Arama sonuçlarınız

1. ferhat05

Land Rover Freelander 1,8

ARACIN BİZ 3. SAHİBİYİZ PLAKASI ACIK HER HANGİBİR HASAR VE KAZA KAYDI YOKTUR, LPG SI YENİ TAKILDI , MUAYENESİ GECEN AY YAPILDI. YANİ 2016 YILINA KADAR MUAYENE DERDİ YOKTUR YOKTUR. BU ARAÇLARIN BİR NUMARALI KRONİK ARIZASI ARAZİ ŞANZUMANINI DAĞITMASIDIR, BUNU BİLEN BİLİR ANCAK BEN ARACIN...

2. ferhat05

2000 Model 1.8 Freelander (4kapı) Orta Şanzuman Dağıldı :(((

evet arkadaşlar üzülerek söylüyorum araç altta bulanan yani ön ve arka şaftın birleştiği yerdeki ara şanzuman dişlilerini (aynamaruti) dağıttı 2 gündür sanayideyim yüksek fiyatlar söylediler tahmini olarak çıkmasına oda ellerinde değil bana yardimcı olacak arkadaşlar varsa acil cevap bekliyorum
  3. ferhat05

sağdan direksiyonu sola alma

arkadaslar baslıktanda anlasılacagı gıbı sagdan dıreksıyonu bulunann bır arazı aracı alırsam bunu sol tarafa alabılırmıyız.. Turkıye de bu ısı yapan yerler var mı ? bu konuda yardımcı olabılırmısınz??

4. ferhat05

citroen 1.5 dızel 2001

arkadaslar bu konuyu nerede acacagımı bılemedıgım burada actım umarım yonetıcılerden uyarı gelmaz bana neys eben derdımı anlatayım :) 2001 model bır citroen saxo aracımız var. esimin bakımsız kullanmasıdan dolayı aracın ebeyı bır masrafı var , sızeden ıstedıgım araca cıkma parcalar lazım alt...
  5. ferhat05

35-40 bin liralık şehir içi 4x4 arıyoruz

arakdaşlar çok sevdiğim bir arkadasımıza 35-40 lira arası 2005 model altı olmayacak şekilde asfatta kullanacağı bir 4x4 arıyoruz , bizim düşüncemiz kia sorento veya sportage, tabi sizin tavsiyelerınızde olabilir .. sizden bu konuda yardım ve tavsiyelerinizi bekliyoruz. teşkk

6. ferhat05

En Çirkin XJ Bu Olsa Gerek?

güzelim araç kasapların elinde ne hale gelmiş ;(( içim acıdı görüncee http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-cherokee-essiz-turkiyede-tek-baska-yokye-kapakolmus-full-dolu-ozel-muhen/detay

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri