Arama sonuçlarınız

1. gezgör

Pamucak Da Sahte Tamirci

Merhaba Arkadaslar, 1,5 yildir Dünya Turuna cikan Isvicreli Arkadsimizla Yazin Büyük bir tesadüf eseri Saroz Körfezinde Bolayir Köyü sahilinde Karsilastik,O kadar cok sevindikki birbirimizi gördügümüze anlatamam. Irana gecemedikleri ve Türkiyedeki süreleri bitdigi icin Yunanistana...

2. gezgör

Tasarruflu Arac kullanma Teknigi

Merhaba Arkadaslar,Alman otomobil Külübünün Tasarruflu arac Kullanma icin yayinlanan Talimatini Gönderiyorum, Insallah isinize yarar. Selamlar İşte benzinden tasarruf etmenin yolları Benzin fiyatlarının rekor düzeyde artması üzerine gerek araç kullanımına gerekse araçlarına benzini hangi...
  3. gezgör

Küheylan'ın Homurtusu..!!

Merhabalar,Gezenbilir Ailesi,Gecenlerde ,Küheylanin bakimini yaparken, Homurdanmaya basladi.Ne var dedim,Yakinda Havalar bozacak, Kis gelecek biz daha hala sicak bir yerlere gitmedik, Deniz yüzü göstermedin daha diye söyleniyordu,Arpasini verince hep böyle yapiyor. Bende bos bulunarak nereye...

4. gezgör

Isvicreden selamlar.

Merhaba Arkadaslar.Sizlere daha önce Birazcik Isvicre ile Elimden geldigince Yasadigim Ülkenin sehirlerini tanitmaya calisdim.Ben güzelliklerin paylasildikca cogalacagina inananlardanim,Bunun icin sizlerle Yeni gezdigim yerleri paylasmaya ve buralara gelemeyen Arkadaslara birazcik olsun buradan...
  5. gezgör

Fransa Andora ve Ispanya

Merhaba Arkadaslar,Bu seferki gezimiz,Bati Isvicre üzerinde Fransa,Andora ve Ispanya.Kendimiizi Küheylanin Rüzgarina birakip,görecegimiz yerlerin hayaliyle Aksam isten sonra yollara düstük.Küheylan süzüldükce Izin havasin daha bir girmeye basladik.Bu gezimizle daha önceki Ispanya ve Fransa...

6. gezgör

Appenzel Bölgesinde Kar Yürüyüşü

Merhaba Arkadaslar,ben sizinle Yaptigimiz Kar yürüyüslerinden bir bölüm paylasagim.Umarim hosunuza gider.Bizim Yaptigimiz Kar yürüyüsleri 3 ila 4 saat sürüyor. Kisin Kar yürüyüsüne giderken Zamani iyi ayarlamak gerekiyor.Havanin cabuk kararmasi ile karanlikga kalbiliyorsunuz.Kar yürüyüsü cok...

7. gezgör

Birazcık İsviçre

Merhaba Doga dostlari .Sizlere bu sefer biraz Isvicreden anlatayayim. Ben Isvicrenin dis Appenzeller bölgesinde kaliyorum ve burayi biraz tanitayim.Appenzel ic ve dis olamak üzere yarimsar bölgedir ic Appenzel biraz tutucudur ve gelenek ve görenekleriyle bizim ile benzerlikeri coktur.Rivayete...
  8. gezgör

Avrupa'dan Çeşitlemeler- (Gezgör)

Gezenbilir Karavancılarına merhaba, Eşim ve ben İsviçre'den aranıza katılıyoruz. Motokaravanımızla her fırsatta gezilere çıkıyoruz, bu forumda anı ve fotograflarımızı sizlerle paylaşmak sorularınızada cevap vermek istiyoruz. Bu başlıkta değişik gezilerimizi sizlerle paylaşacağız. - Paskalya...
  9. gezgör

Prag Gezimiz; Ercan Bağcı (Gezgör)

Bütün doga dostlarina selamlar ne güzel temenniler insallah gerceklesir bu ayin basinda 4günlügüne Praga gitmistik Moldav nehrinin kiyisina Güzel kampingler yapmislar ve fiat larda uygun ve Sehre botlarla 20 dakika insan bunlari görünce neden Türkiyede olmasin diyor. Karavancilarin potensiyeli...

10. gezgör

Kendini Kamping İşletmecisi Sanan İki Zat

Merhabalar bu yilki iznimizde yasadigimiz iki olayi anlatmak istiyorum. Kara deniz gezimizin son noktasi sümelede manastirindan sonra kaldigimiz sümele kamping de geceligi 15 ytl anlastik sabah 6 adet tomatis 6 adet salatallik aldik ögleye dogru kampingden ayrilmak icin hesabi ödemeye gittik...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri