Arama sonuçlarınız

1. kamilyay

Gezenbilir'e Özel "Spor Tırmanış Tanıtım Programı"

Gezenbilir üyeleri için hazırlamış olduğumuz Spor tırmanış tanıtım programımız ile ilgili detaylar aşağıdaki gibidir... Boulderistanbul hakkında detaylı bilgi için www.boulderistanbul.com BOULDERİSTANBUL SPOR TIRMANIŞ TANITIM PROGRAMI - Spor Tırmanış ve kısa kaya tırmanışı (Bouldering)...

2. kamilyay

Çocuklar için Spor Tırmanış Eğitim ve Tanıtım Programları

Spor tırmanış fiziksel gelişimin yanı sıra mental gelişimi de destekleyen, bir spor dalıdır. Çocuklarda karakter gelişimini olumlu yönde etkiler, özgüven sağlar, sorumluluk becerisi kazandırır, problem çözme, stres yönetimi, baskı altında karar verme, zor koşullara dayanıklı ve uyumlu olabilme...
  3. kamilyay

Spor Tırmanış Eğitimi

Tırmanış sporuna ilgi duyan arkadaşlar , Boulderistanbul'da çocuk ve yetişkinler için tırmanış eğitim programları ve yetişkinler için yoga eğitimi ile ilgili detayları sitemizde bulabilirsiniz. www.boulderistanbul.com Gezenbilir üyeleri için gerek eğitim gerekse günlük giriş ve üyelikler % 20...

4. kamilyay

Yapay Tırmanış Duvarı

Göztepe'de hizmete giren yapay duvar tırmanış salonumuza tüm gezenbilir üyelerini bekliyoruz. salonumuzla ilgili detaylar için www.boulderistanbul.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Tüm gezenbilir üyelerinin ilk gün tırmanışı ücretsizdir.
  5. kamilyay

Yapay Tırmanış Duvarı

istanbul, göztepede yeni bir yapay tırmanış duvarı açıldı www.boulderistanbul.com etkinliklerle ilgili duyurular en kısa zamanda buradan bildirilecektir. bilgi almak için info@boulderistanbul.com yada boulderistanbul@gmail.com

6. kamilyay

Sırt Çantam ve Hayatın Notları

İz tv de İsmail Şahinbaş’ın hazırladığı sırt çantam ve Nazım Alpman’ın hazırladığı hayatın notları programlarını izlemenizi tavsiye ederim. Özellikle güneydoğu , kaçkarlar , likya yolu gibi programların tekrarları oluyor. Yıllardır karamürsele giderken tabelasının önünden geçip gittiğim...

7. kamilyay

Kocaeli Doğa Yürüyüş Parkurları Klavuz Kitabı

selamlar , iz tv. de sırt çantam adlı programı yapan İsmail Şahinbaş ve sırt çantam ekibinin hazırladığı Kocaeli doğa yürüyüş parkurları adlı kılavuz kitabı şiddetle tavsiye ederim. İstanbulda ve izmit civarında yaşayanlar için bulunmaz nimet.kitapta haritaları ile onlarca trekking parkuru var ...
  8. kamilyay

Düzce-Akçakoca-Amasra

Selamlar , Öncelikle herkesin Kurban bayramı mübarek olsun , Bayramda mutat görevler sonrası iki günlük düzce – akçakoca – ereğli – zonguldak – bartın yolu ile amasra gezisi yapmayı düşünüyoruz . Bu güzergahta görmeyi planladığım yerler aşağıda .Bölgeyi bilen arkadaşlardan ricam özellikle...
  9. kamilyay

Vitara 1.6 JLX mi Feroza mı ?

Herkese iyi günler. Şu anda 2001 seat leon signo kullanıyorum. arabamdan memnunum amai bir süredir 4x4 lerden gözümü alamaz oldum .arabamı satıp uygun ve sorunsuz bir 4x4 almak istiyorum . Çok fazla araziye çıkma fırsatım olmayacağından genelde şehir içinde kullanacağım . ( İlerde ne olur...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR