Arama sonuçlarınız

1. O

98 Samurai Radyatör Arıyorum

Ynt: 98 Samurai Radyatör Arıyorum Güneşlide kada oo radyatör fabrikası var. Oradan bulabilirsiniz

2. O

Dısco 2 Motor Sıcakken Marş Basmıyor.

Arkadaşlar selam, dısco 2 motor sıcakken marş da tık ses yok. Hiç basmıyor. Motor soğukken hiçbir sıkıntı yok. Tek marşda alıyor, bunun sebebi nedir bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. ( benzincide mazot almak için stop etmek zorunda kaldım, marş aynı şekilde basmadı, daha sonra marş...
  3. O

Discovery 2 Öntampon, Panjur Ve Farlar

2000 model aracımı makyajlı kasaya çevirdiğimden dolayı farlar, tampon, sisler komple uygun fiyata verilecektir

4. O

Sahbinden Temiz, 2000 Model Td5

Gzenbilir üyelerine 39 bin tl http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-sahibinden-temiz-orjinal-185000-km-de-153843883/detay
  5. O

Acil 95 Model Samu İçi Radyatör Arıyorum

Ynt: Acil 95 Model Samu İçi Radyatör Arıyorum İstanbulda güneşlide kada oto radyatör fabrikası var. Orda tüm araçların karbüratörü olduğu gibi eskisii götürdüğünüzde aynısını yapıp veriyorlar. Ben 93 model samraime yaptıemıştım.

6. O

Gezenbilir Land Rover Buluşması (7-8 Aralık 2013)

Ynt: Gezenbilir Land Rover Buluşması (7-8 Aralık 2013) İş dolayısıyla imkanmsız görünüyor ama pazar günü sabahın köründe orda olmayı planlıyorum.

7. O

Gezenbilir Land Rover Buluşması (7-8 Aralık 2013)

Ynt: Gezenbilir Land Rover Buluşması (7-8 Aralık 2013) Selam arkadaşlar. Bende istanbul'dan pazar günü katılmayı düşünüyorum. İstanbul,dan pazar güü katılmayı düşünen arkadaşlar varsa bir yerde toplanıp gidelim
  8. O

Dısco 2 Bujonları

Bijonlarımı 24 e çevirdiğimden dolayı elimde 15 tane vardır. Bazılarının kapakları yoktur.
  9. O

Satılık 1992 Samurai

1992 model masrafsız ful yapılı samurai http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-kaporta-boya-mekanik-sifir-full-yapili-137795331/detay

10. O

suzuki samurai için far sinyal silecek kolu ARANIYOR

Ynt: suzuki samurai için far sinyal silecek kolu ARANIYOR kendi aracım için çıkma aldığım ve hiç kullanmadığım çalışır ve sağlam komple kol takımı var. Antalyadan getirtmiştim 200 tl ye aldım aynı fiyata size verebilrim.

11. O

Woswos motoru arıyorum

Ynt: Woswos motoru arıyorum benim şuanda kpmple revizyonda vosvosum var, bir tanede sırada bekleyen var. Size vosovos konusunda her konuda yardımcı olabilirm. telefonum 0532 412 30 57 her konuda arayabilirsiniz.
  12. O

Woswos motoru arıyorum

Ynt: Woswos motoru arıyorum selamlar, 0537 609 71 62 kaya oto bekir ustayı ararsanız size her konuda yardımcı olur. Bütün çıkma parçaları burada bulabilirsiniz.

13. O

Suzuli Samuraiciler Kaç Kişiyiz ve Muhabbetimiz

1. Mehmet Bayramoğlu. Suzuki Samurai 92. Mod. Pendik, istanbul.(Elazığ) 2. Bilge Kaan Bilgin - Suzuki Samurai Long 92. Model, Söke - Aydın 3. Dursun Yıldırım. (Reis Usta ) 1987 Samurayi Özelve diger iki adet daha samurayi 4. Tarık AYDIN. SAMURAİ 95...
  14. O

Samurai için Emniyet (ön) kemeri

Ynt: Samurai için Emniyet (ön) kemeri selamlar, samurai emniyet kemeri aramanıza gerek yok . Tofaşların ön emniyet kemerleri çok rahat takabilirsiniz . sadece alt mekanizması takabilmeniz için yer açıp vida kaynatın olsun bitsin.
  15. O

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) 240. ogün baş istanbul suzuki sj 413 93 model

16. O

Büyükçekmece Civarında Off-Road Yapmak İsteyenler?

Ynt: Büyükçekmece Civarında Off-Road Yapmak İsteyenler? selam Ben ogün. Beylikdüzünde oturuyorum. yeni bir samurai aldım. 1 aya kadar işleri bitecek inşallah. seve seve katılırım size
  17. O

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu selam arkadaşlar. aranıza yeni katıldım. 93 model sj 413 topluyorum. inşallah yakın zamanda bitecek.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri