Arama sonuçlarınız

1. xendasouc

Samurai Yükseltme Için Yardım!!

96 helezonlu samuraimi yükseltmek istiyorum,sert çukurlarda arkada 1 kişi olduğunda yaylar takır tukur vuruntu yapıyor önerebileceğiniz bir kit varmıdır??

2. xendasouc

96 Model Suzuki Samurai Için Kışlık Tente Ihtiyacı

96 model suzuki aracım için kışlık tenteye ihtiyacım vardır..Saygılar 0544 467 53 53
  3. xendasouc

İkinci Arazi Aracım Galiba Samurai Olacak.(bilgilerinize İhtiyacım Var...)

ilk arazi aracım lada nivaydı aracı satalı 2 yıl oldu ve şimdi tekrardan bir araç almayı düşünüyorum.suzuki samurai tam anlamıyla nasıl bir araç.arazi viteslerinde orta difransiyel kilidi varmı.rampalarda hararet olayı nedir.kolay kolay parça bozarmı vrya kırarmı.parçaları çokmu pahalıdır.hangi...

4. xendasouc

Suzuki Vitara Helezonlumu Yoksa Makaslımı

geçen yıla kadar 90 model bir keçim vardı ama artık yok.yolu açık olsun vitara düşünüyorum 1,6 tek kapı ama vitaraların hangi modeli ve hangi serisini almalıyım 98 ve üstü ispanyol üretimi ondan öncekiler japon zannedersem dikkat etmem gereken husular nelerdir yardımlarınızı...
  5. xendasouc

bu ses debriyaj bilyasındanmı kaynaklanıyor

aaç normal çalışıken bir hırıltı var şanzuman bölümünde debriyaja bastımmı ses gidiyor bıraktımmı tekrardan çıkıyor baskı sürtünmesinden mi oluyor araç viteste değil boşta iken yapıyor bu sesi neyden olabilir..

6. xendasouc

1990 model yapılı çürüksüz ve acil

araç 1990 model sorento jantlı 205/80/16 brıgstone lastik daha 5.000 km yapmış ve birtakım ok 144 orjinal jantları ile beraber ok 144 lerde 2 sefer takılmıştır sıfır ayarındadırlar elektronik ateşleme manuel fanlı ,port bagajlı , çürüğü yok , motor saat gibi ,şarj dinamosu yeni ,aküsü 1...
  7. xendasouc

Acil Satılık - 1990 Model Lada Niva - 10.500 TL

aracı alacak olan arkadaş nivasını satamadığı için aracım askıda duruyor ilgillenenlere duyurulur 4 adet ok 144 ve orjinal zantlaarıda beraberinde verilecektir lastikler araca 2 kez takılmuştır 0 ayarındadırlar port bagaj kendi imalatım olup oda birlikte verilecektir ek olarak aracın yedekte...
  8. xendasouc

niva için arka havalandırma kapaklarını nerden bulabilrirm.

niva için arka havalandıırma kapakları ve kaput üstü havalandırmanın kapaklarını nerden temin edebilim...

9. xendasouc

lada niva arazi kutusu faal lambası

torpido üzerinde bulunan sarı ışık ; orta defransiyeli kilitlediğim zaman yanıyor çıkardımmı sönüyor önceden çalışmıyordu veya sonradanmı çalışmaya başladı yada arazi kutusunda bir sıkıntımı meydana geldi ...cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

10. xendasouc

karda lastik ve janta seçimi

slm.niva dostları öncelikle aracımda sorento jantı ve üzerinde ok 144 lastikleri takılı geçenlerde 40 cm kar vardı altı da stabilize toprak yol epey çıktık ama en son bir rampada takıldık karda iz yoktu yoluda bilmiyordum ve gitmek istediğimizx yere ulaşamadık haliyle geri döndük gece saat...
  11. xendasouc

niva egzost

aldığım bazı bilgilere göre nivanın orta susturucusunu aldırıp sadece arka katalizörü taktıranlar varmış .aracın gücünü 1 kaç beygir daha arttırıyormuş benim araçtada hem orta susturucu hem arka katalizör mevcut orta susturucuyu aldırmayı düşünüyorum acaba motora bir zarar verirmi bu olay vya...

12. xendasouc

ok 144 mü baysal extreme desenli lastikmi ?

bugün eve dönerken lastikçiye uğradım ve ok 144 1 takım lastik fiyatını sordum 4 lastik 4 iç lastik ve montaj dahil 900 lira öte yandan baysal lastik enson nette baktığım fiyatı adet 200 tl iki lastikte aynı kapıya çıkıyor fiyat olarak kışın kar için hangisi daha başarılı olur ok144 mü yoksa...
  13. xendasouc

rizeden 2 tane niva videosu

5 yıl önce sanayiye girmeden topladığımız niva http://ktunnel.com/index.php/1010110A/a2027e94321e6cf6ad89cf2a0129554fa99360784b5e7025792fc2b1907fb2483169d7466905602ba0e0c8506a2b4095ca51fc5f63bc24a519320 5 yıl sonra sanayide toplanılan hali...

14. xendasouc

195/75/16 baysal lastik

195/75/16 baysal lastik sorento jantı üzerinde nasıl durur araçta bir sıkıntı çıkarırmı sorento jantına uygulanabilirmi cevaplarınız için teşekkürler..
  15. xendasouc

motor çabuk ısınıyor

araç çalıştıktan 10 dakka sonra fan açmaya başlıyor gösterge sıcaklığı sabit 90 derece normalde birz daha az olması gerekmiyo asfaltta aaracı 90 . 100 km hızla kullandığım zaman genelde hep fan açıp kapatıyo çok çabuk ısınıyor bunun bir çözümü olmalı aracım 90 model 1600 orjinal radyatör fan...
  16. xendasouc

niva için krikosuz ve çelik telsiz cam çekeceği varmıdır

bir türlü bi ayar tutturamadım heer zaman sorun çıkartıyolar krikolu çelik telli cam mekanizması hep birbirine sarılıyor başka bir alternatifi varmıdır başka bir şey uydurulabilirmi ...saygılar.

17. xendasouc

taytis satılık

90 model motor,boya,kaporta,herşyi ile tam faal aracımı iş yeri açacağım için satıyorum..fiyatı :15.000 olarak uygun gördüm ...
  18. xendasouc

nivaya tofaş koltuğu hariç hangi koltuk takılabilir ?

nivaya tofaş koltuğu hariç hangi koltuk takılabilri

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR