Arama sonuçlarınız

1. teks53

1989 model TEK KABİN 2.8 4x4

Ynt: 1989 model TEK KABİN 2.8 4x4 daha yeni sattım bi tane ama bulursan banada haber ver bende alacağım:)

2. teks53

SKAYSTAR GERÇEK STAR..!!

Ynt: SKAYSTAR GERÇEK STAR..!! guzel olmuş emeğine saglık.. Gecen gun tesaduf gördüm bu arabayı rizede..
  3. teks53

NİSSAN 4X4 (COUNTRY -- SKYSTAR - RALLY RAİD ) kaç kişiyiz.. tüm sorular..

Nissan navara harici alt bölüm oluşturulmamış.. bizim pic up lar pek arabadan sayılmıyor galiba.. ne yapalım bizde kendi konumuzu kendimiz açalım..bu araçlarla ilgili tüm paylaşmak istediklerinizi buraya yazabilirsiniz..resimleri ekleyebilirsiniz..daha sonra lazım olan buradan ulaşabilsin..

4. teks53

Alınık 235*85*16 MT lastik

Ynt: Alınık 235*85*16 MT lastik taha bey . lastiklere ait resim varmı acaba?
  5. teks53

TOYOTA ARAZİ TAŞITI SATIŞ İHALESİ TOKAT.... BJ 75

http://www.milliemlak.gov.tr/documents/10326/22c8e9c0-4970-4cab-9581-5a8bef5460d6 bu makineler bedavaya gidebilir..:)

6. teks53

Nissan Team sticker..

Ynt: Nissan Team sticker.. bence biraz daha çalışılması lazım... yinede emeğe saygı +1

7. teks53

ARKA TARAFA AĞIRLIK

Ynt: ARKA TARAFA AĞIRLIK eski bir kamyon iç lastiğinin içine istediğin kadar kum koy, iki ucunu telle bağla, hem temiz hem kasa havuzuyla aynı renk, dekoratif .. ;) ;D
  8. teks53

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri ayın 18 inde yeni ihale var... http://www.mkehurdasan.com.tr/18042012.htm
  9. teks53

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri MKE HURDA İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN MUHTELİF ARAÇ SATILACAKTIR İşletme Müdürlüğümüze ait aşağıda müfredatı kayıtlı mevcut teknik özellikleri ve durumu itibariyle ihtiyaç fazlası olan 98 kalem muhtelif araç, kapalı zarfla teklif almak süretiyle...

10. teks53

Sonunda Ranger'ımı aldım

Ynt: Sonunda Ranger'ımı aldım yani sadece kupadanmı yükseltildi.. şu anki lastik olcusu nedir acaba?

11. teks53

Sonunda Ranger'ımı aldım

Ynt: Sonunda Ranger'ımı aldım ikinizede hayırlı olsun.. çok güzel arabalar.. yetiyi yolsuzlar tayfasından biliyorum.. size bir sorum olacak..yetide yükseltme uyguladınızmı uyguladıysanız nasıl biraz tarif edermisiniz..
  12. teks53

235/85 R16 Bridgestone Dueler M/T veya aynı ebat INSA Special Track Takım Satılı

Ynt: 235/85 R16 Bridgestone Dueler M/T veya aynı ebat INSA Special Track Takım Satılı özür dilerim fiyat yazıyordu zaten.. kusura bakmayın .. ;)

13. teks53

235/85 R16 Bridgestone Dueler M/T veya aynı ebat INSA Special Track Takım Satılı

Ynt: 235/85 R16 Bridgestone Dueler M/T veya aynı ebat INSA Special Track Takım Satılı hocam bide fiyat hakkında bilgi verirmisin ..kaç lira istiyorsunuz lastiklere.. tşk..
  14. teks53

Toyota Landcruiser LJ73

Ynt: Toyota Landcruiser LJ73 Yok abi ya bu TOYOTA başka bişey... abi eline, yüreğine sağlık.. güle güle eskit ( gerçi bu eskimezde şimdi ;D )
  15. teks53

Eylül 2011 Rize Yaylaları Gezisi

Ynt: Eylül 2011 Rize Yaylaları Gezisi ben bu geziyi pek sevmedim.. her ne olursa olsun arkadaslarını bırakıp kamyonete binermi insan.. gezi bitince aramazmı arkadaslarını ne yaptınız diye.. internete resim koyacak kadar vakit var ama beraber olduğu arkadaşlarını arayacak kadar vakit yokmuydu...

16. teks53

ilkbahar 2012 de gürcistan gezisine katılmak isteyenler.

Ynt: ilkbahar 2012 de gürcistan gezisine katılmak isteyenler. slm arkadaşlar.. gürcistana 15 gün önce girmiş birisi olarak bir iki bilgi vermek istiyorum.. kapıdan girmek için yanınızda 1 tl ve kimliğiniz olması yeterli..aracınız sizin üzerinizde kayıtlı ise sorun yok.. degilse kayıtlı...
  17. teks53

NİSSAN COUNTRY 4X4 LASTİK SEÇİMİ

Nissan country 4x4 aracımı yerden biraz daha yükseltmek için lastik değiştirmek istiyorum.. şu an üzerinde 255 70 16 ht lastikler var.. ben acaba 235 85 16 at yada mt takabilirmiyim bu araca.. Nissan kullanıcılarının tavsiyelerini bekliyorum.. Elinde bu ölçülerde satılık lastik olan...
  18. teks53

265/70 R 16 Cooper STT

Ynt: 265/70 R 16 Cooper STT mrb.. resim yok mu acaba?

19. teks53

Rize Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Rize Grubu Serbest Muhabbet Köşesi RİZE / DEREPAZARI / YILMAZ yahu 2009 mayıstan beri yazışmış buradaki rizeliler.. benmi atladım yoksa hala bi buluşma yapamadınız mı? :) kopmamak lazım arkadaşlar.. bizim memleket on numaradır.. arabalarınız bayram eder buralarda...
  20. teks53

Rize Off Road Spor Kulübü Derneği Kurulmuştur --RİZE OFF ROAD & RESCUE TEAM--

Ynt: Rize Off Road Spor Kulübü Derneği Kurulmuştur --RİZE OFF ROAD & RESCUE TEAM-- Hayırlı olsun derneginiz... Umarım çok güzel etkinlikler düzenlersiniz, belki bizde bi ucundan katılırız.. tekrar tebrikler..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR