Arama sonuçlarınız

1. S

Ambulans Kasa

iyi günler. sağlık bakanlığından çıkma olan piyasadaki ambulans kasalarda orijinal hidrolik direksiyon mevcut mu? Ayrıca motor olarak defender ın 3.5 benzinli motorunu uygulayan yada böyle bildiğiniz bir araç varmı. sait nuhoğlu

2. S

G Wagen Camper & Pickup Nissan Bd30td Engine Swap

Ynt: G Wagen Camper & Pickup Nissan Bd30td Engine Swap takip kolay gelsin
  3. S

Defender Ambulans

iyi günler . defender ambulans ile ilgili bir kaç sorum olacak. 1-3,5 v8 motor değişikliği yapmak mümkünmü 2-hidrolik direksiyon standart olarak varmı 3-bazı ilanlarda 4+1 yazıyor.benim bildiğim ambulans olanlar 2+1 ruhsatlı.4+1 olanlar gerçekten ruhsatta işlimidir? sait nuhoğlu

4. S

Botaş İhale

Ynt: Botaş İhale görüşme sonucu bir bilgi alabildinizmi
  5. S

Botaş İhale

Ynt: Botaş İhale direk adana ya gidebilecek dostlardan net bilgi alabilirsek bizim gibi uzaktaki insanlara faydası olur diye düşünüyorum.ilandaki 500 civari g serisi hurdaya ayrılmış mı yoksa arasında trafiğe kayıt olabilecek oanlar varmıdır?ihale dosyasını inceleyebilecek arkadaş varsa belki...

6. S

Botaş İhale

Ynt: Botaş İhale o zaman her aracın trafikteki dosyasına ulaşıp bakmak lazım ki buda zor bir iş.

7. S

Botaş İhale

Ynt: Botaş İhale iyice kafam karıştı.sonuçta bu araçların hurdaya ayrılıp ayrılmadığı hakkında bilgiyi kesin alabilecek bir arkadaşımız bizi bilgilendirebilirse çok faydalı olacak.
  8. S

Botaş İhale

Ynt: Botaş İhale Benim Şahsi fikrim araçlar hurdaya ayrılmış.ama konuyu daha iyi bilen Kişilerin yorumlaması için açmıştım.araçların durumunu Adana'daki Üyelerden yardım isteyelim.ama bildiğim kadarıyla hurdaya ayrışmış ise yapacak birey yok.yinede Araçların durumu iyi ise ihaleye daha varken...
  9. S

Botaş İhale

Ynt: Botaş İhale ilgilenenler için ihale metni 17/09/2014 tarihli resmi gazetede ,b - Artırma, Eksiltme ve İhale İlânları bölümünde.

10. S

Botaş İhale

resmi gazete ilanlarını incelerken,botaştan deklase malzeme olarak çok sayıda g serisi ve ünimog satışı olan bir ilan gördüm.deklase malzeme olarak sınıflandırıldığından hurda olup trafiğe tescil imkanı varmıdır.?bu kadar sayıda aracın hurdaya ayrılması bizim gibi g serisi hayranları için çok...

11. S

Tek Makyajlı Düz Vites Son Fiyat

Ynt: Tek Makyajlı Düz Vites Son Fiyat Ben38500 verdim
  12. S

freelander&discovery

Ynt: Freelander&discovery Selamlar Yazının tamamını okuyamadım ama sizin ihtiyacınız olan bir suv olduğu gibi duruyor.bende kullandım için söylüyorum td5 maalesef sorunlu bir araçtır.v8 ise ihtiyacınıza uygun değilmiş gibi duruyor.bu durumda freelander düşünülse bile başka suv araçlarda...

13. S

Discovery Mpi Kullanan Yok Mu ?

Ynt: Discovery Mpi Kullanan Yok Mu ? Yurtdışı sitelerden de kolaylıkla getirebilirsiniz,yasa sanayide çıkma olarak rahatlıkla bulabileceğinizi düşünüyorum.türkiye de satış sitesi pek olsun sanmam
  14. S

Discovery Mpi Kullanan Yok Mu ?

Ynt: Discovery Mpi Kullanan Yok Mu ? bende eski bir mpi kullanıcısıyım.deneyimlerimi paylaşamak isterim.
  15. S

Defender Den Discovery Ye Geşişşşşşş

Ynt: Defender Den Discovery Ye Geşişşşşşş Takip

16. S

Ynt: Defender Den Discovery Ye Geşişşşşşş performans derken defender ile mukayese bile olmaz ,sanırım siz dizel defender kullanıyordunuz.defender a göre hem performanslı hem de komforludur.hayırlı olsun.motor gücü yeterlidir,arazide low range alınca hiç sorun kalmaz(çekiş olarak)parçasıda cok...
  17. S

Ynt: Defender Den Discovery Ye Geşişşşşşş genellikle bu araç için olımsuz yorumlar soylenır,ama ben kendim bizzat dört sene kullandım kesinlikle size uygun bir araçtır mpi.detaylı sormak isterseniz yardımcı olabildigim kadar cevapvermek isterim.kesinlikle MPİ
  18. S

Satılık Disco 2 2002 Sonu Makyajlı Kasa Özellikle Düz Vites Arayanlara

Ynt: Satılık Disco 2 2002 Sonu Makyajlı Kasa Özellikle Düz Vites Arayanlara satıldı teşekkürler

19. S

Ynt: Tek Makyajlı Düz Vites Son Fiyat satıldı.teşekkürler
  20. S

Ynt: Tek Makyajlı Düz Vites Son Fiyat ilan hala günceldir.artık galeriye bırakmak zorunda kalacağım.merak eden arkadaşlar özelden mesaj atarlarsa galeri bilgilerini veririm.selamlar.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri