Arama sonuçlarınız

1. alikerem

Mitsubishi L200,off Road,Hi Jeck

Herkese SELAMLAR Youtube dan L200 videolarına bakarken rastladım Hi Jeck in Ne işe yaradığını ve Kullanımı gösteriyor. Baya kullanışlı güzel bir alet. Sizlerle paylaşıyım dedim. Buyrun. http://www.youtube.com/watch?v=tZPiDzMxa8Q&NR=1

2. alikerem

TeşekkürleR

Geçenlerde eniştemin L200 ile yaptıgı kazadan dolayı arac perte cıkmışdı Araç Çorum mitsubishi servisindeydi babamla eksper arkadaşı gitmişdi ama fotoğraf makineleri arızalandığı için aracın fotosunu vs çekememişler. SAOLSUN Çorumdan İBRAHİM KUŞCU ABİM Aracın fotolarını çekip bana...
  3. alikerem

TeşekkürleR

Geçenlerde eniştemin L200 ile yaptıgı kazadan dolayı arac perte cıkmışdı Araç Çorum mitsubishi servisindeydi babamla eksper arkadaşı gitmişdi ama fotoğraf makineleri arızalandığı için aracın fotosunu vs çekememişler. SAOLSUN Çorumdan İBRAHİM KUŞCU ABİM Aracın fotolarını çekip bana...

4. alikerem

L200 Aranıyor

Herkese merhabalar eniştemin geçirdiği kaza sonucu l200 ümüz pert e cıktı 2008 model 4x2 ydi Giresuna giderken çoruma gelmeden bir yabancı plakalı araç tarafından sıkıştırılarak kamyona çarpıp orta refüje yan yatmış aracın sağ tarafı komple yokmuş sol arka kapı 2 ye katlanmış araç çorum...
  5. alikerem

L200 Perte Çıktı. Tekrar L200 alıcaz

Herkese merhabalar eniştemin geçirdiği kaza sonucu l200 ümüz pert e cıktı 2008 model 4x2 ydi Giresuna giderken çoruma gelmeden bir yabancı plakalı araç tarafından sıkıştırılarak kamyona çarpıp orta refüje yan yatmış aracın sağ tarafı komple yokmuş sol arka kapı 2 ye katlanmış araç çorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri