Arama sonuçlarınız

1. Levsy

Karagöl Fotoğrafları - Ankara / Çubuk

2008 ve 2009 yazında Ankara civarındaki tüm gölleri motosikletim ile dolaşmıştım. Çubuk ilçesi yakınlarında bulunan Karagöl'den bazı fotoğrafları paylaşıyorum.

2. Levsy

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? Vay be ortalıkta Suzuki'ler, Yamaha'lar, 600-750-1000 cc'ler uçuşup duruyor. Ben ise Mondial 125 KT motosikeltim ile bir garip motorcu kaldım burada ;D Acemilik döneminde başlangıcı bu model ile yapmayı tercih ettim. Son dönemlerde Falcon NX4 çok ilgimi çekiyor. Bu...
  3. Levsy

2010 Mondial Rapıdo 400---GS 400 :)

Ynt: 2010 Mondial Rapıdo 400---GS 400 :) Motosiklet sürücülerini Amatör Motorcular ve Profesyonel Motorcular diye en azından temel iki gruba ayırmamız gerekiyor. Benim de şimdilik dahil olduğum amatör grup genelde bu işte yeni olanlardan, acemilerden oluşur. Haa, ilk 5.000 km'den sonra kendini...

4. Levsy

19 Aralık Kısa Gezim

Ynt: 19 Aralık Kısa Gezim Güzel bir tek kişilik gezi olmuş. Paylaşım için teşekkürler. Bu motosiklet için o çamurluk tuhaf değil mi? Daha yüksek olması gerekmez mi? İlginç. Solo geziler benim de favorimdir. Stresten kaçmak, kafayı dağıtmakta üstüne yoktur.
  5. Levsy

Piranha Voyager Harita Güncelleme ?

Ynt: Piranha Voyager Harita Güncelleme ? Evet bu adresten yüklenen yazılım ile harita güncellemesi yapılabiliyor. Ancak, neden sabır dilediğinizi anlamadım.Ben bu modeli yaklaşık 1 senedir sorunsuz kullanıyorum ve çok ta memnun olduğumu söyleyebilirim. Sizin bu model ile ilgili olumsuz...

6. Levsy

2010 Mondial Rapıdo 400---GS 400 :)

Ynt: 2010 Mondial Rapıdo 400---GS 400 :) Bir 125 KT ile sorunsuz 26.000 km yapmış biri olarak Mondial'lerin bu modellerinden biraz umutluyum. Periyodik bakımlarını hiç aksatmadığım motosikletim ile defalarca uzun yol yaptım ve (470-630 km) bu yolculuklar sırasında hiç bir sorun yaşamadım. Eğer...

7. Levsy

Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu Merhabalar, İsmim Levent, İzmir/Bergama'lıyım ve bu süper foruma uzun zamandır yaşadığım Ankara'dan katılıyorum. Yaşım 43. Motosiklet tutkusu haricinde fotoğraf ile ilgileniyorum. 125 cc bir motosikletim var ve bununla çok sayıda uzun yolculuklarım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR