Arama sonuçlarınız

1. M

yardım

iki ay önce 98 model 5 kapı 1.6 jlx bir vitara aldım. araçta 3 inç yükseltme kiti ve 30.9,5.15 mt lastikler vardı. dün yolda bıraktı. usta ön teker bilya dağıtmış dedi. bunun nedeni acaba yükseltme kiti ve orjinalinden büyük lastikler olabilir mi. bana bu konuda bundan sonrasında ne tavsiye...

2. M

NİDOST; Karabodur Köyü Doğa Yürüyüşü (16 Ekim 2011)

NİDOST olarak ikinci etkinliğimiz Niksarımızın meşhur kaynak suyunun çıktığı yer olan karabodur köyü yakınlarındaki kaynağa yapılan yürüyüş etkinliği...etkinlik yine sabah 9.30 da başladı. 350 m. rakımdan başlayan yürüyüşümüz 730 m.deki kaynağa ulaştıktan sonra yemek molası ve daha sonrasında da...
  3. M

NİDOST; Çamiçi Yaylası Doğa Yürüyüşü (02 Ekim 2011)

ilçemizde yeni kurmuş olduğumuz NİDOST (niksar doğa sporları ve turizm derneği) etkinliklerine ilçemizin turistik çamiçi yaylası yürüyüşü ile başladı. yürüyüş şehir merkezinde sabah 350 m. rakımdan başladı 1180 rakımlı çamiçi yaylasına tırmanış şeklindeki yürüyüş ve öğlenleyin yediğimiz...

4. M

SJ serisi ve devamında , sizce hangisi?

hep merak ederim.. bugüne kadar da okuduğum yazılarda da tam tatmin edici bir cevap bulamadım. Yol ve konforu hesaba katmadığımızda sizce SJ serisinde 410, 413 , samurai serisi ve bunların devamı olarak sayabileceğimiz jimny... bunların hangisiyle araziye girmek isterdiniz. gerekçeleri nelerdir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

SON KONULAR

Geri