Arama sonuçlarınız

1. A

Ankarali Bana Kizi Icin Kayak Kursu Ariyor.

Çok eski bir mesaj ama cevap vereyim. Doğadayız kış kayak kursları var. İnternetten girip bakabilirsiniz. Kayseride ve hem uygun hem eğlenceli.

2. A

En Sevdiğiniz Kayak Merkezi Hangisi?

Sportif manada 1 numara erzurum, pistler uzun, gondol kapalı ve çok hızlı çıkıyor, Yeni başlayansanız kayseri pistler çok geniş, hava erzuruma göre daha sıcak, teleferik var 10 kişilik :D telesiyejleri ısıtmalı. Bursa çok pahalı ama istanbula izmire yakın. Kapalı gondol yok Bursa'da. Sarıkamışta...
  3. A

En Sevdiğiniz Kayak Merkezi Hangisi?

Karı harika ama yatırım yapılmamış. Orman içinden kaymakta ayrı bir keyif. Telesiyejler açık. Geçen yıl elektirik kesintisi olmustu aralık ayında 45 dakika telesiyejde kalmıştım, karanlık dere tarafı. Havada -20 dereceydi o gün, hipotermiye giriodum neredeyse. Şubat sonu mart başı hava çok güzel...

4. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Hoş bulduk:D
  5. A

1850 km. Kuzey Sahili Turu...

Ynt: 1850 km. Kuzey Sahili Turu... Öncelile tebrik ediyorum,uzun bir rota. Bende temmuz ayı içinde benzer bir etkinliğiğe katılmak isterim.

6. A

Avrupa Turu İçin Yol Arkadaşı Aranıyor

Ynt: Avrupa Turu İçin Yol Arkadaşı Aranıyor Merhaba. Bende ege üniversitesinde okuyorum. Geziyi kaç kişi yaptınız? Ege de bisiklletle ilgilenen hocalarımız var mı, varsa kimler ilgileniyor. Hala egedeyseniz irtibata geçmek isterim. Yolculukta ne gibi sorunlarla karşılaştınız. Hangi ayda...

7. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba bn yoldaş. Ege ünide öğrenciyim. Amatör olarak bisiklet sürüyorum. Şehir bölge ve avrupa turlarına merak saldım. Tabi altımda bisikletle.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR