Arama sonuçlarınız

1. ferit2

Yeni Araç...190hp 320nm Tork..3900cc V8..86 Model Orjinal İngiliz Def 110

Ynt: Yeni Araç...190hp 320nm Tork..3900cc V8..86 Model Orjinal İngiliz Def 110 hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip etsin

2. ferit2

Doğu Karadeniz'de Dağlarında 11 Gün Gezdim. Karadeniz Ne Güzelmiş.

Ynt: Doğu Karadeniz'de Dağlarında 11 Gün Gezdim. Karadeniz Ne Güzelmiş. Bendeğildim belki babamla amcam olabilir. bizler gurbette olduğumuzdan senede bir defa gide biliyoruz memleketimize ama inanın gende doymuyoruz siz 10 de hayatta doymassınız karadenizee :D
  3. ferit2

Rize Gito Yaylası ve Arhavi Mençuna Şelalesi Temmuz 2011

Ynt: Rize Gito Yaylası ve Arhavi Mençuna Şelalesi Temmuz 2011 Resimler harıka çok güzel hepsi bende bir hemşinliyim ve busene gidemediğimden resimler beni oralara götürdü adetaa sağolun.

4. ferit2

Doğu Karadeniz'de Dağlarında 11 Gün Gezdim. Karadeniz Ne Güzelmiş.

Ynt: Doğu Karadeniz'de Dağlarında 11 Gün Gezdim. Karadeniz Ne Güzelmiş. Resimlere baktıkça memleket hasretini giderdim çok teşekkürler bende hazindağ yaylasındanım ama resimlerde göremedim gitmediniz oraya demekki pokutla ve salı gördükya olsun paylaşım için sağolun:)
  5. ferit2

Tekirdağ Lezzet Durakları

Ynt: Tekirdağ Lezzet Durakları Köfteyi tercih etmeyip başka bir yiyecek isterseniz bence mangal dönere gidin odun ateşinde ve sırf etten yaptığı döneri bir deneyin biraz sapa dır yeri ama sorarsanız herkes söyler

6. ferit2

Bir yaşam biçimi ,bir tutkudur DEFENDER

Ynt: Bir yaşam biçimi ,bir tutkudur DEFENDER Abi hayırlı uğurlu olsun allah kazasız belasız kullanmak nasıp etsin sana bir ömür boyu :D çoook güzel olmuşş

7. ferit2

Doğu KARADENİZ Turu

Ynt: Doğu KARADENİZ Turu Hayırlı yolculuklar sana arkadaş sana çok güzel bir şekilde anlatmış sana öyle yapanakadar trabzondan jeep kralıyıp heryere daha rahat gidebilirsin öteki türlü aracının çıkamayacağı yerlerde var orası karadenizz yolların bir gün iyi bir gün kötü olabilir malum bol...
  8. ferit2

İzmir de Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim başlıyor

Ynt: İzmir de Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim başlıyor Hayırlı olsun benim aracımda aynı model inşallah en yakın zamanda yollara çıkarsın benimkini bir sene oldu alalı hala uğraşıyorum.
  9. ferit2

Rize - Hemşin; Hazindak Yaylası

Ynt: Rize - Hemşin; Hazindak Yaylası sağolasın bende ilkkez memleketimde kar görme şansım olduu ondan dolayı çokta güzel geçti benim içinn :D

10. ferit2

Rize - Pazar Hemşin Gezimizden Fotoğraflar

Ynt: Rize - Pazar Hemşin Gezimizden Fotoğraflar tecina danım evimde derenin ustundeki sırtta ahşap yeni binaa

11. ferit2

Ynt: Rize - Hemşin; Hazindak Yaylası hemşin ve balık avı
  12. ferit2

Ynt: Rize - Hemşin; Hazindak Yaylası çat pokut şelalesi

13. ferit2

Ynt: Rize - Hemşin; Hazindak Yaylası Hemşin çat pokut şelalesi
  14. ferit2

Mart Ayında Palovit Şelalesi Bir Başka

Ynt: Mart Ayında Palovit Şelalesi Bir Başka çok güzel bende nissan ayında ordaydım şelale ve çata çıktım gerçekten karlı çok daha bir başka güzellik :D
  15. ferit2

Rize - Pazar Hemşin Gezimizden Fotoğraflar

Ynt: Rize - Pazar Hemşin Gezimizden Fotoğraflar Resimler çok güzel benim köyümdende geçmişsin :D

16. ferit2

Ynt: Rize - Hemşin; Hazindak Yaylası Keşke herzaman orda olsam da gurbett hiç olmasaa yazıda kışıda ayrı güzel :D
  17. ferit2

Ynt: Rize - Hemşin; Hazindak Yaylası arabaylamı gidiceksiniz trabzonda sumela uzungöl rizede çamlıhemşin ayder artvinde karagöl benim bildiklerim bukadar ama trabzon sumelada gezip uzungölde kalabılır kamp yapa bilirsin rizede ayderde de aynısını yapa bilir turlarla yaylalarımızı geze...
  18. ferit2

İzmir Yamanlar Dağı Karagöl Kampımızın Ardından (26 - 31 Ekim 2010)

Ynt: İzmir Yamanlar Dağı Karagöl Kampımızın Ardından (26 - 31 Ekim 2010) selamlar aynısını bizde yaylada yapıyoruz evimiz filan var sadece elektirif yok ondan dolayı bozulucak türdeki yiycekler en fazla iki gün durur ama böylesi daha güzel çadırda konaklamak bana soruyolar hersene memleketine...

19. ferit2

İzmir Yamanlar Dağı Karagöl Kampımızın Ardından (26 - 31 Ekim 2010)

Ynt: İzmir Yamanlar Dağı Karagöl Kampımızın Ardından (26 - 31 Ekim 2010) merhabalar gerçekten çok güzel resimler çok güzel bir etkinlik derindondurucuyu münübüste görünce kaç gün kaldınız ordaa merak ettim :D 4 günden fazladır diye düşündüm gerçekten çok güzel biryermiş açık havada yemek yemek...
  20. ferit2

Ynt: Rize - Hemşin; Hazindak Yaylası hazindağ

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303