Arama sonuçlarınız

1. mimar_ankara

Suudi Arabistan'a Otomobille Gitmek Mümkünmü?

Ynt: Suudi Arabistan'a Otomobille Gitmek Mümkünmü? orada yıllarca çalışmış biri olarak, turizm amaçlı gitmek çok saçma..sebebi: din turizmi dışında görülecek hiçbirşey yok. Hele otomobille gittiğinizi varsayalım, birkaç şehir dışında tüm şehirlerarası yollar çöl ve yolda benzinci bile yok...

2. mimar_ankara

Look Paketsiz Duster A Koruma Kızağı Eklenebilir Mi?

Ynt: Look Paketsiz Duster A Koruma Kızağı Eklenebilir Mi? Sayın awos, 3 yıl oldu kesin hatırlayamıyorum ancak 2 koruma, 2 far 470 lira gibi aklımda kalmış. Neziroğlu renault ankara servisi arayıp, telde aksesuar bölümüne bağlanın. Detaylı bilgi veririler. Benim look paketli dusterlar ile aynı...
  3. mimar_ankara

Look Paketsiz Duster A Koruma Kızağı Eklenebilir Mi?

Ynt: Look Paketsiz Duster A Koruma Kızağı Eklenebilir Mi? Sayın Awos, ben ankara mais'den 4x4 90 bg. 2012 Duster almış idim. Ben de de söylediğiniz parçalar yoktu. Ankarada Neziroğlunu aradım. Ön arka tampon koruma kızağı, 2 ön sis farı ve kolçak taktırmış idim. Hiç de tampon değişimi falan...

4. mimar_ankara

Ankara Duster Sahipleri

Ynt: Ankara Duster Sahipleri Beni de ekleyiniz..
  5. mimar_ankara

Şehir - Arazi Kullanımı İçin Araç Tavsiyesi

Ynt: Şehir - Arazi Kullanımı İçin Araç Tavsiyesi Tek seçenek Dacia Duster.

6. mimar_ankara

Tarp nerede bulunur ?

Ynt: Tarp Nerede Bulunur ? Can bey, sizin aldığınız fileli branda denilen içinde sağlamlaştırıcı ipler olan bir çeşit naylon branda. Dechatlondaki ise, şemsiye kuması denilen bir kumaş. Sizinki rüzgara ve yağmura daha dayanıklı ama katlandığında daha çok yer kaplıyor. Diğer tarp hafif ve az yer...

7. mimar_ankara

Yalıtım Amaçlı Polietilen Şilteler Mat Olarak Kullanılır Mı?

Ynt: Yalıtım Amaçlı Polietilen Şilteler Mat Olarak Kullanılır Mı? Kesinlikle kullanabilirsiniz. Ankarada önemli bir outdoor mağazası (ismini vermeyim) bunların grisini mat ölçüsünde kesip, kamp matı olarak satıyor. Bunların da yalıtım değerleri ve nem geçirmezlikleri çok kaliteli.
  8. mimar_ankara

El Freni Donar mı?

Ynt: El Freni Donar Mı? Bildiğim kadarı ile, eski kampana balatalar asbest idi. Bunlar hem doğayı kirletiyor hem de donarak yapışıyor diye şu anda yeni teknoloji araçlarda seramik disk balata kullanılıyor. Bunlar hem çevreye zararsız hem de, donma yapmıyor diye biliyorum. Ben Dacia Duster...
  9. mimar_ankara

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi arkadaşlar..HGS nin yeri söylenildiği gibi camın ortası aynanın altı içten yapışacak, ancak; geçişlerde olabildiğince yavaş geçmeye bakın, bariyerde yok artık. Ben 2 defa temden geçişlerimde gece hızla geçtim. 2 adet "giriş yok çıkış var" cezası görünüyor...

10. mimar_ankara

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi 40bin bakımda mazot filtresi değişirken, davlumbazı sökmeden bir vidasını söktüler, davlumbazı esnetip aradan değiştirdiler.. Yalnız mazot filitresi yere çok yakın yerde, tampon içine sarkıyor.. kötü arazilerde arkadaşlar dikkat etsin, tampon altını sürterlerse...

11. mimar_ankara

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi ankarada serviste ek olarak sis farı taktırırken tamponu indirmişlerdi, hatta tampon tırnaklarını kırmışlar, tampon alta doğru biraz düşmüştü. Vakitsizlkten bir ay sonra götürünce tırnaklara para almışlardı. Geçenlerde sis farı vidası gevçemiş, biri biraz içeri...
  12. mimar_ankara

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi ben de duster için içten geçme alman malı olanını kullanıyorum. Hiçbir sorun yok, çok kullanışlı. Alman malının fitil içine geçen kısmı ince, cama kasma yapmıyor. Yan sanayi olanlarda fitile geçen kısmı kalın olursa, camı kasabilir.

13. mimar_ankara

Ankara'da Karşılaştığım Kırmızı Duster

Ynt: Ankara'da Karşılaştığım Kırmızı Duster geçen ay ankara neziroğluna küçük bir iş için arabamı götürmüştüm. Orda askeri haki renkte bir duster gördüm. arabaya bu renk bu kadar mı yakışır.. çıkıyordum foto çekmeye ve soru sormaya imkanım olmadı ama duster'a haki inanılmaz yakışıyor. Tam bir...
  14. mimar_ankara

(Duster) Direksiyon Kutusu Sorunu

Ynt: (duster) Direksiyon Kutusu Sorunu Arkadaşlar, benim 90 bg. 4x4 duster'da forumun çeşitli sayfalarında bahsedilen, farklı yerlerden herhangi bir ses yok. Ancak asfaltta park ettiğim yerlerde, önünde yakın araç varsa, dar yerden çıkarken, "araç dururken" direksiyonu sağa veya sola kırdığımda...
  15. mimar_ankara

Duster "REKOR YAKIT" Tüketimleri (Resimli)

Ynt: Duster "rekor Yakıt" Tüketimleri (resimli) bagajdaki 20 litre jerrycan e yedek mazot koyup deneyeceğim. Ama zorda kalınca 1200 km yapıyorsa güven veren bir özellik Yalnız ben araba stop edene kadar araç kullanmam, deponun dibindeki tüm pislik tortuyu motora pompalarsınız. Birkeze benzinli...

16. mimar_ankara

Ynt: Duster "rekor Yakıt" Tüketimleri (resimli) Bir depoyla 1400 km yapıyorum diyen var da...mümkün değil böyle birşey..bir depoyla uzun yoda en fazla 750-800 km yapılır..
  17. mimar_ankara

Ynt: Duster "rekor Yakıt" Tüketimleri (resimli) sabit 100 km hızla gitmek imkansız..bazen kamyon solluyorsunuz, bazen yol tamirinde tek şerite düşen yerlerde konvoyda 50-60 a düşüyorsunuz. 60 litre hiç alamadım, en boş halinde tık diyene kadar en fazla 42-43 litre aldı. 42 litre alınan+ ışık...
  18. mimar_ankara

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? sayın troyeexplorer, kapılarda alt macera kiti plastiğin üstüne taktığınız ek koruyucular hangi aracın koruma plastiği. Ben de yanıma park edenlerin kapı dokundurmasından bıktım. Yaptırmak istiyorum.Teşekkürler.

19. mimar_ankara

DACİA DUSTER LA GEZİNTİLER.

Ynt: Dacia Duster La Gezintiler. sayın olguncandan, 3. ve 4. fotoğraflarda yolun durumunu görünce Duster'a saygım birkez daha arttı. İyiki almışım diyorum. Bu arada yasaklı orman yolu demişsiniz. Türkiyede özel arazi veya askeri arazi olmadıkça tüm orman, köy, dağ yolları vatandaşa açık değil...
  20. mimar_ankara

Dacia - Duster'de Rüzgar Sorunsalı

Ynt: Dacia - Duster'de Rüzgar Sorunsalı resimdeki renault duster. ön çamurluk sacı altındaki neopren tampon dolgu ne işe yarar, fikri olan var mı?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri