Arama sonuçlarınız

1. Ismqil

GMC YUKON

tekrar tarihe not duselim: Gmc Yukon ile 219bin km lik kullanim sonucu: mutlaka on gogusuzerine hali konulmali gogusler bir cok aracda da gordum ki yariliyor, belki yakinda yollari ayiracak gibiyim. bazen 2014 model az km de aynisindan bir daha al diyor kalbim.

2. Ismqil

GMC YUKON

yillar sonra yukleye bildim resimleri. 2011 nisan da aldigim aracimla 2016 ocakda 180bin km'den fazla yol yaptim.
  3. Ismqil

GMC YUKON

4. Ismqil

GMC YUKON

5. Ismqil

GMC YUKON

6. Ismqil

GMC YUKON

7. Ismqil

GMC YUKON

8. Ismqil

GMC YUKON

9. Ismqil

GMC YUKON

51 ay da 157000 km yol yaptığım 2011 model GMC YUKON SLE 4*2 ıle ilğili; 4 yılda 2 defa bujı, 2 defa motor kayışlarını, (4 yıl sonra 15o.000 km sonra) 1 defa buji kablosu, 1 defa fren balatası, 1 defa tüm amartisorleri, 1 defa denge çubukları 1 defa motor kulakları. 78.000 km de Üzerindeki...

10. Ismqil

First-Class GL450

Ynt: First-Class GL450 Güle güle kullanın

11. Ismqil

Tüm 4x4'lerin Yakıt Tüketimleri

Ynt: Tüm 4x4'lerin Yakıt Tüketimleri GMC YUKON 2011 4*2 SLE V8 5.3 Litre VORTEC MOTOR şehirler arası yolda 120 km sabit hızla 12 litre, 150 - 160 km/s 15 litre şehir içinde yaklaşık 20 litre civarın da yakıt tüketimi vardır.
  12. Ismqil

GMC YUKON

Ynt: GMC YUKON teşekkür ederim.

13. Ismqil

GMC YUKON

Ynt: GMC YUKON arkadaşlar 16 nisan da aracımı teslim aldım şu ana kadar 500 km yol yaptım. iç hacminin genişliği harika.
  14. Ismqil

Yeni Land Cruiser Prado

Ynt: Yeni Land Cruiser Prado Hasan bey col box ve cruise kontrolleri sonradan taktıra bilirsiniz. arabistanda ki dizeller turbosuz oldugu gibi tx-l donanım paketlerinde col box ve cruise kontrol yok, ama 6 silindirli benzinli modellerinde var. dikkatli kullanın yeni kasa 2008+ land cruiser ve...
  15. Ismqil

Yeni Land Cruiser Prado

Ynt: Yeni Land Cruiser Prado pradolar ile ne kadar ilğilensem de 2010 model jeep cherokee aldım, 10 ay kullandıktan sonra da satdım. şimdi de 2011 GMC Yukon aldım 3 gün oldu alalı. Prado dizellerin yeni kasalarını araştırdığım da arabistana gelen modelleri turbosuz ve de burada tutulmadığı...

16. Ismqil

2010 liberty sport

Ynt: 2010 liberty sport aracı taksitli almıştım ödediğim taksitleri aldım geri kalanı alıcı ödeyecek. 8bin tl ödemiştim aldım kalan taksiti toplamı 40bin tl
  17. Ismqil

GMC YUKON

Ynt: GMC YUKON teşekkür ederim 4*4 modeli 4000 dolar daha pahalı oldugu için tasarruf amaclı olarak tercih etmedim. aracı önümdeki hafta çarşamba teslim alacağım bayiiden ondan sonra resimleri yüklerim. bu araca Z71 off road paketini daha yüklete bilirmiyim bilğiniz varmı. sevgiyle
  18. Ismqil

GMC YUKON

Ynt: GMC YUKON 2WD 4dr 1500 SLE MSRP $38,020 Hide Details 17" Bright Aluminum Wheels Sport. Requires Heavy-Duty Trailering Package. 6-Speed Automatic Transmission Electronically controlled with overdrive, tow/haul mode and tap up/tap down shifting. Standard on SLE. AM/FM stereo with CD...

19. Ismqil

GMC YUKON

Ynt: GMC YUKON bunlar da standart özellikleri GMC YUKON SLE - Build and Get Pricing• Engine, Vortec 5.3L V8 with Active Fuel Management and FlexFuel capability (4WD) • Air conditioning, tri-zone auto • AM/FM/XM stereo with MP3-compatible CD player, USB port & 9-speaker Bose premium audio...
  20. Ismqil

GMC YUKON

Ynt: GMC YUKON az kaldı haftaya carsamba işlemlerin bitmesi gerek. siparişi verdim parasını da verdim 2011 siyah yukon sle modelini ama 4*4 değil aldım. inşaallah yakoında aracıma kavuşacağım. sevgiler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri