Arama sonuçlarınız

1. S

Yurtdışından Araba Almak.

Ynt: Yurtdışından Araba Almak. Anladım babam 10 senedir orda olduğundan oturma konusunda sıkıntı yok :) Para konusunda aydınlatmanız iyi olmuş. Sistemi anladım:) Edit : Yanlış anlama :D

2. S

Ynt: Yurtdışından Araba Almak. Babamın çift vatandaşlığı var. bir de sadece sahibi ve 1. derece akrabaları yazıyodu bi kaç yerde :S
  3. S

Ynt: Yurtdışından Araba Almak. Permi hakkı diye bir şey varmış. Gümrük vergisi ödemeden sokabiliyormuşuz. Bir arkadaşım söylemişti var mı öyle bir şey gerçekten ?

4. S

Arkadaşlar daha önce de bu içeriğe benzer bi konu açmıştım. Ama orda Türkiye'ye getirmekten bahsetmemiştim. Öğrenmek istediğim bir kaç bişey var bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinicem. 1. En fazla kaç yaşında araba sokabiliyoruz Türkiye'ye? 2. Vergilerle şunlarla bunlarla ne kadara...
  5. S

hummer hakkında bi soru ?

http://www.sahibinden.com/_turkiyedeki_en_temiz_ve_tarz_hummer_-19WQQaXQQ20078080WQQpXQQdisplayitem Arkadaş bu ilanı attı bana :D Sağda 4x4 Evet yazıyo ama teknik detaylara ve bu aracı karşılaştır dediğimizde önden çekiş yazıyo bu sitenin hatası değil mi ? Hummer ın önden çekiş olma gibi bi...

6. S

Infiniti Fx35 Hakkındaki Düşünceleriniz?

Ynt: Infiniti Fx35 Hakkındaki Düşünceleriniz? Teşekkürler arkadaşlar babamla konuşabildiğim zaman söylicem burdaki fikirlerinizi :) sonrası kendi kararına kalmış :) Yardımlarınız ve bilgileriniz için sağ olun ;) Bu arada nissan kanı olayına koptum :D

7. S

Ynt: Infiniti Fx35 Hakkındaki Düşünceleriniz? Kazakistanda benzinin litresi ucuz benzin kullanımı sorun olmaz. Ancak şöyle bir olayda var bu araçla uluslararası yol da yapılacak yani kazakistan-türkiye , türkiye kazakistan. Yılda 2-3 defa. Nissanada bakıyorum :)
  8. S

Arkadaşlar babam İnfiniti fx35 almayı düşünüyor. Önceden lada nivası vardı. Kendi bahçesi var oraya gitmek için kullanıyor genelde, çamur yani anlıyacağınız :) Birde Kazakistan'da çok fazla kar yağıyor kış olduğunda çok buz oluyor. Çamurda ve buzda performansı nasıldır acaba bilgisi olan var mı?
  9. S

12,000 TL Civarı Frontera, Yeni Başlayan için Uygun mudur?

Ynt: 12,000 TL Civarı Frontera, Yeni Başlayan için Uygun mudur? Verdiğiniz cevaplar ve ilginiz için sağolun ;)

10. S

Ynt: 12,000 TL Civarı Frontera, Yeni Başlayan için Uygun mudur? c@n ve rumelian çok teşekkür ederim sizlere. Lpg ben de düşünüyorum ama arazide ne kadar güvenli olduğu kafama takılıyor bir darbe falan alsa bir şey olur mu diye düşünüyorum ? ???

11. S

Ynt: 12,000 TL Civarı Frontera, Yeni Başlayan için Uygun mudur? Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım :) 2 aya falan ehliyeti alıyorum 4x4 bir araç aldırıcam babama bir aksilik çıkmazsa. Off-road konusunu falan açtım kafasına yattı zaten karşı çıkacağınıda düşünmüyordum :) Off-roadu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri