Arama sonuçlarınız

1. avhity

Kiralık Araç İle Balkanlar

Ynt: Kiralık Araç İle Balkanlar Bugünlerde bizde Bosna Dubrovnik Bosna gezisi yapacağız. Sorduğunuz sorulardan Tiran - Ohrid arası yol durumuna aynı yolu geçen yıl geçtiğim için cevaplayabilirim. Güvenlik açısından herhangi bir sorun olmadığını düşünüyorum ama bu yolda bir çok yerde 50 km hıza...

2. avhity

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 01. Bölüm Duyurusu (Belgrad Ormanları)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 1. Bölüm Duyurusu Tebrikler... Heyecanla bekliyorum. Görülüyor ki çok güzel bir eser ortaya çıkacak. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
  3. avhity

Bizim Yayla Düzgibi SİS DAĞI

Ynt: Bizim Yayla Düzgibi SİS DAĞI 13-17 temmuz arasında Sisdağındaki küçük yayla evimde olacağım... Orada olacak dostlarla içeceğimiz çay her zaman için mevcuttur.

4. avhity

Sualtı Fotoğrafları

Ynt: Sualtı Fotoğrafları Mükemmel ötesi... Dalışa merak duymama neden olan belki de en önemli etken Emine ŞÜkran Okudan'ın fotograflarıdır. Teşekkürler...
  5. avhity

Yosun Dalış Merkezi İçin Uyarı

Ynt: Yosun Dalış Merkezi İçin Uyarı Bu konu ne aşamada... Başvurunuzun sonucu ne oldu ?

6. avhity

Bizim Yayla Düzgibi SİS DAĞI

Ynt: Bizim Yayla Düzgibi SİS DAĞI Az kaldı az...1 aya kalmaz oralardayım. ...

7. avhity

Maslak Oto Mekanik HüsOff Garaj Doğumgünü Partisi (01 Nisan 2011)

Ynt: Maslak Oto Mekanik HüsOff Garaj Doğumgünü Partisi (01 Nisan 2011) 1 Nisan Cuma saat 20:00 da Oto Mekanik'teyiz
  8. avhity

Maslak Oto Mekanik HüsOff Garaj Doğumgünü Partisi (01 Nisan 2011)

Ynt: Maslak Oto Mekanik HüsOff Garaj Doğumgünü Partisi (01 Nisan 2011) Güzel olacak güzel... Cuma akşam olacağı için sanırım araç koyacak yer sorunu olmaz. Araçlarımız bir alt veya bir üst sokağa da konulabilir ama partide alkollü araç kullanılmaması için, sanırım en güzeli taksi ile gelmek...
  9. avhity

Sisdağı Yaylasına Gittik (16 Mayıs 2010)

Ynt: Sisdağı Yaylasına Gittik (16 Mayıs 2010) daha bir ay önce gene sisdağında idim. Geldim yine gözümde tütüyor... 15 -16 Ekimde gene oradayım..

10. avhity

4.0 ile 5.2 Arasında ki Yakıt Farkı

Ynt: 4.0 ile 5.2 Arasında ki Yakıt Farkı Mert benimkisi ne yakar sence... :(

11. avhity

Gezenbilir Şeker Bayramı Dalış Gezisi Duyurusu (08-11 Eylül 2010)

Ynt: Gezenbilir Şeker Bayramı Dalış Gezisi Duyurusu (08-11 Eylül 2010) Tek yıldız dalıcıyım. Bayrama kadar dalışlarımı ve eğitimlerimi tamamlayabilirsem 2 yıldız olacaktım. Ama sanırım zor. Katılmayı çok isterim kesin durumumu bildireceğim...
  12. avhity

Üye Grupları

Ynt: Üye Grupları Cevap ve bilgilendirme için teşekkür ederim.

13. avhity

Sualtı Fotoğrafları

Ynt: Sualtı Fotoğrafları Ama bu fotograflar çok güzel bre yahu... Çekenin ellerine sağlık...
  14. avhity

TROFF - Yamaç Paraşütü Gezisi (06 Haziran 2010)

Ynt: TROFF - Yamaç Paraşütü Gezisi (06 Haziran 2010) Merhaba Emir; Yamaç paraşütü izlemeye gitmişsiniz ama fotograflar oyle demiyor... Çok güzel bir gün geçirmişsiniz. Memlekete geldiğimde birlikte akçabaat köfte yemek için yanına ugrayacağım.
  15. avhity

Ynt: Sisdağı Yaylasına Gittik (16 Mayıs 2010) Çok teşekkür ederim.

16. avhity

Ynt: Sisdağı Yaylasına Gittik (16 Mayıs 2010) Merhaba... O kırmızı ev benim... 42 m2 lik küçük bir dağ evi. Ama bir iki yıl içinde dış cephenin tamamını ahşap, Kara Taş veya Kayrak taşı ile kaplayacağım. Belki örnek olur ve yayladaki betonarme yapılar otantik bir yapıya kavuşur. Ben...
  17. avhity

Ynt: Sisdağı Yaylasına Gittik (16 Mayıs 2010)
  18. avhity

19. avhity

20. avhity

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri