Arama sonuçlarınız

1. kadir_61

Satılık Orjinal İngiliz Compass

KARAVANIMIZDA 3 SİSTEM ELEKTROLÜX BUZDOLABI 3 FONKSİYONDA ÇALIŞIR DURUMDA. TRUMA ORTAM ISITICI TRUMA SU ISITICI GAZLI OCAK VE FIRIN THETFORD DIŞTAN KASETLİ TUVALET YAŞAM AKÜSÜ 115 AMPER ORJİNAL 12 VE 220 TESİSAT ÇADIRI MEVCUTTUR. MOBİLYALARINDA ÇİZİK DAHİ YOK. İDDİA EDİYORUM DAHA TEMİZİNİ...

2. kadir_61

İngiliz Karavanımla Aranızdayım

Yıllar sonra yeni karavanımla yıllar önceki olduğu gibi yine gezenbilirde buluştuk :)
  3. kadir_61

Amerikadan Yeni Geldi Xj :)

Buda benim yeni aracım 1998 Country Yeni resimler yüklenecek beğenilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum iyi forumlar...

4. kadir_61

Cherokee Yardım

Merhaba arkadaşlar bu aracı almayı düşünüyorum aracı bilen yada hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim olumlu yada olumsuz yorumlarınızı bekliyorum alıp sanayilerde uğraşıp kalmak istemiyorum zevkini keyfini çıkarmak istiyorum sizce nasıl bir araçtır teşekkür ederim...
  5. kadir_61

Pajero Silecek Motoru Alınık

1990 model pajero ön silecek motoruna ihtiyacım var elinde olan varsa paylaşırsa sevinirim iyi forumlar

6. kadir_61

Silverstone Extreme Lastik

Merhaba arkadaşlar mistsubishi 2.6 pajero kullanıcısıyım silverstone extreme 31-16 lastik jant aldım lastik havalarının kaç psi olmazı lazım bilgisi olan varsa sevinirim iyi forumlar

7. kadir_61

Yeni Aracım Pajero

Merhaba arkadaşlar uzun araştırmalarım sonrasında onu alsak bunu alsak derken 1990 mitsubishi 2.6 pajeromu kavustum aracım ilk sahibinden ilk günkü gibi herşeyiyle birlikte çok orjinal bir araç daha hiç bir yerine anahtar değmemiş ilk olarak motor şanzıman sıvıları karbüratör bakımları...
  8. kadir_61

Çok Acil Satılık Orjinal Pajero Jant

Her hangi bir kırık çıkık darbesi yoktur çok temiz sağlam orjinal pajero jantı acil satılıktır
  9. kadir_61

Lastik Yükseltme Yardım..

Yeni aldığım Mitsubishi 2.6 1990 model kısa şasi aracımı nasıl yükseltebilirim arkadaşlar kime sorduysam yükseltemezsin dediler lastik olarak en büyük lastik hangi boyu kullanabilirim yardımcı olursanız sevinirim 32 yada 33 olarak hangisi olur ?

10. kadir_61

Buda Benim Yeni Canavarım

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bir türlü karar verip bir jeep alamadım lada dedim olmadı land dedim olmadı cj dedik olmadı sonunda bütçemize en uygun aracı buldum mitsubishi pajero 2.6 dün istanbuldan alıp trabzona getirdim aracın maşallahı var tertemiz ikinci sahibinden motoruna anahtar...

11. kadir_61

Acil 2.6 Pajero Yardım

Arkadaşlar Allah nasip ederse yarın bu aracı almaya gidiyorum trabzondan istanbula daha önce kullanmıs olan yada bilgisi olan arkadaşlardan ricam nasıl bir araçtır bu paraları edermi bilgilerinizi sunarsanız sevinirim istanbulda anadolu yakasında kime baktırabilirim aracı şimdiden iyi forumlar...
  12. kadir_61

Bıktım Artık Araç Bakmaktan Birisi Yardımcı Olsun:)

Arkadaşlar uzun zamandır cj arıyorum fakat bir türlü aradıgım fiyatlarda özelliklerde bir araç nasip olmadı kış geliyor malüm bir an önce bir cj almak istiyorum fakat bir türlü karar verip alamıyorum güzel bir araç buluamadım sizin görüşlerinizin benim için çok önemi var yardımcı olursanız çok...

13. kadir_61

Cj5

Merhaba arkadaşlar Allah nasip ederse trabzondan istanbula pazartesi günü bu aracı almaya gitmeyi düşünüyorum araç istanbul sarıyerde o civarda baktırabilecek oldugum tavsiye edeceğiniz ustalar varmı yada alırken nelere dikkat etmeliyim bide araç hakkındaki görüşlerinizi yazarsanız sevinirim iyi...
  14. kadir_61

Çok Acil Yardım

Merhaba arkadaşlar çocukluktan beri hayalimde hep cj5 vardır fakat kime sorduysam yoK oldugu yerde arıza yapıyor uğraşamazsın kalırsın sanayilerde keyif alamazsın gibi sürekkli bu tarz söylemlerde karşılaştım fakat bunlara rağmen kimse beni caydıramadı maddi imkanlarım biraz kısıtlı olsa dahi cj...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri