Arama sonuçlarınız

1. mehmetali36

ABS SENSÖRÜ

96 ZJ Sol arka abs sensörü arızalandı İstanbul da çıkma olarak bulamadım, Birmotta fiyat uçmuş 500TL olduğunu öğrendim.Ankara da çıkma olarak bulabileceğim yer var mı?

2. mehmetali36

Muayenede Fren Testi !

ZJ lerin muayenede fren testinin silindir üzerinde değil, yol testi cihazı ile yapılması gerektiği konusunda sitedeki arkadaşlardan bilgi alarak aracımı Silivri Kavaklı muayene istasyonuna götürdüm.Aracı muayene edecek görevliye, aracımı teslim ederken uyardım kendisi "ben range rover, land...
  3. mehmetali36

96 ZJ Klima Çalışınca Hararet Sorunu

96 ZJ min klimasını açtığımda normalde 90 dereceyi geçmeyen ısı göstergesi 100 dereceye çıkıyor, hemde uzun yolda 100km sürat ile giderken oluyor.Sıkışık trafikte ne olur artık bilemiyorum.100 dereceyi görünce klimayı kapatıyorum bu yüzden nereye kadar çıkar, su kaynatır mı merak...

4. mehmetali36

1996 ZJ ARKA AKS PROBLEMİ

Sevgili arkadaşlar Mayıs ayında aldığım aracımın sol arka aks rulmanı bozuk olduğu için değiştirdim, fakat aksıda bozmuş olduğundan orjinal rulman yerine, daha geniş bir rulman taktılar. Aracı 6000 km kullandıktan sonra tekrar ses yapması üzerine söktürdüm bu rulmanın da dağıldığını gördüm...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri