Arama sonuçlarınız

1. ykp81

Satılık cj7

1975 model 33*12.5*15 kumho kl71 lastikler (stepne dahil 5 adet), 15*10 inç mangels jantlar, ön arka arazi tamponları, arka çeki demiri, hardtop, metal kapılar, yarım kapılar, bikini top, hidrolik direksiyon, westinhouse fren, hidrolik debriyaj sistemi, selectro hubs, 4.27 ayna mahruti, dana 44...

2. ykp81

CJ de Arazi Kullanımında Debriyaj Sorunu

arkadaşlar normalde debriyajla ilgili hiçbir sorunum kalmadı fakat arazide aşırı kasılmalarda debriyaj kullanımı çok zorlaşıyor. sanırım terazi sisteminin dezavantajı. debriyaja basmama rağmen vitese geçmiyor. eğer sorun teraziden dolayı ise başka bir sistem uydurulmazmı?
  3. ykp81

defender 110 takaslı KTM LC4

bir arkadaşıma ait olan motosikleti defender alacağımız için satıyoruz. bilgiler ve resimler aşağıda.. 1997 model KTM EGS-E LC4 620cc 52 ps. üzerinde 400 km yapmış metzeler %30 offroad %70 asfalt lastiği vardır. motor durumunda herhangi bir sorun yoktur. orjinal 39000 km. land rover defender...

4. ykp81

Sakarya'da Offroad Parkurunu Boş Bulunca..

cumartesi iş yoğunluğundan dolayı seyirci özel etabını kaçırdık. pazar sabahı iki araç (cj6,cj7) düzceden o gün yapılacak orman etabını izlemek için çıktık. fakat ralli misali olan yarış pek keyif vermiyince bizde önceki gün yarışın yapıldığı alana gittik:D güzel ve eğlenceli bir gün oldu...
  5. ykp81

CJ7 Kalkışta Titreme Sorunu

arkadaşlar benim araç kalkarken çok titriyor acaba normalmi yoksa giderilebilir bir sorunmu. ya da lastiklerin büyük olmasından olabilirmi? 3 ileri ama hangi şanzuman var bilmiyorum.

6. ykp81

CJ7 ile İlk Off-Road Denemelerim

ancak akşamüstü vakit bulabildiğim için aceleyle küçük bir gezi yaptık. hem aracı biraz tanımış olduk hemde eğlendik.

7. ykp81

Sonunda Ben de Bir CJ7 Aldım

evet arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu istediğim araca kavuştum. aracı sitemizin üyelerinden murat bey'den aldım. antalyadan kamyona yükleyip düzceye getirdik. 1975 model 4.2 motor 3 ileri şanzumana sahip elektronik ateşleme önler disk fren vehidrolik direksiyon var. artık vinç ön arazi tamponu u...
  8. ykp81

Cj Almak İstiyorum. Yardım!

arkadaşlar bir süredir cj5 almak için araştırma yapıyorum. bu site de bana bu konuda çok yardımcı oldu. grçekten çok güzel bilgiler var. fakat dün ilk defa bir cj5 e bindim bana çok dar geldi boyum 1.92 kilo da var tabi biraz. anladımki benim aradığım araç cj7. acaba bu ilandaki araç nasıldır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri