Arama sonuçlarınız

1. akerkan

En İyi Koruyucu Kaplama Scorpion Liner Turkiyede

Dunyada sinifinin en iyi izalasyon ve koruyucu kaplamasi turkiyede stoklarimizda.detayli sunumlar guncellenecektir.scorpionliner.com adresinden gerekli bilgilere ulasabilrsiniz sevgili doga dostlari. Arac,karavan,tekne,bina,karoser vs sinirsiz kullanim alani ile nerdeyse her turlu malzemenin...

2. akerkan

Satılık 1997 Silverado Z71

Chevrolet Silverado K/1500 V8 5.7 350 Bg Orjinal Araç uzun şaseli modelidir 1997 ilk serisi Tr'de bu seride tek'dir motor kaputu hariç (güneş yanığından dolayı ) orjinal boyadır.asla çürük yokdur.Orjinal Km dir.Şimdiye kadar servis ve onarımlarda tüm parçalar USA dan orjinal...
  3. akerkan

Günü Birlik Kamp Arkadaşları

İstanbul anadolu yakasında fırsat buldukça hafta sonları kamp çadırcılığı yapan doğa sever arkadaşlar edinmek istiyorum araç ve malzeme sıkıntım yok.yada bu konuda katılımcı olmak isteyen doğa sever arkadaşlar etkinlikler düzenlemek amacıyla yazarsa sevinirim

4. akerkan

Karavanımın Yapım Aşamaları; Isuzu-coskuntic-Ali Coşkun

Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; Isuzu-coskuntic-Ali Coşkun Ali Bey selamlar ; Öncelikle azminizden ve eserinizden dolaı sizi tebrik ederim herşey harika olmuş.Ayrıca sabırla paylaşımlarınız içinde teşekkür.zirak 5 gün önce bende M23 ü karavan yapmak için alma kararı aldım ve nette...
  5. akerkan

silverado ile İstanbul Atina gezisi

Ynt: silverado ile İstanbul Atina gezisi Öncelikle yakıt fiyatları genel olarak bize göre % 25 civarında ucuz sadece..Ben konaklama işini akarabalarım oldugu için tanıdıklarda hallettim...Köylerde vesaire yerlerde ters bir şey söz konusu bile değil olsada en fazla bizdeki kadardır :) şaka...

6. akerkan

Ynt: silverado ile İstanbul Atina gezisi Arkadaşlar gecikme için hepinizden özür dilerim yoğunluktan bir şeyler yazamadım.... Şimdi öncelikle aracımın resimi ekleyeceğim araç karavan falan değil :) bir amerikan kaplanı pikaptır :) bizim orda konaklama sorunumuz olmadığı için karavan...

7. akerkan

Bu Haberle İlgili Görüşleriniz?...

Ynt: Bu Haberle İlgili Görüşleriniz?... katılıyorum :)
  8. akerkan

Arkadaşlar merhaba, Herşeyden önce Yunanistan konsolosluğundan vizeniz alınmış olması lazım malum :) Aracımın tüm bakımlarını bir gün önceden yaptım ama üzücü olan navigasyon cihazıma yunanistan haritası bulamadım doğrusu bulup ekledim ama crackleyemedim :) neyse 6 mayıs İstanbuldan...
  9. akerkan

Silverado 1500 1997 Z71 Tavsiyeleri

Ynt: Silverado 1500 1997 Z71 Tavsiyeleri Konuyu açtım ama bir tane tavsiye yazan olmadı tessüf ederim arkadaşlar.Biliyorsunuzki aracın kupa hariç tahoe ile aynı herneyse aracı yeni trafiğe çıkardım ve bu süreçteki sonuçları yazayımki belki birilerine lazım olur :)) Öncelikle araca bf...

10. akerkan

Silverado 1500 1997 Z71 Tavsiyeleri

Öncelikle herkese selam arkadaşlar.Konu başlığı açma gereği duydum zira gerçekten her gerçekçi tavsiyelerinize ihtiyacım var.İstanbul çengelköydeyim.Kısmetse 2-3 haftaya kadar akdenizdeki yeni aracım gelecek(1997 silverado 1500 uzun şase).Aracım çok temiz sadece lastik ihtiyacı var ve herşey...

11. akerkan

Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi?

Ynt: Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi? Arkadaşlar selamlar; şiddetle bilgilerinize ihtiyacım var.Bende amerikan meraklısıyım.Bir yakınımın aracını almak durumunda kaldım.1997 silverado 1500 Z71 5.7 benzinli 255 BG 97.000 milde motor yürür herşey çok temiz.bu yıl ve model Tr de tek bildiğim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri