Arama sonuçlarınız

1. scuba1453

Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi ilk yazılanları okudumda çağatay umarım güzel aktiviteler yaparız yazmış. :))) umduğun başına geldi dostum

2. scuba1453

Ynt: Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi mete gel artık bıktık valla ya
  3. scuba1453

Klima Radyatörü

Ynt: Klima Radyatörü diil 1990 jlx vitara ancak klima sonradan takılma aliminyum bi radyatörü var.size lazım olanın ölçüsü falan varsa bakabilirim

4. scuba1453

dal teli

Ynt: dal teli ben yaptım araca foto atarım nalburdan falan malzemeyi alıp yarım saatte yapıyosun
  5. scuba1453

Klima Radyatörü

Ynt: Klima Radyatörü halledebildiniz mi sorunu . benim aractaki klima radyatörünü sökücem(daha doğrusu klimayı sökücem)radyatör sağlam sizin araca uyarsa irtibata gecebiliriz

6. scuba1453

jant için yardım ltf

90 model vitaraya stepne için 15 inç çelik ya da saç jant arıyorum.Elinde olan ya da nerde olduğunu bilen var mııııı????

7. scuba1453

Balıkesir - Gömeniç Gezisi (21 Mart 2010)

Arkadaşlar, 21 Mart pazar günü BALIKESİR_İVRİNDİ_GÖMENİÇ Köyüne şimdilik 4 araçla gezi planlıyoruz. Buluşma noktası:Balıkesir KİPA Otoparkı. Buluşma saati:11:00.Rotanın toplam uzunluğu yaklaşık 80 km.Resimde görülmeyen yıkık bir kale ve antik su bendi (dere kenarında) mevcut.İl dışından gelmek...
  8. scuba1453

Ynt: Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi walla pazar günü olabilir belki ekiple ve hanımla bi konuşiim bigadiç herkese uyarsa pazar yanındayız ismail.saygılar
  9. scuba1453

Ynt: Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi ismail bigadiçte bi gezi yapalım mı şööle bol çamurlu bi yer bulsana bize ormanda olursa katmerli olur

10. scuba1453

Ynt: Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi merhaba arkadaşlar pazar günü sertan,mete,murat,caner ve ben susurluk -serçeören-alabalıkçiftliği-su uctu şelalesi rotasında dolaşıcaz.dönüş yolu bigadiç üzerinden (gps e ve yolların konumuna göre karar veririz diye konuştuk)yada aynı rota üzerinden...

11. scuba1453

Vitaraya Ön Tampon Arıyorum

arkadaşlar şöyle hesaplı sağlam bir off road tamponu arıyorum .bilen duyan var mı??
  12. scuba1453

Arazide Vinç Kullanımı

Ynt: Arazide Vinç Kullanımı paylaşım için sağolun benim gibi acemilerin size ihtiyacı vaaaar

13. scuba1453

Ynt: Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi bu benim arac
  14. scuba1453

Ynt: Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi yaw banada haber verin yalnız gezip duruyom etrafta
  15. scuba1453

Yaesu Telsiz

Ynt: Yaesu Telsiz ilginize teşekkür ederim kendim vakit bulursam çeviriim diyorum becerirsem yayınlarım burda saolun

16. scuba1453

Yaesu Telsiz

YAESU FTM 10 R TÜRKÇE KULANIM KILAVUZU DİSTRİBÜTÖRÜN ELİNDE YOKMUŞ YARDIMCI OLACAK ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  17. scuba1453

Gezenbilir Balıkesir Grubu

Ynt: Gezenbilir Balıkesir Grubu Ad - Soyad: Timuçin Alkaya Doğum Tarihi ve Yeri: Memleket: Semt: Bahçelievler İlgi Alanı: Her türlü doğa aktivitesi. En yeni gözdem off-road.
  18. scuba1453

Vitara Fiyat Aralığı Hakkında Yardım

Ynt: Vitara Fiyat Aralığı Hakkında Yardım teşşekür ederim şimdilik aklım karıştı ve bankada beni bekletiyo olmazsa zaten yapcak bi şi kalmıyoo ,tekrar görüşmek üzere

19. scuba1453

Vitara Fiyat Aralığı Hakkında Yardım

Tekrar merhaba arkadaşlar, Yaklaşık 1 haftadır orda burda Vitara arıyorum (90-94 arası param ona yetiyo diye). İnternetteki sitelerde özellikle sahibinden de bir sürü var ama bu fiyatlar neye göre belirleniyor anlamadım. Lütfen yardım edin, standart bir 3 kapı 90-94 Vitara kaça alınır...
  20. scuba1453

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu merhaba,timuçin ben.bi dünya outdoor spor yaptım ama hiç off road yapmadığımı 30kilo alıp tembelleşince hatırladım şimdi bi suzuki 3 kapı yada pajero üç kapı peşindeyim.bu arada daha buı gün üye oldum bayramda hayırlı olur dedim ama bilmiyom siz ne dersiniz

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri