Arama sonuçlarınız

1. tayfunsozer

Feroza Aydınlatma

Değerli Dostlar.Yine ilham geldi ve Uzman olmadığım bir konuda daha topik açıyorum. :D Aydınlatma ile ilgili kendi aracımda yaptığım uygulamalardan çıkarak öğrendiklerimi paylaşmayı amaçladım.Katkılarınızı bekliyorum. Saygılarımla. Tayfun Sözer...

2. tayfunsozer

VN800

Arkadaşlar üzülerek motorumu satıyorum.Tarz olarak fazla iliginizi çekmeyebilir ama ben yine de ilan topiğini ekliyeyeyim. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=57470.0 Sevgi ve saygılarımla Tayfun Sözer
  3. tayfunsozer

Satılık 2004 VN800 13600 km.

Değerli Dostlar. Şilede satın aldığım konut nedeni ile çok sevdiğim motorumu satmak zorundayım.Sahibinden.com. da bilgi ve fotoğrafları var (İlan no 23350585 ).Aciliyeti nedeniyle 11.500 den 9.900 inmiştim. 9.75O ye bırakabilirim. Sevgi ve saygılarımla Tayfun Sözer

4. tayfunsozer

Emekli Bankacı İş Arıyor.

Ziraat Bankası Müdürlüğünden emekliyim.Çengelköy-İstanbulda ikamet ediyorum.Tam gün ya da Part-Time olarak,Çalıştığım yere aldığımdan daha fazla kazandırabileceğım bir iş arıyorum :) Saygılarımla Tayfun Sözer.
  5. tayfunsozer

Feroza Kemerburgaz Gezisi (26 Haziran 2010

Feroza Kumburgaz Gezisi ( 26 Haziran 2010 ) 1- 2- 3- 4- 5-Ersan Yurdagülen 6-Cemal ÖNEN 7-Turgut Gercin 8-Salih Dalcı 9-Mesut Körklü 10-Tayfun Sözer

6. tayfunsozer

Rölanti Klima ilişkisi

Arkadaşlar rölanti,klima ilişkisine dair bulduğum yazı :) Burada daha çok yeni araçlarda bulunan Rölanti Sayacı'nın, klima açıldığında rölantiyi otomatik olarak arttırdığı yazıyor. http://forum.donanimhaber.com/m_32259610/tm.htm Sevgiler Tayfun Sözer

7. tayfunsozer

Feroza Sohbetleri Hakkında

Değerli Dostlar.Bir süredir dikkatimi çeken bir konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum :) Feroza ile ilgili açtığımız başlıklar , bende dahil olmak üzere topikle ilgisi olmayan yazılarımız nedeniyle işlevini kaybetmekte ve neyi nereye yazdığımızı unutarak,aradığımızı bulmakta güçlük...
  8. tayfunsozer

Feroza Triger Kayışı (Timing Belt)

FEROZA TRİGER KAYIŞI (TİMİNG BELT) Servislerin 80.000 ve 60.000 km. değiştirdikleri Triger kayışının, Ersan beyin hatılatması ile Feroza el kitapçığına göre 100.000 km.de değiştirilmesi gerektiğini gördüm.Net'te yaptığım inceleme sonunda şu kanaate vardım.Triger'in, kopmasa dahi diş atlamasının...
  9. tayfunsozer

Neden Feroza ?

Sevgili Arkadaşlar.Arazi araçları konusunda otorite değilim.Bu başlığı açmaktaki amacım Feroza hakında bildiklerimi aktarmak,tecrübeli ya da konunun uzmanı olan arkadaşlarımızın da görüşlerini yazmaları ve ferozaya ilgi duyan katılımcılara rehberlik edebilmektir.Özellikle Feroza kullanıcısı...

10. tayfunsozer

alınık MT lastik

4 adet 195/80/15 veya 205/75/15 MT lastik arıyorum.

11. tayfunsozer

Gezen Ferozacılar Sohbet Köşesi

Değerli Ferozacı Dostlar. Çaşitli konularda paylaşımda bulunmak ve sohbet edebilmek için bu başlığı açtım.Belli konular için açılan başlıkları işgal etmemek ve konuları dağıtmamak için buradan devam edebilirmiyiz. Sevgi ve saygılarımla Tayfun Sözer Dilerseniz Nisan ayı etkinliklerimiz için...
  12. tayfunsozer

Gezen Ferozalar Beylerbeyi Sarayı - Üvezli Gezisi (21 Mart 2010)

Arkadaşlar Herkese Herşey için teşekkürler.Benim için müthiş keyifli bir gezi oldu.Kart okuyucumda sorun var görüntüleri sonra yüklliyebilicem.Sizlerdeki Fotoğrafları bekliyorum.En kısa sürede görüşmek üzere sağlıcakla kalınız. Sevgi ve saygılarımla Tayfun Sözer.

13. tayfunsozer

Feroza; Dodik - Offset

Arkadaşlar iyi günler. Arazide Kullanırken,Ferozama biraz haşinlik katmak, iz genişliğini ve dengeyi artırmak üzere geniş offsetli jant ve Dodik uygulamayı düşünüyorum. PROJE 3) FEROZA DODİK a) Elyapımı 16-6.5 inç olabildiğince geniş offsetli jantlar. b) 195/80/16 MT lastik...
  14. tayfunsozer

Çadır Römork

15. tayfunsozer

Feroza Tavan Üstü Çadır ve Kamper Uygulaması

Değerli GEZEN Feroza'cılar. Affınıza sığınarak,birkaç '' Zihni Sinir'' projemi sunuyorum. PROJE 1 - FeroCamp (Hardtop modeller için) Usta arkadaşlarımız tarafından PVC benzeri malzemeden imal edilir, İçine sanruf açılarak girilebilir.Sünger yatak,Uyku tulumu serilir.

16. tayfunsozer

Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz?

Arkadaşlar yeni katılımcı ve ferozacı olarak kaç kişi olduğumuzu merak ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. 1 ) 2 ) 3 ) 4 ) 5 ) 6 ) 7 ) 8 ) 9 ) 10) Tayfun Sözer.İstanbul/Çengelköy. 1994 Feroza SE
  17. tayfunsozer

Feroza lastik basıncı

Arkadaşlar 1994 Feroza SE Lastik hava basıncı hakında bilgisi olan varmı ? Kapı içindeki etiket üzernde önler 1.6(23) arka boş iken 23 dolu iken 30 yazıyor.Lastikçi ise 30 altında olursa lastiğe zarar verir diyor. Teşekkürler.
  18. tayfunsozer

FEROZA-Jant-Lastik

Yakın zamanda sahip olduğum 1994 Feroza'mın üzerinde Wrangler Radial 205/75/15 RT/s lastikler bulunmaktadır.Lastik diş derinlikleri iyi görünmekle birlikte üzerindeki minik çatlaklar , 1994 üretim tarihli ve önümüzün kış olması nedeniyle lastikleri değiştirmeyi planlıyorum.Aracımın tutunma ...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri