Arama sonuçlarınız

1. orhan19

265/70/17 Cooper Stt

265/70/17 cooper stt sıfır 4 adet lastigimi satıyorum lastikler 3 gün toplamda 840 km kullanılmıştır izci team Ankara gezisi için aldım aracımı satacagım için lastikleri tekrar kullanmayı düşünmüyorum takım fiyatı 1850 tl dir stt lastik şu anda bulunmuyor elinde olanda tanesine 600-700 tl...

2. orhan19

pajero 3.2 did DPF dizel partikülfiltresi iptali ve chip tuning

merhabalar yeni nesil dizel araçların birçoğunda bulunan ve çok pahalı bir sistemi olan dizel partikül filtresi çogunlukla Türkiyede kullanılan yakıt kalitesi ile alakalı olarak arıza veriyor ve deyişimi 3.000 -6.00 tl arasında bu filtre çeverci ama bizim yakıt kalitemize uygun deyil avrupa...
  3. orhan19

pajero3.2 did dpf iptali ve chip tuning

merhabalar yeni nesil dizel araçların birçoğunda bulunan ve çok pahalı bir sistemi olan dizel partikül filtresi çogunlukla Türkiyede kullanılan yakıt kalitesi ile alakalı olarak arıza veriyor ve deyişimi 3.000 -6.00 tl arasında bu filtre çeverci ama bizim yakıt kalitemize uygun deyil avrupa...

4. orhan19

Buda benim oyuncağım 2007 Pajero 3.2 did

merhabalar 10 seneyi geçmiştir pajeroya biniyorum her kasasını tecrübe etmişimdir en son aracım 2007 yeni kasa siteye bakıyorum bu kasayla ilgili hiçbir bilgi paylaşımı yok bence sebebi binen kişilerin bırakın araziyi asfalttan çıktıkları yok ben bu platformda araçla ilgili edindiğim tecrübeleri...
  5. orhan19

pajero 3.2 did alt muhafaza

arkadaşlar 2007 pajero için alt muhafaza arıyorum mitsubishinin aksesuar katologunda var fakat 7.000 tl yi buluyor Ankarada bunu yaptırabilecegim bir yer varmıdır yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

6. orhan19

4x4 Araçlar İçin E.Bay Sitesinde Satış Yapan Bir Türk

arkadaşlar merhaba bugün e.bay sitesine bir parça siparişi vermiştim satış yapan savaş gürkan isimli bir Türk e.bay dan hariç kendi siteside var ama yapım aşamasında ürün çeşitleri birkaç hafta içinde eklenecekmiş http://www.partsystems.de/ ben kendim görüştüm ilgili bir şahıs parça ihtiyacı...

7. orhan19

Pajero 3.2 DİD Yükseltme Uygulaması Yapılabilir mi?

2005 pajero 3.2 dıd aracımın arazi performansını artırmak için yükseltme kiti uygulamak istiyorum olabilirmi bilgisi olan varmı bir tamirci arka tarafı yükseltmek için helozon altına uygulanacak lastık takozla olabilecegini söyledi hadi oldu diyelim ön taraf nasıl olur bilgisi olan ve ankarada...
  8. orhan19

Pajero 3.2 DİD Parçası Satan Yerler Arıyorum!

Ankarada ikamet ediyorum araçlarımın bugüne kadar çok agır olmayan bakımlarımı kendim yaptım pajeroya servis hariç parça temin edemiyorum pajero 3.2 did modelinin mekanik aksamını satan parçacı varmı varsa lütfen yardım

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri