Arama sonuçlarınız

1. asasq

Ford E350 7.3dizel Ambulans Aldım Bu Aracı Tamir Edebilecek Usta Lazım

Durduğu yerde 2 saat çalışıyor ama birde pompa 3 kere revize edildi farklı ustalarda

2. asasq

Ford E350 7.3dizel Ambulans Aldım Bu Aracı Tamir Edebilecek Usta Lazım

Başlıkta yazdığım gibi 3 sene önce aldığım aracım hala yürümüyor çünkü araçta oluşan problemleri çözecek usta bulamadım bir sürü ustaya girti kimse yapamıyor araç durduğu yerde 2 saat çalışıyor ama yola çıkınca belli bir süre sonra kendini kasıyor devir düşüyor ve stop ediyor bu araçtan anlayıp...
  3. asasq

CHEROKEE XJ 1990 4.0

Ynt: CHEROKEE XJ 1990 4.0 merhaba yakıt konusunda benim xj 500 600 den aşağı yakmıyor parçaları biraz pahalıdır ama 15 sene arkqana bakmazsın ...çok sağlam bir araçtır şehirçinde çok rahattır çok seridir almanızı tavsiye ederim..

4. asasq

MKE Hurda Land Rover Satışı 30 Aralık Son Gün

Ynt: MKE Hurda Land Rover Satışı 30 Aralık Son Gün http://www.mkehurdasan.com.tr/140410.htm bu adresten bakabilirsiniz..iyigünler

5. asasq

MKE Hurda Land Rover Satışı 30 Aralık Son Gün

BU İLANI YENİ GÖRDÜM SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM AMA BİRAZ GEÇ OLDU SANIRIM....MKE NİN HURDA ARAÇ SDATIŞI İHALESİ 30 ARALIK 2009 SON GÜN..........ADRESE TIKLAYIN İHALEDEKİ ARAÇLARA BAKIN... http://www.mkehurdasan.com.tr/301209.htm http://www.mkehurdasan.com.tr/301209.htm...
  6. asasq

Türkiyede İlk; Mini Jip Üretildi: Eko.

Ynt: Türkiyede İlk; Mini Jip Üretildi: Eko. öncelikle başarılı olmanızı temenni ederim .yerli malı yurdun malı hele bir üretilsin çinlilere inat alırım bir tane tabii onların ki gibi kalitesiz olmazsa en kısa zamanda bekliyorum satışınızı .... başarılar
  7. asasq

XJ'yi Nasıl Off-road Aracı Yaparız?

Ynt: XJ'yi Nasıl Off-road Aracı Yaparız? YAPTIM BİLE AMA KONUYA ODAKLANALIM....

8. asasq

Ynt: XJ'yi Nasıl Off-road Aracı Yaparız? çok teşekkürler .... en kısa zaman da gelicem....

9. asasq

Ynt: XJ'yi Nasıl Off-road Aracı Yaparız? efendim zaten size gelicem yükseltme kiti için daha önce mesaj yazmıştım size ...ancak tavsiye niteliğinde bilgiler almanın faydalı olacağına inanıyorum ..zaten sizide diğer üyelerin tavsiyesiyle buldum .. teşekkürler
  10. asasq

Tüm offrod camiasından isteğim 4.000 cc 91 xj me neler yapmalıyım tam bir arazi aracı olması için.. sizde hayalinizdekileri ve yaptıklarınızı paylaşırsanız sevinirim .. , hayallerinizi çalmıyorum biraz tavsiyeye ihtiyacım var .....teşekkürler

11. asasq

XJ - ZJ - WJ HEMI özellikleri ve farkları (hangisi secilmeli)

Ynt: XJ - ZJ - WJ HEMI özellikleri ve farkları (hangisi secilmeli) 18 senedir xj ye biniyorum ...dedem almıştı 94 senesinden beri genelde hep ben kullandım ....dedem rahmetli olduktan sonra satalım dediler ben aldım 12.000 tl masraf ettim .... kısacası xj sahibiysen onu kolay kolay...
  12. asasq

Cheeroke Ön Arka Tampon

Ynt: Cheeroke Ön Arka Tampon MERHABA BU XJ tamponların ı nereden aldınız.. bende almak istiyorumda..
  13. asasq

91 Jeep XJ için Offroad İkinci El Tampon Arıyorum

offroad tampon ikinciel ARIYORUM 91CHEROKEE JEEP

14. asasq

Yükseltme Kitleri Cherokee Grand Cherokee

Ynt: Yükseltme Kitleri Cherokee Grand Cherokee 91 xj için 2 inch yükselme kiti kaç parça hangi ülkenin malıdır..teşekkürler
  15. asasq

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu :) herkeze merhaba.....91 xj kasa jeep im var hafif araziler orman bilinmeyen yerler kısacası doğayla başbaşa olmak ...en büyük keyfim .. zaten çalışmıyor teybim ......kısacası motorun sesi yetiyor...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri