Arama sonuçlarınız

1. T

L322 3.0td6 Merak Edilenler

L322'deki 4.4 v8 motor 5.40, 7.40, X5 de kullanılan motor ile bire bir aynı. Sıkıntı yaşayanlar elbette olmuştur. Ama genel bir problem olsa, BMW'de de olurdu sanırım. (O zamanlar Land Rover BMW'deydi diye biliyorum) 280 küsür beygir gücü 2,5 tonluk araçta çok keyifli oluyor. Turbo beklemeden...

2. T

L322 3.0td6 Merak Edilenler

Merhabalar, Ben L322 4.4 V8 kullanıyorum, çok keyifli bir araç. Aldıktan sonra tüm bakımlarını da yaptırmıştım, hiçbir sıkıntı yaşamadım. Yanlız geçenlerde 3.0 dizel kullandım, belki de o araca özgü bir problemdir tam emin değilim ama araba hiç gitmiyordu. Dediğim gibi arabasına göre değişir...
  3. T

300 Tdi Özel Overland Yapım

Tam Benim de istediğim gibi bir araç olmuş. Ellerine sağlık, İyi günlerde bin inşallah.

4. T

2016 Toyota Hilux Yükseltme Mt Lastik

Bu arada bir ekleme yapayım. yaklaşık 500 km gittikten sonra iyi bir rot ve balans işlemi yaptırdım. Araba mükemmel oldu. Büyük lastik kullanacaksanız, mutlaka rot balans işlemini düzenli yaptırın derim.
  5. T

Bu arada güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Allah daha iyisini daha güzelini sizlere versin.

6. T

Merhabalar, Daha önce BF'in 33'' ve 35'' ebatlarındaki MT ve 33'' AT lastiklerini kullandım. Onlar da çok güzel lastik, hiç lafım yok. Ancak şuan asfalt ve biraz bozuk stabilize yolda denediğim kadarı ile bir fark görmedim. otobanda yüksek hızlara kadar çıktım, gayet güzel gidiyor. Ses...

7. T

İş bittikten sonra kendime göre denemelerimi de yaptım, bir sorun ile karşılaşmadım. Akislerin durumu, şaft vs bir sıkıntı yaratmayacak gibi duruyor. Tabi ki kişinin kullanım tarzı ve nerede nasıl kullanacağına göre değişikliler gösterebilir. Ben farklı bir durum veya sorun yaşarsam paylaşırım...

8. T

İşimiz bittiğinde ufak tefek ayarlar ve rot balans ile iş çözüldü.
  9. T

Arka tarafta baktığımızda orjinal hali ile yeni takacağımız lastik böyle duruyordu.
  10. T

Lastik olarak Hankook 285 x 75 x 16 (yaklaşık 33'' ) lastik ve PDW'nin 6x139,7 8'' -10 ET bir jant modeli seçtik

11. T

Merhabalar, Gerekli hesaplamaları yapıp, işe koyulduk. Adana'daki ustam Mahmut Demir'in tecrübeleri ile atölyesinde 9 cm yükseltme işlemini yaptık.
  12. T

2016 Toyota Hilüx Lastik Seçimi

Allah'ım kazadan beladan korusun, 10 numara oldu bence.
  13. T

Gördüm Abi, Sağol . çok güzel olmuş araban bence. Allah kaz bela vermesin, iyi günlerde bin. G ündüz fotoğrafları da at abi siteye görelim. Bu arada 17 de aynı ebat fark etmeyecektir.

14. T

2016 Toyota Hilüx Lastik Seçimi

Hayırlı olsun, çok güzel olmuş bence. gündüz çekilmiş başka resimleri varsa yüklermisiniz. saygılar Tümay
  15. T

Offroad Araçları Için Jant Spacerlar

İletişim için bilgilerinizi verirmisiniz. syg

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto