Arama sonuçlarınız

1. tlgtfn

Bu Arabanin Arizasi Nedİr Yaa

Şanzıman selenoid hatası veriyor...

2. tlgtfn

Flowmaster Super 44 Ariyorum

Ynt: Flowmaster Super 44 Ariyorum En fazla 300 km olmustur.... Ama dediğim gibi eksozcum bir tane daha susturucu takarsak sesi makul seviye olur dedi yapsın bakalım da beğenmezsem ilk size teklif ederim
  3. tlgtfn

Flowmaster Super 44 Ariyorum

Ynt: Flowmaster Super 44 Ariyorum Benim explorerimda takılı performans 10 numara fakat biraz fazla sesli...Günlük kullandığım için belki çıkarttırabilirim baş ağrısı yapıyor uzun yolda :P

4. tlgtfn

Discovery 4.0 V8

Ynt: Discovery 4.0 V8 Yeni bir discoII v8 kullanıısı olarak dikkatli gidilince 200km şehirdışı(90-150km/h aralığında) ve geri kalan 150 km İSTANBUL trafiğinde olmak üzere toplamda 350 km yolu 250 tllik 95oktan benzinle tamamladım tam sağlıklı bir ölçüm değil ama yakıt ışığından yakıtışığına bu...
  5. tlgtfn

SATILIK DEFENDER PANEL

Ynt: SATILIK DEFENDER PANEL Panel hala sizdemidir?

6. tlgtfn

Range Rover Classic

Ynt: Range Rover Classic koltuk takımı duruyor mu?Aracınızın motorundan sonra koltuklarına ve kalan diğer parcalarınada talibim(defender uyumlu olanlar)

7. tlgtfn

Bu araç hakkında görüşleriniz ve bilginiz nedir?

Ynt: Bu araç hakkında görüşleriniz ve bilginiz nedir? Arkadaşlar bir bilgi verebilecek var mı?
  8. tlgtfn

Bu araç hakkında görüşleriniz ve bilginiz nedir?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-orj-2-1-dizel-bakimli-92441311/detay/ Soft offroad ve günlük kullanım için düşünmekteyim :D
  9. tlgtfn

4x4 jantlarımız stoklarımızda...

Ynt: 4x4 jantlarımız stoklarımızda... Defendera uygun ölçülerde olanı varmıdır bu jantın?

10. tlgtfn

acil satılık 5 adet insa turbo lastik..

Ynt: acil satılık 5 adet insa turbo lastik.. Lastikler satıldı.....

11. tlgtfn

acil satılık 5 adet insa turbo lastik..

235/85/16 ebatında çok çok çok az kullanılmış 5 adet insa turbo lastiklerimi kullanmadığım için satıyorum.. taşınıyor olduğum ve kullanmadığım için aciliyeti var.. 0532 371 13 17 yada 0533 665 58 25 nolu numaradan bana ulaşabilirsiniz.. fiyata : 1.100 tl diyorum,anlaşabiliriz alıcak olan...
  12. tlgtfn

Defender kilometre saati arıyorum

Ynt: Defender kilometre saati arıyorum ben kendi aracıma yeni km saati gettirttim isterseniz yaklasık 30000kmdeki camı catlak km saatini size satabilirim....Çalışmasında sorun yoktur...

13. tlgtfn

Hareret gösterge sorunu :(

Ynt: Hareret gösterge sorunu :( 2.5 benzinlinin sensörünü taktım sorun çözüldü :D
  14. tlgtfn

Hareret gösterge sorunu :(

Aracımın motorunu v8 yaptım fakat mevcut hararet gostergesı araç çalıştıktan bir sure sonra araç hararet yapıyormus gibi h yi geciyor ve aracımda hararet yok ve su kacağı yok bu problem için yardımları beklıorum....
  15. tlgtfn

defender 110 3,5 v8 almayı düşünüyorum

Ynt: defender 110 3,5 v8 almayı düşünüyorum ben şuan kullanmaktayım v8i yakıt sarfiyatı bile nerdeyse 2000 mtr bir araba gibi çok zewkli bir araç tavsiye ederim....

16. tlgtfn

Defender Orjinal Koltuk Takımı

Ynt: Defender Orjinal Koltuk Takımı koltuklar satılmıştır..
  17. tlgtfn

V8 motor

Defender110'a uygun v8 motor arıyorum...Tabi elinde bu araca uygun dizel motor varsa da değerlendirebilirim... İyi günler....
  18. tlgtfn

v8 3.5 rrc

Ynt: v8 3.5 rrc Ne tip parçalar var elinizde ve komple motoru var mı elinizde?

19. tlgtfn

Iveco Motor

Ynt: Iveco Motor ağır geldi derken ne demek istediniz ayrıca motor düz dizelden kuvvetli ise defenderima düşünebilirim ....
  20. tlgtfn

Defender Jant

Ynt: Defender Jant güncel....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35