ye baktım. araba 160k km. ama genel olarak bana çok kötü gözüktü. 16k TL fiyat uyugn gibi ama masraflarıda çok gibi. kusurları neler: * ön çamurluk değişmiş. bu çok önemli olmayabilir. * arka...

7. Gunay72

95-98 XJ ve 97-99 Pajero 3 Kapı 3.5 V6 Arasında Tercih İçin Yardım

selam arkadaşlar, ben aslında ciddi anlamda pajero arıyordum, halen arıyorum. 97-99 model arası ve özellikle 3 kapılı modelden. ancak bu araçlardan çok az var, ve bazı beğendiğim araçların ise fiyatları bana çok abartılı gibi geliyor. aradığım pajero için alternatif çok az olunca ve ben de...
  8. Gunay72

1998 Model Pajero 3.5 3 Kapı Hakkında ?..

merhaba arkadaşlar. ben aranıza yeni katıldım. 3 kapı pajero almayı düşünüyorum. bu aracın fiyatı ve off road için uygunluğu konusunda yorumlarınızı alabilrmiyim? teşekkürler... araç 98 model 100k km, ve 15k€ fiyatı var...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri