Arama sonuçlarınız

1. kabasakal73

Actyon Sport Pikap Tavan Barı

Arkadaşlar, 2008 model aracıma sis lambalarını yada sepetini monte edebileceğim tavan barı arıyorum aracına servis dışında bir yerden tavan barı taktıran oldu mu? olduysa fiyat ve varsa marka söyleyebilir mi? teşekkürler

2. kabasakal73

Ssangyong Actyon Sport İçin Ofsetli Saç Jant Arıyorum

Merhaba Arkadaşlar, Ssangyong actyon sport 4x4 pikabım için aşağıdaki resimdeki gibi dışa offsetli 16' offroad jantı arıyorum. bijon ölçüleri bildiğim kadarı ile 5x130. yardımcı olabilecek arkadaşlar özelden yazabilirlese sevinirim. teşekkürler selamlar
  3. kabasakal73

Bobber Motorsiklet Yapımı

Merhaba Arkadaşlar, Eski bir bisiklet ve motorsiklet kullanıcısı olarak uzun bir aradan sonra tekrar motorsiklet kullanmaya karar verdim. malum dünyanın en pahalı yakıtını kullanıyoruz. ne alayım ne yapayım derken eski chopper hastalığım depreşti. chopperlar ile ilgili araştırma yaparken daha...

4. kabasakal73

İzmir Kemalpaşa Nif Dağı Trt Yolaçık Programı Çekimleri

Merhaba Arkadaşlar, 1 Eylül günü İzmir Nif dağında gerçekleştridiğimiz TRT Yolaçık programı çekimlerinde geçirdiğimiz güzel gün ile ilgili görselleri burada sizinle paylaşacağım. Fotoğraflar çekim boyunca video çektiğim için malesef bana ait değil. Grubumuzdaki arkadaşların çekimleri olup...
  5. kabasakal73

Turbo Dizel Kamyonetlere Turbo Timer Ve Turbo Basınç Göstergesi Montajı Hakkında

Merhaba Arkadaşlar, 2008 model Ssang otomatik 4x4 çift kabin kamyonetim var. Biliyorsunuz ki Turbo araçlarda motor durdurulduktan sonra turboda yağlama olmaz, ama bir süre turbo pervanesi bir süre daha dönmeye devam eder. Bu süre zarfında turboda yağlama olmadığı için parçalar arası aşınma...

6. kabasakal73

Artık Tarih Olan Micro Arabalar

Merhaba Arkadaşlar, uzun zamandır yazmayı istediğim, tarihin tozlu sayfalarında kalmış ve çoğu insanın bilmediği bir konu vardı aklımda. MICRO CARS, yani Micro (küçük) arabalar. Aslında çok fazla Micro Araba var ama ben sadece üretilenler, satılanlar ve en çok akılda kalanlardan bahsedeceğim...

7. kabasakal73

VW BAJA BUG YAPMA FİKRİ...

Merhaba Arkadaşlar, Son 3-4 senedir offroada merak sarmış biri olarak kafamda aşağıdaki gibi bir araç ortaya çıkarma projesi var. Türkiyede örneklerini pek de görmediğimiz ama özellikle amerikada 60'lı yıllardan beri pek çok örneği ortaya çıkan bir araç bu. Şuan hem iş hem de eğlence için tek...
  8. kabasakal73

ARAÇLARIN OBD II SOKETİNDEN BİLGİ ALMA

Arkadaşlar, aşağıda linkini verdiğim cihaz ile aracınızın hem arıza tespiti yapılıp hem de tablet yada telefondan anlık verilerine ulaşılabiliyormuş...
  9. kabasakal73

Ssangyong Actyon Sports 4x4 low'da takılı kaldı - Acil yardım lütfen

Arkadaşlar, bugün baya çamurlu bir parkurda 2 defa battıktan ve sonra zorla kurtarıldıktan sonra asfalta indiğimde aracım bir türlü 4x4 lo'dan ne 4x4 high ne de 4x2'ye geçmedi. öncelikle çamurdan zannettim, 20 km yolu 20-30 hızla 1.vitesi geçemeden şehre indim. arabayı güzelce altyıkama yaptım...

10. kabasakal73

1936 Stout Scarab - Bugünkü van'ların atası

Merhaba Arkadaşlar, Nette rastladığım, van'ların atası olduğu belirtilen bir arabayı sizlerle paylaşmak istedim,

11. kabasakal73

SATILIK SSANGYONG ACTYON SPORT'A UYGUN 18' JANT VE IŞIKLI BASAMAK

Merhaba Arkadaşlar, yeni aldığım Ssangyong'un üzerinde bulunan 18 için jantları aracı arazi'ye uygun hale modifiye edeceğim için 255/55/18'lik asfalt lastikleri ile beraber satıyorum. jantlar temiz görünmekte olup daha yakın çekimlerini lastik diş uzunluklarını yarın ekleyeceğim. 16' orjinal...
  12. kabasakal73

VW HUMMER

Merhaba Arkadaşlar, dün internette gezerken değişik bir Hummer gördüm ve biraz araştırınca bunun kaplumbağa şasesi üzerine konulmuş hummer'e benzetilmiş bir kasa olduğunu gördüm. beğeninize sunuyorum. Bu tip bir aracı türkiye de yapabilir isek bunu yollarda kullanabilirmiyiz acaba? Ruhsata...

13. kabasakal73

ZJ ÖN LASTİK PORYA AYIRICI İLE DEVRE DIŞI KALIR MI?

Merhaba Arkadaşlar, suzukimi sattıktan sonra hummalı bir araştırmaya giriştim, 4 kapılı hem aileye yönelik ve büyük bagajlı olmalıydı hem de doğa gezilerine hizmet etmeliydi. nissan terrano mu land rover discovery mi freelander mı derken jeep'i de düşünmeye başladım. seçenekleri eledikten sonra...
  14. kabasakal73

ANKARADA JEEP SERVİSİ ARIYORUM

Merhaba Arkadaşlar, Ankara'da bir cherokee buldum ve satın almadan önce bunu gösterebileceğim iyi bir servis arıyorum. tavsiye edebileceğiniz servis varmıdır? teşekkürler selamlar
  15. kabasakal73

TERRANO 3.0 V6 MI? YOKSA CHEROKEE XJ 4.0 MI?

Merhaba Arkadaşlar, Suzuki Samurai'mi sattıktan sonra yeni 4x4 arayışına başladım. frontera sport mu? vitara 2 kapı mı? yoksa pajero 2 kapı mı? derken biraz daha zorlayarak bütçe mi biraz daha arttırdım. şimdi aklımda 2 tane araç var ve 2 si de 4 kapılı ve ailecek sığabileceğimiz büyüklükte :)...

16. kabasakal73

60 MODEL WILLYS TOPLAMA PROJESİ

Arkadaşlar, 93 Model uzun şase Suzuki Samurai aracımı geçenlerde sattım, şimdi yeni projeler düşünmekteyim. Aydın/Söke'deyim ve bildiğiniz gibi bizim buralarda willys en çok bulunan arazi aracı :) aklımdan uzun şase alıp aşağıda düşündüklerimi gerçekleştirmek geçiyor. değerli ustalarımın da...
  17. kabasakal73

Söke - Bayırdamı gezisi (31.01.2012)

Merhaba Arkadaşlar, Dün sabah gözlerimi açar açmaz ilk düşüncem uzun zamandır gitmeyi planladığım bir yer olan Beşparmak Dağlarının üstünde yerlerşik olan Bayırdamı köyüne yapacağım geziyi planlamak oldu. Bayıt damı ile ilgili kısa kısa bilgileri aşağıda bilginize sunuyorum; Bayırdamı, Aydın...
  18. kabasakal73

SATILIK CJ5 SOFT TOP

Arkadaşlar, bir arkadaşımın yeni aldığı CJ5'inden çıkma 2 takım soft top mevcuttur. bir tanesi çok iyi durumdadır. tamamı için düşündüğü fiyat 600 TL'dir. benimle iletişime geçebilirsiniz.

19. kabasakal73

ELEKTRİK MOTORLUYA ÇEVRİLMİŞ ARAÇLARIN TESCİLİ

Merhabalar, son zamanlarda popülaritesi artan elektrik araçlar ile ilgili bir çoğumuz içinden mutlaka keşke ben de sahip olsam diye içinden geçirmiştir. internet üzerinden yaptığım bir çok araştırma sonucunda elektrik motorlu bir araç yapma üzerine bir proje düşünmeye başladım. başlangıç noktası...
  20. kabasakal73

Yeni Samurayım...

Merhabalar, 4 ay önce Dodge S100 4X4'ümü sattığım zaman yerine ne alacağım konusunda hiç bir fikrim yoktu! Öncelikle şehir içinde de kullanabileceğim biraz daha ufak bir şey arıyordum, bunun yanında yakıtı da daha makul seviyede ve vergisi de düşük olması önemliydi. Hem Bağda bahçede...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri