Arama sonuçlarınız

1. serkansarraf

SATILIK..1998 grand cherokee V8 5.9 masrafsız....

Ynt: SATILIK..1998 grand cherokee V8 5.9 masrafsız.... Sormayı unuttum ;D ne kadar bir masraf gerektiriyor. Kendimi ona göre hazırlayayım.

2. serkansarraf

Ynt: SATILIK..1998 grand cherokee V8 5.9 masrafsız.... Çok teşekkür ederim. Bu arada aracınız için dilerim hayırlı bir müşteri çıkar. Saygılar.
  3. serkansarraf

Grand Cherokee (zj) Orjinal Tamponuna Vinç Uygulamaları

Ynt: Grand Cherokee (zj) Orjinal Tamponuna Vinç Uygulamaları Merhaba Cüneyt Bey, Uzun zaman olmuş bu konuyu açalı ama ben yeni okudum. Benim tam olarak istediğim bu tarz bir şey. Buna benzer veya orjinal tampon üzerine uygulanış şekli biraz farklı da olsa olur diyebileceğim bir yer tavsiye...

4. serkansarraf

Ynt: SATILIK..1998 grand cherokee V8 5.9 masrafsız.... Merhaba, alakasız olacak belki ama önn koruma demiri ve vinç uygulamasını nerede yaptırdınız acaba. Bende de bir zj var vinç takmak istiyorum ama demir tampon yerine orjinal tampon kalsın istiyorum. Çözüm arayışı içerisindeyim. Bilgi...
  5. serkansarraf

Grand Cherokee ZJ (22.500TL - Takaslı )

Cok tesekkur ederim. Hepimiz icin insallah

6. serkansarraf

Merhaba, Arkadaslar hayirlisi ile dun arac icin anlastik. Dilerim hayirlisi olur. Uzun bir aradan sonra bu arac ile camura geri donuyorum :)

7. serkansarraf

Ben umraniyeden gelecegim. Epey bi uzak size :) eger farkli bir durum olur ise msj atarmiziniz. 05332440505
  8. serkansarraf

Merhaba, Sizi bugun aramistim. Sadece hafta sonu musait oldugunuz icin cumartesi gunu gelecegim. Araca bakar kapora veririm. Pazartesi gunu noter olayini hallederiz hayirlisi ile. Tabi sizcede uygun ise.
  9. serkansarraf

97 zj grand cherokee 2sinden biri satılık

Ynt: 97 zj grand cherokee 2sinden biri satılık Merhaba, Söz ettiğiniz gibi günlüğünüzü okudum. Ne gibi sorunlar ile karşılaşılabilir sorusuna bir çok cevap vermiş olmuşsunuz. Aracınızı nerede görebilirim. Birde telefon numaranızı msj atarsanız sizi aramak isterim.

10. serkansarraf

97 zj grand cherokee 2sinden biri satılık

Ynt: 97 zj grand cherokee 2sinden biri satılık merhaba, anladigim kadari ile lacivert olani satiyorsunuz. arac dosemeleri ne durumda, sanzuman sorunu yada benzer bir sey var mi, klima koltuk isitma faal mi? yapilan yukseltme ile ilgili bir sorun var mi? ck soru sordum degil mi? :)) daha...

11. serkansarraf

ALINIK - 5.2 ZJ / '96-'97-'98 MODEL

Ynt: ALINIK - 5.2 ZJ / '96-'97-'98 MODEL guncel
  12. serkansarraf

Çalıntı Jeep ZJ

Ynt: Çalıntı Jeep ZJ Çok büyük geçmiş olsun. Dilerim tez zamanda bulunur.

13. serkansarraf

Ynt: ALINIK - 5.2 ZJ / '96-'97-'98 MODEL guncel
  14. serkansarraf

SONUNDA DEĞİŞİM BAŞLİYOR ZJJJJ

Ynt: SONUNDA DEĞİŞİM BAŞLİYOR ZJJJJ Uğraşan ve emeği olan herkezin ellerine sağlık olsun. Süper olmuş aracınız. Hayırlı olsun inşallah.
  15. serkansarraf

Ynt: ALINIK - 5.2 ZJ / '96-'97-'98 MODEL Süper ben cumartesi ve pazar bu hafta mesai yapıyorum. Ama pazar günü tüm gün çalışmayacağım. Size ulaşabileceğim bir numara özelden msj atabilirseniz sizi ararım görüşürüz.

16. serkansarraf

Ynt: ALINIK - 5.2 ZJ / '96-'97-'98 MODEL Merhaba, Araç cidden resimlerde de çok temiz duruyor. Fiyat konusunda bir şeyler yapılır ise düşünebilirim. Fiyat biraz yüksek bence. Bu arada araç sanırım İzmir'de. Benim İstanbul'dan özellikle şu sıralar İzmir'e gidebilmem mümkün değil...
  17. serkansarraf

Ynt: ALINIK - 5.2 ZJ / '96-'97-'98 MODEL :)) ben bile şnorkeli sökmek :) bende yazdıktan sonra kendime güldüm kusura bakmayın. Ekonomi yapıcam derken sanırım abarttım. İşin aslı enim 20.000 TL bir param var. 2003 model Jaguar X type aracım vardı. Tahoe ile takaslamıştım. Bir tanıdığa emanet...
  18. serkansarraf

Ynt: ALINIK - 5.2 ZJ / '96-'97-'98 MODEL Merhaba, Şu an icin içinde bulunduğum ekonomik durum göz önüne alındıgında telsiz, vinç ve snorker olmasada olurlar arasında. İşin aslı bir şekilde taktıracağım ama şu an önce araç diyorum. tavan dosemesi ister demissiniz, peki koltuk dosemesi ve kapi...

19. serkansarraf

Gezenbilir Ailesine Merhabalar, Satarak çok pişman olduğum TAHOE terfi ettiğimi düşünerek ne kadar yanıldığımı anladığım GC ZJ aracımı çok özlediğimden, yeniden bir ZJ sahibi olmak istiyorum. Fazla bir bütçem yok. Bütçeme göre temiz ve sorunsuz bir araç istiyorum. LPG mutlaka olmalı. Tavsiye...
  20. serkansarraf

Jeep Grand Cherokee (ZJ)'ciler Kaç Kişi?

Ynt: Jeep Grand Cherokee (ZJ)'ciler Kaç Kişi? Teşekkür ederim Mert Bey, aracın artık her huyusunu suyunu bilir konumdayken sizinde dediğiniz gibi şimdi sıra tadını çıkarmakta.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri