Arama sonuçlarınız

1. enverdede

Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya)

Sayın Hüseyin -Ata,sizinde yakındığınız, paylaşımım içeriğinde bulunan fotoğrafların görünmemesi yazımın bütünlüğünü bozduğu düşüncesi ile , üyeliğimin ilk yıllarında severek faal olduğum foruma uzun zamandır girmediğimden, yanıtlamam çok geç oldu özür dilerim,inşallah karadeniz gezi planınıza...

2. enverdede

Balkanlar 43 Gün (sofya-belgrad-bosna-dubrovnik-üsküp-selanik)

uzun bir zamandır girmediğim gezenbilir forumuna,iyiki tıklamışım dedirten bir paylaşımı tek seferde okudum,rotanın geri kalanı için daha sık ziyaret edeceğiz gibi görünüyor.teşekkürler

3. enverdede

Benim Kamp Aracım ''Tralleis''

Haşmet bey ,facebook gezenbilir sayfasında ,ankara sigortanın kampanya başlattığı paylaşılmıştı,yetişebiliriz umarım.

4. enverdede

Antalya Sideye En Yakın Çadır Kurabileceğim Kamp Alanları

Ynt: Antalya Sideye En Yakın Çadır Kurabileceğim Kamp Alanları gezenbilir 'de gittikçe eski formatını kaybediyor,2990 kişinin okuyup hiç yanıt olmaması üzücü forum adına,gözümden kaçmış gecikme için özürlerimle birlikte,hala işinize yararsa Manavgat boğaz kamping'i önereceğim

5. enverdede

Reis Camping,beldibi/antalya

Ynt: Reis Camping,beldibi/antalya Bizede telefon edecekmi :) yeni bir fiyat politikanız oluşmuşsa sezona böler liste şeklinde açıklarsınız,öyle muallak açıklama ciddiyetsizliği gösterir, kusura bakmayın ama önce rakkam belirleyip,(kamp alanına dönüşmeden 20 tl-Kamp alanına dönüşünce Yaz sezonu...
  6. enverdede

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? Buika dediniz dinleyesim geldi,A mi manera ile başladık :) Keyfini çıkarın.
  7. enverdede

Maltepe Buluşmaları

Ynt: Maltepe Buluşmaları İlhan kardeşim,her yıl kalabalık olan yeğenlere,nikah gününüzü yaza denk getirmeyin haaa.derdim,bu yıl kızım ağustosun göbeğine aldı :) Malum kız verirken analar daha çok tutuşur,koparamıyoruz bir türlü işten ,güçten üzerine 1 yıldırda asilden dedeliğe yükselince...

8. enverdede

Maltepe Buluşmaları

Ynt: Maltepe Buluşmaları doğru diyorsun,kısmetsiz dayak bile yenmez demiş ,atalarımız... :)

9. enverdede

Maltepe Buluşmaları

Ynt: Maltepe Buluşmaları Kendimi sorguluyordum , benmi çok yoğunum,tesadüfmü diye, her etkinlikte muhakkak bir nedenim var katılamamak için,çok arzulamama rağmen .Bu kez torunumun 1 yaş daveti var,sizlere afiyet olsun...
  10. enverdede

Yunanistan Ve Balkanlar - 2015

Ynt: Yunanistan Ve Balkanlar - 2015 Gökçen bey,Balkanlar başlığı altında paylaştığım için gözden kaçmıştır kaygısı ile hatırlatayım istedim.Aslında yapılan programlarda fazlaca yer görmek ne kadar önemli isede,ilerki rotalara bir şeyler bırakmakta güzel,hayırlısı ile bir yola çıkında...

11. enverdede

Yunanistan Ve Balkanlar - 2015

Ynt: Yunanistan Ve Balkanlar - 2015 Gökçen bey hazırlıklar tamamlanmış,yolculuk yakın gibi,öncelikle sorunsuz güzel bir gezi diliyorum,planladığınız rotaya (Bilhassa İtalya bölümü )çok benzer olduğu için paylaştığımız bu topiğe bir göz atmanızı önereceğim ,ukalalık saymazsanız...
  12. enverdede

Karavanımı Yapıyorum/yapmaya Çalışıyorum !

Ynt: Karavanımı Yapıyorum/yapmaya Çalışıyorum ! nasıl kıyacaksın o tezgahı kesmeye, :) :)
  13. enverdede

Eltesan Mobil Karavan Üretimine Başlıyor

Ynt: Eltasan Mobil Karavan Üretimine Başlıyor fotoğrafları paylaşılan karavan 2009 model ve 130 bin tl.

14. enverdede

Maden Deresi

Ynt: Maden Deresi Arkadaşlar,affınıza sığınarak yeni gelen fotoğrafların yarattığı güzelliğin arasına girmek zorundayım.Taziye mesajı yazan dostların duyarlılığına kayıtsız kalamadım ,Dostlar sağolsun,sağolsun ki ,bizde önümüzdeki etkinliklere inşallah diyebilelim.
  15. enverdede

Maden Deresi

Ynt: Maden Deresi insan emekli olup ,böyle bir etkinliği nasıl kaçırır ? 9 ayın çarşambası bir araya gelince kaçar ,kardeşim...Sağlık olsun(bu deyimin gerçekliğini yaşadık ,nedenlerden biri dünürümün vefatı idi) başka etkinliklere diyerek teselli buluyoruz..Daha önceki poyrazlar buluşmasından...
  16. enverdede

Aslı İle Alper'i Evlendirdik

Ynt: Aslı İle Alper'i Evlendirdik Genç çiftimize uzun soluklu,mutlu bir yaşam diliyorum...Ülker-Yavuz çifti yine farklılıklarını, farkettirmişler..Tebrikler.

17. enverdede

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? Hazır böyle bir ortamdaydınız. adımıza Türkçe bir iki kelime söyleseydiniz, :D burada diyemediklerimizden.
  18. enverdede

Azap Satışta

Ynt: Azap Satışta Alana ,satana hayırlı olsun.....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri