Arama sonuçlarınız

1. acemikaravancı

EMEKLİ

EMEKLİ

2. acemikaravancı

Türk Kangal Çoban Köpeği Üretimim Başladı

Ynt: Türk Kangal Çoban Köpeği Üretimim Başladı Merhaba aklıma takılan bir şeyi soracam elinizde aynı anne ve babadan olan erkek ve dişi yavrulardan almak istiyorum bunların ilerde çiftleşmesinden doğaçak yavrularda bir problem olurmu.
  3. acemikaravancı

Karavancı Dostumuz Abdi Uçar'ı (dalgıç) Kaybettik.

Ynt: Karavancı Dostumuz Abdi Uçar'ı (dalgıç) Kaybettik. Karavancı dünyası bir dostunu daha kaybetti Allahtan rahmet diler tüm karavancı dostların başı sağolsun

4. acemikaravancı

airbag lambası

Ynt: airbag lambası Merhaba benim Golf ün airbağ lambası yanmaya başlayınca elektirikçiye sordum direksiyon alt kısmında airbağ çipi varmış onun değişmesi gerekiyormuş değiştir dedim abi şimdi işim çok sonra değiştirelim bi problem olurmu dedim yok abi bişey olmaz dedi ama yanıp durması...
  5. acemikaravancı

Defender 130 Alkovenli Karavan Yollarda I. Tokat, Sivas, Kayseri, Beypazarı

Ynt: Defender 130 Alkovenli Karavan Yollarda I. Tokat, Sivas, Kayseri, Beypazarı Gezi paylaşımlarınız için çok teşekkürler elinize yüreğinize sağlık

6. acemikaravancı

Motokaravan Kiralayarak Almanya-Avusturya-İtalya-İsviçre

Ynt: Motokaravan Kiralayarak Almanya-Avusturya-İtalya-İsviçre Ellerinize sağlık resimler ve anlatım çok güzel herşey için teşekkürler nice sağlık mutluluk dolu gezilere

7. acemikaravancı

Yalovadan Türkiyenin Kuzeyine Yolculugumuz.

Ynt: Yalovadan Türkiyenin Kuzeyine Yolculugumuz. İşte arkadaşlar GEZENBİLİR 'in en güzel yanı bu işte gidemediğimiz yollar bilmediğimiz köyler kasabalar ve memleketimin güzellliği İsmail bey ve diğer gezenbilir ailesi üyeleri hepinize sonsuz sevgi ve teşekkürler ellerinize yüreğinize sağlık...
  8. acemikaravancı

TÜV'de Şase Numaralarının Yanlış Kayıt Edilmesi

Ynt: TÜV'de Şase Numaralarının Yanlış Kayıt Edilmesi Merhaba arkadaşlar bu yanlışlıktan bende nasibimi aldım okadar da dikkat ederim ama atlamışım geçen sene 1991 model bir Golf aldım ruhsatı inceledim herhangi birşey göremedim ben atlamışım noter satış yaptı oda atlamış ruhsatın bir sayfasında...
  9. acemikaravancı

Karavanlı İlk Gezimiz

Ynt: Karavanlı İlk Gezimiz Güzel memleketimin güzel köşelerini güzel fotoğraflarınız ve yorumlarınızla gezmiş kadar olduk herşey için teşekkürler Nice güzel gezilere kazasız belasız inşallah

10. acemikaravancı

Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) Cem Bey eline yüreğine sağlık fotoğraf ve anlatımlar çok güzel senin yerinde olmayı çok istedim yazılarını okurken herşey için teşekkürler nice mutlu sağlıklı kazasız belasız gezilere

11. acemikaravancı

Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) Süreyya bey karavanınız hayırlı olsun elinizi benden çabuk tutmuşsunuz beğendiğim bir karavandı almayı düşünüyordum ama bazı şeyleri ayarlayamadım size nasip olmuş güle güle kullanın kazasız belasız gezmeler dilerim
  12. acemikaravancı

Adapazarı Poyrazlar Gölü Gezisi (2 - 3 Ekim 2010)

Ynt: Adapazarı Poyrazlar Gölü Gezisi (2 - 3 Ekim 2010) Merhaba arkadaşlar kamp sevgimizi gidemesekde sizin resimleriniz sayesinde hep canlı tutuyoruz tüm arkadaşların emeği geçen herkese teşekkürler resimler çok güzel orda olamasakda resimlerle o anları yaşıyoruz inşallah diğer etkinliklerde...

13. acemikaravancı

3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010)

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010) Resimleri gördükçe biraz daha üzüldüm halbuki busene kesin kararlıydım Tüm Gezenbilir ailesiyle bir arada olmak onlarla tanışıp doğanın ve festivalin tadını çıkarmak hazırlıklar tamamdı ama Hanımın rahatsızlığı bu...
  14. acemikaravancı

Syncro Türk Sitesi

Ynt: Syncro Türk Sitesi Mecit bey resimler çok güzel teşekkürler gezi anılarınızı yazdığınız bir yer varmı göremedim Yinede resimler için teşekkürler
  15. acemikaravancı

Karavan Nedir, Ne Değildir?

Ynt: Karavan Nedir, Ne Değildir? İşte Bu faruk bey yüreğine sağlık Karavan tatil için değil doğayla yaşamla beraber iç içe yaşamak önüne çıkan güzelliklerin tadını doyasıya yaşamak bir çiçekte bir yeşilikte bir mavilikte bir böçekte sevgiyi ve mutluluğu bulmaktır. Herşey gönlünüzce olsun...

16. acemikaravancı

T3' ü Olanlar Kaç Kişiyiz.

Ynt: T3' ü Olanlar Kaç Kişiyiz. Merhaba Arkadaşlar Henüz bir T3 üm yok ama bende T3 hastası bir yürek var eninde sonunda bir tane alacam(hanımı kandırırsam tabii) ;D Hepinizin Bayramı Kutlu Olsun
  17. acemikaravancı

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Merhaba Arkadaşlar Epeydir forumdan sağlık sebebiyle uzak kaldım bu nedenle tüm GEZENBİLİR Ailesinin KURBAN BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLAR SAĞLIK VE SIHHAT DOLU GEZİLER DİLERİM.
  18. acemikaravancı

Kod Adları

Merhaba sağlık nedenleri ile epeydir Gezenbilir linkine bakamıyordum şimdi bakınca şaşırdım bir arkadaşımız daha benim kullandığım ACEMİKARAVANCI rumuzunu kullandığını gördüm aynı rumuzu birkaç kişi kullanabiliyormu herhangi bir problemi olurmu bir problem olmazsa benim için problem değil

19. acemikaravancı

ÖTV İndirimi ve Piyasalara Yansıması?

Ynt: ÖTV İndirimi ve Piyasalara Yansıması? Merhaba arkadaşlar tüm tv kanallarında ötv indi satışlar patladı diye haberler var benim kafamı kurcalayan nokta şu; bu indirimler 3 ay geçerli üç ay sonra fiyatlar yine aynı seviyeye dönecek peki burda zannediyormusunuz orta direk bu indirimden...
  20. acemikaravancı

Yol Üstü Durakları, Gölyazı Bursa

Ynt: Yol Üstü Durakları, Gölyazı Bursa Çok teşekkürler resimler ve bilgiler çok güzeldi ellerinize sağlık

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar

SON KONULAR

Geri