Arama sonuçlarınız

1. dr_musty

oğuz abi nasılsın?

oğuz abi nasılsın?

2. dr_musty

subaru forester 5 cm yükseltme uygulaması resimli

Ynt: Subaru Forester 5 Cm Yükseltme Uygulaması Resimli tufan hocam.. ben de niyetlendim yükseltme yapmaya.. bu takozları nasıl yaptıracağız.. hazır var mı acaba alinde??
  3. dr_musty

Dijital Lpg Göstergesi (acar-lpg)

Ynt: Dijital Lpg Göstergesi (acar-lpg) elinize emeğinize sağlık.. ben de bu üründen bi adet satın almak istiyorum..

4. dr_musty

Everest Belgeseli

Ynt: Everest Belgeseli ben indiremeden linkler ölmüş..acaba linkleri yenileyebilecek olan var mı?
  5. dr_musty

subaru forester 5 cm yükseltme uygulaması resimli

Ynt: subaru forester 5 cm yükseltme uygulaması resimli Sanırım off road camiasının tümüyle birleştiği tek nokta''aracı araziye yaklaştırmak asfalttan uzaklaştırır'' düşüncesidir.. Yükseltmeyi uygulayacak ya da uygulayan kişi bazı riskleri göze alarak bu işe girişir..Bu bütün 4*4 araçlarda...

6. dr_musty

Vitara XL-7 TD 2005

Ynt: Vitara XL-7 TD 2005 selamlar.. chip tuning işlemini maslakta btg chip tuning diye bi yerde yaptırdım.. fiyatını tam net hatırlamıyorum ama 1000 tl civarındaydı sanırım.

7. dr_musty

Alttaki senin yazdığın şeyi yapabilir mi?

Ynt: Alttaki senin yazdığın şeyi yapabilir mi? xanax içirin ...pamuk gibi olup uçağa biner.. çok acıktım be arkadaş ne yemek yaparsın bana?
  8. dr_musty

BU Nasıl Bir SAAT

Ynt: BU Nasıl Bir SAAT yok durmuyor hediye ettim bi arkadaşıma ..
  9. dr_musty

Alttaki senin yazdığın şeyi yapabilir mi?

Ynt: Alttaki senin yazdığın şeyi yapabilir mi? Biraz geç gördüm erken görsem kasin takmıştım ..ama yarın ya da öğleden sonra takacağım.. alttaki şu benim hastalarıma öksürük demeyi (öskürük diyorlar) bir de kusuyor demeyi(küsüyor diyorlar) öğretebilir misin?

10. dr_musty

BU Nasıl Bir SAAT

Ynt: BU Nasıl Bir SAAT ben Hollandadan almıştım bu saatten..çok ağır ama sağlam bir saat.. tavsiye eder miyim? pek bilemedim..

11. dr_musty

Vitara XL-7 TD 2005

Ynt: Vitara XL-7 TD 2005 Lastikleriniz hava ve yer şartlarına uygun olmadıktan sonra aracınız 15 çeker bile olsa böyle bir risk her zaman vardır.. aracıma chip tuning yaptıktan sonra ciddi manada çekiş artışı yaşadım ancak bu sandiğiniz gibi araca pati attıracak aracı şaha kaldıracak gibi bi...
  12. dr_musty

g.vitara 98 v6 hararet sorunu

Ynt: g.vitara 98 v6 hararet sorunu öncelikle geçmiş olsun..çok çok büyük ihtimalle conta yakmıştır aracınız..aracı bu şekilde kullanmadan direk sanayiye gidin...bir de tüpün regülatöründen de olabilir(regülatör değilde başka bir parçası da olabilir ismini tam hatırlayamadım şu anda) ..tüp olayı...

13. dr_musty

Chip Tuning

pedal tepkisini artırıcı cihazı biliyorum ama adını bilmiyormuşum :)
  14. dr_musty

Chip Tuning

sprint boosterın ne olduğu hakkında tam bir fikrim yok ve açık hava filtresinin :)
  15. dr_musty

Chip Tuning

baya bi araştırdım ancak yapılamadığını söylediler..ecusuna müdahele edilebiliyormuş ancak onada garanti ve fatura verilemediği için o işe girmediklerini söylediler..sadece gaz pedalına tepkime artırıcı takılabilirmuş..

16. dr_musty

Vitara XL-7 TD 2005

Ynt: Vitara XL-7 TD 2005 öncelikle selamlar.. aracınınız dizel sanırım..ben de xl7 kullanıcısıydım ama yaklaşık 20 gün önce arkadaşım aracımla kaza yaptı ve aracım perte ayrıldı..bu kaza sayesinde aracın inanılmaz sağlam olduğunu anladım..ışıkta çıkan bir araca yandan 70 km k-süratla...
  17. dr_musty

Chip Tuning

selamlar.. 2006 model subaru forester turbosuz olan araca chip tuning ya da box tuning uygulanabiliyor mu?
  18. dr_musty

Subaru Forester Yardım

Ynt: Subaru Forester Yardım 2,5 turbo bizim ülke şartlarında çok zor..

19. dr_musty

Navigasyon Cihazı Montajı

Ynt: Navigasyon Cihazı Montajı daha önce bir çok elektronik eşya aldım ebaydan ama böyle bi sıkıntı yaşamadım...yaklaşık 30 dolar gibi bi kargo masrafı oluyor gümrük masrafıyla birlikte..
  20. dr_musty

Navigasyon Cihazı Montajı

Ynt: Navigasyon Cihazı Montajı http://www.ebay.com/itm/Subaru-BRZ-Impreza-Forester-GPS-Navigation-System-2012-/251217275904?pt=Car_Audio_Video&hash=item3a7db76c00&vxp=mtr ebaydan çok uygun fiyata olmanız mümkün..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri