Arama sonuçlarınız

1. Y

Trekking ve cadir kamp yapmayi severim.

Trekking ve cadir kamp yapmayi severim.

2. Y

Gezenbilir Amatör Denizci (adb) Ve Yelken Kursu 1. Dönem

Amatör Denizci Belgesi için kurs başladı mı? katılmak isteyenler haberdar edilecek mi?
  3. Y

Gezenbilir İstanbul Grubu

Ynt: Gezenbilir İstanbul Grubu Adı -Soyadı: Yavuz İsbir Doğum Tarihi ve Yeri: 1965 - Ankara Memleket: Erzurum Semt: Kartal/İstanbul İlgi Alanları: Müzik, Gezi, Deniz ...

4. Y

Gezenbilir Amatör Denizci (adb) Ve Yelken Kursu 1. Dönem

Merhaba iyi günler. Amatör Denizci Belgesi kursu için teşekkür ederim. Anakamp üyesi olduğum Gezenbilir 'in de böyle bir imkanı sağladığından Denizciliği ve turizmi sevdiğim için, bu kursa katılıp ADB sınavı sonucu belgeyi almayı düşünüyorum. Kursa dair değerlendirme yapılarak bilgi verilmesini...
  5. Y

Kamp Yüklü Likya Yolu Yürüyüşü 2

Ynt: Kamp Yüklü Likya Yolu Yürüyüşü 2 Likya yolu rotası, sonuç olarak Likya birliğinin önemli şehirlerini birbirine bağlayan, tarihi yaşayarak ve doğal güzellikleri görerek yürünen bir rota.

6. Y

Kamp Yüklü Likya Yolu Yürüyüşü 2

Ynt: Kamp Yüklü Likya Yolu Yürüyüşü 2 Likya yolu güzel bir parkur. Aralıklı olarak ben de yürüdüm, ama Gelidonya ve Adrasan'ı da yürümeyi çok istiyorum. Bahar ayları iyi bir zaman, yürümek için ideal.

7. Y

Likya Yolunda İlk Hedefimi Gerçekleştirdim

Ynt: Likya Yolunda İlk Hedefimi Gerçekleştirdim Kabak koyuna birkaç kez gittim. son gittiğimde araç ile sağ taraftan bozuk bir yoldan aşağıya koya kadar indim..
  8. Y

Antalya'da Trekking Parkurları

Ynt: Antalya'da Trekking Parkurları Likya yolunda başarı ve sabır diliyorum...kolay gelsin...
  9. Y

Likya Yolu Hakkında Son Haberler

Ynt: Likya Yolu Hakkında Son Haberler Ben de likya yolu ile ilgili başka bir ayrıntıyı paylaşmak istiyorum. Yol üstünde konaklama yeri olan george house'den kelebekler vadisine halatlar ile iniş yaparken, duvarlar dikkatimi çekti. ( sanki Amerika'yı yeniden keşfediyorum) bazı duvarlar düzgün...

10. Y

Antalya'da Trekking Parkurları

Ynt: Antalya'da Trekking Parkurları Herkesin Yeni Yılını Kutlar, iyi yürüyüşler dilerim.

11. Y

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Herkese iyi gezmeler...
  12. Y

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu aramıza hoşgeldin İrfan..nerden ?

13. Y

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu yeni katılan arkadaşlar Merhaba..Görüşürüz..
  14. Y

Patara, Kalkan, Kaş Gezimizden Fotoğraflar :))

Ynt: Patara, Kalkan, Kaş Gezimizden Fotoğraflar :)) fotograf çalışmaları çok iyi...hele " bahçe duvarı " olan likya mezarı müthiş ayrıntı..
  15. Y

5. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (28 Ağustos 2010)

Ynt: 5. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (28 Ağustos 2010) link için teşekkürler.

16. Y

5. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (28 Ağustos 2010)

Ynt: 5. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (28 Ağustos 2010) Dernek evinin adresi nerede ? :)
  17. Y

3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

Ynt: 3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (03-04 Temmuz 2010) Festivalde bulunmak isterim ancak Gaziantep'ten oralara nasıl geleyim. zamanım kısıtlı..
  18. Y

Ynt: 3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (03-04 Temmuz 2010) yapacak birşey kalmadı gibi...hazırlıklar tamam.

19. Y

Ynt: 3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (03-04 Temmuz 2010) ÇADIRIMIZ İLE GELEBİLİRMİYİZ.
  20. Y

Zirve Dağcılık Marmaris Şubesi ; Likya Yolu Doğa Yürüyüşü (Ocak 2006 - Mart 2007)

Ynt: Zirve Dağcılık Marmaris Şubesi ; Likya Yolu Doğa Yürüyüşü (Ocak 2006 - Mart 2007) Bu tür güzel manzaralar eşliğinde ben de yürümek isterim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR