Arama sonuçlarınız

1. kahverengi

Crawler Batu535 Off Road & Onroad Expedition Karavan

bu karavanı 2016 4x4 2.3 lt Navara ile arazide çok sıkıntı yaşamadan çekebilirmiyim?

2. kahverengi

Google Earth Harita Üzerindeki Yol Tarifini Yok Etmek

GE üzerinden yol tarifi aldığımızda "harita üzerinde" (batı yönüne ilerle, sağa dön, vs. ) gibi açıklamalar uzun uzadıya yazıyor ve bu yazılar haritada karışık bir görüntü oluşturuyor, bu açıklama yazılarını nasıl yok edebilirim?
  3. kahverengi

Garmin Etrex 20 Dönüş Noktaları Silme

Arkadaşlar Gps cebimdeyken kendiliğinden bir sürü dönüş noktası işaretlemiş, "tek tek" silemiyorum, hepsini sil deyip duruyo uyuz oldum. bi el atıverin

4. kahverengi

Mapsource Yükleme Sorunu

Herkese Selam, MapSource programını kurarken hep aynı sorunu yaşıyorum "önceki mapsource kurulumu bulunamadı" deyip duruyor, Yokmu bunun ilacını bilen ?
  5. kahverengi

İlk Kampım

Ynt: İlk Kampım malzemeye ilkten çok para harcama, kampçılık hoşuna giderse 2. kere daha bilinçli alışveriş yapacaksın

6. kahverengi

Garmin Etrex 20 Hakkında Yardım

Ynt: Garmin Etrex 20 Hakkında Yardım BirdsEye Yerine Mobile Atlas Creator kullanılabilir. yeri gelmişken theFaceFistingCyborg 'a tekrar teşekkür :)

7. kahverengi

Garmin Etrex 20 Hakkında Yardım

Ynt: Garmin Etrex 20 Hakkında Yardım Garmin etrex 20'yi çok araştırıp aldım ve oldukça memnunum, BirdsEye gerekli değil, başka yollardanda kuşbakışı görünüm haritaları eklenebilir. Ben keşif dağcılığı yaptığım için bana bu özellik gerekli oluyordu, bu yüzden üzerinde durdum. Saygılar...
  8. kahverengi

Çok Fazla Bilinmeyen Kamp Yerleri

Ynt: Çok Fazla Bilinmeyen Kamp Yerleri moderatör arkadaşım bravo sana! olayın çıkış yerini bırakıp benim iletimi silmişsin... halbuki istenilen ve hakkedilen bir dilde yazmıştım. kirlilik için üzgünüm ama bazen gerekiyor...
  9. kahverengi

Ynt: Çok Fazla Bilinmeyen Kamp Yerleri kendi kız arkadaşımı bile götürmediğim noktalarım var, sadece kendine özel yerlerin olmalı...

10. kahverengi

Ynt: Çok Fazla Bilinmeyen Kamp Yerleri inanın bana paylaşılanlar çokta saklı cennet olmayacaktır :) Benden bu konuda bişey çıkmaz :)

11. kahverengi

Ynt: Çok Fazla Bilinmeyen Kamp Yerleri üstad kendi keşfettiğin saklı cennetleri sen olsan forumda paylaşırmıydın ?
  12. kahverengi

Yer Tavsiyesi

Ynt: Yer Tavsiyesi o bölgede kuzuyayla'yı tecrübe ettim, gitmeyin derim saçma sapan bir yer... Soğucak'a giderseniz deneyiminizi bizimlede paylaşın, saygılar.

13. kahverengi

Garmin Etrex 30 Google Maps Yüklenebiliyor Mu ?

Ynt: Garmin Etrex 30 Google Maps Yüklenebiliyor Mu ? harika bilgi :) teşekkür ederim.
  14. kahverengi

Ynt: Garmin Etrex 30 Google Maps Yüklenebiliyor Mu ? ücret ödeyip BirdsEye uygulamasını satın almanız gerekiyor.
  15. kahverengi

Ynt: Garmin Etrex 30 Google Maps Yüklenebiliyor Mu ? yeni garmin kullanıcıları için arşivlik bilgiler vermişsiniz, teşekkür ederim. BaseCamp kurup yükleme yapmıştım ama dediğiniz gibi "standart" olarak sadece yalovayı yükleyebildim. Bunun üzerine başka bir bölgeyide yükleyememiştim. vermiş...

16. kahverengi

Ynt: Garmin Etrex 30 Google Maps Yüklenebiliyor Mu ? tek seferde yüklenmese de, bize BirdsEye uygulamasına Tüm Türkiye'yi nasıl yükleyebiliriz? Bunu biraz anlatırsanız eminim, kullanıcılar açısından çok yardımcı olmuş olursunuz. Başta bana :) ayrıca bir soru: BirdsEye süreniz bittiği zaman...
  17. kahverengi

Koflach Degrem S Plastik Bot Hakkında Acil Yardım

Ynt: Koflach Degrem S Plastik Bot Hakkında Acil Yardım güzel görünüyor :) biraz tecrübe ettikten sonra bizimle de paylaşın, aklımızda bulunsun. saygılar.
  18. kahverengi

Kamp Düşmanı - Kene

Ynt: Kamp Düşmanı - Kene kene olayı elbette önemlidir, heleki çoluk çocuk gidiyorsanız, fakat faaliyetinizi engellemesi açısından çok önem arz etmiyor bence... ölümcül kene çeşitleri belli, kene ısırması çok normal bişeydir.

19. kahverengi

Ankara Duy Sesimizi - Biz Geliyoruz !!! :))) 15 Mart 2014

Ynt: Ankara Duy Sesimizi - Biz Geliyoruz !!! :))) 15 Mart 2014 erikli'den şeref :)
  20. kahverengi

Ankara Duy Sesimizi - Biz Geliyoruz !!! :))) 15 Mart 2014

Ynt: Ankara Duy Sesimizi - Biz Geliyoruz !!! :))) 15 Mart 2014 walla süper , kadro sağlammış :) erhan'a selam

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri