Arama sonuçlarınız

1. cst.sami

17 Metreküp Psa Grubu Araçları Camper Karavana Dönüştürebilirmiyim.

camper tipi yapabilirmiyiz onda sorun olup olmadığını merak ediyorum.

2. cst.sami

17 Metreküp Psa Grubu Araçları Camper Karavana Dönüştürebilirmiyim.

17 metreküp paneıvan alıp motokaravana dönüştürebilirmiyim. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
  3. cst.sami

Gezenbilir Konya Grubu

Ynt: Gezenbilir Konya Grubu Ad - Soyad: sami özkan Doğum Tarihi Ve Yeri: Akşehir/1967 Memleket:Akşehir / KONYA Semt: Selçuklu İlgi Alanı:doğa, yürüyüş çekme ve motokaravan Not:

4. cst.sami

Pınara Camping

Ynt: Pınara Camping PINARA KAMPİNGE 2010 YILINDA UĞRADIM.GERÇEKTEN GÜZEL BİR YER. TEK OLUMSUZ TARAFI 5 YILDIZLI BİR OTELLLE DUVAR DUVARA SINIRI VAR.OTELİN ARKA KISMINA KALDIĞI İÇİN OTELİN TÜM SOĞUTMA FANLARI VE ÇÖP TOPLAMA MERKEZİ PERSONEL LOJMANLARI KAMP TARAFINDA. KIZIM O ZAMAN 5...
  5. cst.sami

Karavan - Camper Yaparken Gerekli Malzemeler

Ynt: Karavan - Camper Yaparken Gerekli Malzemeler abi öncelikle ellerine sağlık ben de açamadım dosyaları samiozkan42@hotmail.com mail adresim gönderirsen sevinirim. selamlar

6. cst.sami

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 10m3 (Atiladi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 10m3 (Atiladi) [ **Buzdolabınıda aldım, Simfer BZ 2501 96 litre, 220v, ben her zamanki gibi dolabı inverter üzerinden çalıştıracağım, benim için önemli olan buzdolabının buzluğunun kapalı sistem olması idi, bu dolapda sistem böyle, programım gereği...

7. cst.sami

Olympos Mocamp, Kaş

Ynt: Olympos Mocamp, KAŞ 2011 yılı yazında ben de uğradım kaş a. 2 kampinge uğradım 50+10+20 gibi abuk sabuk fiat istediler. kamplardan biri yol üstündeydi.çok canım sıkılmıştı tavırlarına kaş güzellik olarak çok güzel ama kampingleri pek kazık.. ya bana denk geldi. yada şans.. tavsiye...
  8. cst.sami

Gezenbilir Konya Grubu

Ynt: Gezenbilir Konya Grubu Adı Soyadı: Sami ÖZKAN D.Yeri ve Tarihi: AKŞEHİR / 1967 Memleketi : AKŞEHİR İkameti: Selçuklu/KONYA İLGİ ALANI: ÇEKME KARAVAN SAHİBİ OLARAK TABİKİ KARAVANCILIK. KARA AVCILIĞI VE GEZMEK..
  9. cst.sami

Düldül Fethiye Yollarında

04 TEMMUZ Pazartesi saat 14:00 karavanı hazırladım sadece kontağa basıp hareket etmek kaldı.. Hedefimiz Muğla ili Fethiye ilçesi.. GÜZERGAH: Konya-seydişehir-akseki-manavgat-ANTALYA-korkuteli-FETHİYE.... HAYDİ BANA HAYIRLI YOLCULUKLAR... Gezi notları ve fotoığraflar dönüşte inşallah..

10. cst.sami

Hymer Çekme Karavan

Ynt: Hymer Çekme Karavan Güzel günlerde kullanın mustafa bey... Karavanınız gerçekten çok güzelmiş..Allah nazardan saklasın.. Yollarda karşılaşmak dileğiyle..

11. cst.sami

Olumsuz İzlenimler; Önder Camping

Ynt: Olumsuz İzlenimler; Önder Camping Bizde ÖNDER kamping e uğramayız ... ;D ;D ;D
  12. cst.sami

Cekme Karavan Tavsiyesi

Ynt: Cekme Karavan Tavsiyesi güzel karavanmış. yenileride 1-2 bin lira pahalı. aracınız bu karavanı gözü kapalı çeker merak etmeyin.. ;D ;D ;D

13. cst.sami

Benim Karavanım; airboat (Seyfettin Hoca)

Ynt: Benim Karavanım; airboat (Seyfettin Hoca) güle güle kullanın hocam yollarda karşılaşmak dileğiyle...
  14. cst.sami

Çekme Karavan Şasisi

Ynt: Çekme Karavan Şasisi Avrupa karavanların hafifliği sadece şasi aksamlarından kaynaklanmıyor arkadaşlar. kullandıkları ahşap malzeme den kaynaklanıyor. hem çok hafif hem dayanıklı. araştırdım sanırım BALSA ağacıymış. karavanın bütün mobilya ve ahşap aksamında bu malzemeyi kullanmışlar.
  15. cst.sami

DIY karavan

Ynt: DIY karavan yalçın bey ben de sizin gibi kendi karavanını kendi yapmayı hayal edenlerdendim. bayağı bir araştırma ve karşılaştırma yaptıktan sonra 2. el orjinal bir karavan üzerinde tadilat yapmanın daha verimli olacağı kanısına varıp 2. el avrupa bir karavan aldım. orjinalliğine ve...

16. cst.sami

DIY karavan

Ynt: DIY karavan videodaki merdiven çok hoş. ama böyle bir karavan benim 1 haftalık enerjimi harcar. kurulum yapmak için sanırım sanayi elektiriği gerekir ;D ;D ;D
  17. cst.sami

Kendi Karavanını Yapanlar; Çelebi Mini Çekme Karavan - (yugun)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Çelebi Mini Çekme Karavan - (yugun) yücel bey karavanın üzerine branda atıver.. bunca emeğe acır gibi oldum valla... ;) ;)
  18. cst.sami

Karavan İç Dizaynı İçin Devrim Gibi Bir Düşünce

Ynt: Karavan İç Dizaynı İçin Devrim Gibi Bir Düşünce geçen sene yolda osmaniyeli karavancı bir arkadaşla karşılaştım. karavanı sizin hayal ettiğiniz veya düşündüğünüzün aynısıydı. 4.-4.5 mt arası karavan, mutfağı karavanın tam arkasında. banyo sökülmüş, oturma grubu kaldırılmış. yede minder ve...

19. cst.sami

VW T3 Bus Kamperden Sonra Çekme Karavanım-metin0035

Ynt: VW T3 Bus Kamperden Sonra Çekme Karavanım-metin0035 coşkun bey; öncelikle karavanınız hayırlı uğurlu olsun, benim karavan avrupa karavan.etiketinde 990 kg yazıyor. yüklü ağırlığı sanırım 1100 kğ civarında. aracım 1600 cc pengeot. geçen sene konya çıralı arası seyahat yaptıım. genel olarak...
  20. cst.sami

Fethiye ve Çevresindeki Karavan Kampları

Ynt: Fethiye ve Çevresindeki Karavan Kampları yokuş bayağı dik görünüyor doğan bey. sanırım karavanı müsair bir yere park edip arabayla bir turlamak gerekiyor.dik yokuşları karavanla tırmanmak benim de hiç hoşuma giden bir şey değil. Olimpos-Çıralı dan ana yola çıkan yolu karavanla...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri