Arama sonuçlarınız

1. B

Off St Paul yolu - Sütçüler cıvarında yeni güzergahlar

Ynt: Off St Paul yolu - Sütçüler cıvarında yeni güzergahlar İsmi Ahmet. Çürukte değil ancak yakın bir köyde oturuyor (Gümü'ye giden patika yolu üzerinde bir köyde)

2. B

Kapadokya'da Yürüyüş

Ynt: Kapadokya'da Yürüyüş Aslında Kapadokyadaki parkurlar genellikle kısa. 2-3 saat, yarım gün, en fazla bir günlük. Onun için genellikle günübirliği yürünüyor. Bizim yürüyüş programımız bir hafta sürdü ancak sadece yürüyüş yapmadık aynı zamanda kültür turizm yaptık. O bölge hafif yürüyüş...
  3. B

Ynt: Off St Paul yolu - Sütçüler cıvarında yeni güzergahlar Maalesef GPSim yok... Ekteki bağlantıdan daha fazla fotoraf görebileceksiniz: http://picasaweb.google.com/hanquet.benoit/OffStPaulSTrailSearchingForNewTrailsAroundSutculer#

4. B

Ynt: Off St Paul yolu - Sütçüler cıvarında yeni güzergahlar Merhaba, Eski patika konusunda: gittiğimiz yollarda tabela yoktu. Ancak o bölgede ara ara yerel rehber alarak veya Karacan pansyonun sahibinden bilgi alarak bu yollarda yürüyebildik. Sonraki gelişimde, Belova ile Beydili arasındaki...
  5. B

Ekim sonunda Sütçüler civarında St Paul güzergahın dışında kalan ve isaretli olmayan yeni patika yolları araştırdım. Ekte bu 10 günlük gezinin bir kaç fotorafları. Sütçülerdeki Karacan pansyonun sahibinin yardımının sayesinde bu keşifleri yapabildim...

6. B

Kapadokya'da Yürüyüş

Ekim sonunda Kapadokyada yaptığım yürüyüşlerinden bazı fotorafları. Yürüdüğüm parkur aşadıdaki gibidir: Çat vadisi, Kızıl çukur-Güllüdere ve, Çallıdere - Ortahisar, Ortahisar-Meskendir-Çavuşin, Çavuşin-Paşabağ-Zelve, Aşkvadisi-Uçhisar (bağlıdere), Güvercin vadisi, Gomeda ve Uzengi vadileri, Zem...

7. B

Kaçkar ve Transkaçkar fotorafları

Ynt: Kaçkar ve Transkaçkar fotorafları Bu gezi için Kate Clow'un kitabı ve haritası kullandık (www.trekkinginturkey.com'a bakabilirisiniz). Arkadaşımda Gps vardı. Bende olmadığı için şimdilik rotayı çizemiyecegim. Eğer o tarafa gitmek istiyorsanız, daha fazla bilgiler için beni arıyabilirsiniz...
  8. B

Kaçkar ve Transkaçkar fotorafları

Merhaba, Agustos sonunda Kaçkar dağlarında 10 günlük bir trekking yaptık. Rotamız: Çamlı Hemşin - Çat - Samistal - Hazındak - Ayder - Olgunlar - Modut Yaylası - Mikelis. Fotoraflarımız bu linkten bakabilirsiniz...
  9. B

Karabük - Yenice Eskipazar Kamp ve Trekking (Haziran 2010)

Ynt: Karabük - Yenice Eskipazar Kamp ve Trekking (Haziran 2010) Kampta yaptığımız fotograftaki yerin Türkçe adı 'Kure Havuzu' ancak ne tabelası ne orijinal adı var.

10. B

Karabük - Yenice Eskipazar Kamp ve Trekking (Haziran 2010)

Aşağıdaki linkten Yenice bölgesinde yaptığım yürüyüş fotorafları bakabilirsiniz http://picasaweb.google.com.tr/hanquet.benoit/TrekkingInPaphlagoniaJune2010#

11. B

Mut - Silifke Arası Yol Arkadaşı Arıyorum

Ynt: Mut - Silifke Arası Yol Arkadaşı Arıyorum Daha once yaptigim bir yuruyusun fotorafları bu baglantıdan bakabilirsin: http://picasaweb.google.com.tr/hanquet.benoit/StPaulTrailTurkey1#
  12. B

Ynt: Mut - Silifke Arası Yol Arkadaşı Arıyorum O zaman Silifke yerine, Yenice (Karabuk, Safranbolu) ormanları teklif ediyorum. Orda her turlu parkurları var. Gunubirliginden bir haftaya kadar. www.yenice.gov.tr sitesinden kaymakamlıgın hazırladıgı yuruyus el kıtabı on line okuyabilirsin. Ancak...

13. B

Ynt: Mut - Silifke Arası Yol Arkadaşı Arıyorum Bir hafta 10 gunluk dusunuyorum. Ancak tabii ki o kadar uzun bir yol icin yetmiyebilir. Daha once araba ile o bolgeyi gezdim ve cok begenmistim. Alahan manastır, Dag pazarı kilisesi, Uzuncaburc gibi cok enteresan yerleri var. İstersen daha fazla...
  14. B

24 Mayıs'tan sonra ceşitli trek için yol arkadaşları arıyorum. Rota önerilerim Mut ile Silifke arası ve Yenice ormanları (Karabük). Ayrıca Temmuz veya Ağustos için Kaçkarlara düşünüyorum (Kate Clow'un kıtabında kullanarak). Likya ve St Paul yolu geçen senelerde yaptım ancak bu kez farklı yolları...
  15. B

St Paul Yolu - Kasım Başında Yol arkadaş Arıyorum - Acil

Merhaba trekking arkadaslar, St Pauls yolu (Perge,Aspendos --- Kovada/Egirdir Golu) için yol arkadaş(lar) ariyorum. 2 ile 15 kasım arası. Gecen sene iki arkadaşla birlikte Likya yolu'unun bir kismini yaptım. Belcikaliyim ancak uzun zamandir Istanbulda oturuyorum. 40 yas ustundeyim ancak yeteri...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR