Arama sonuçlarınız

1. M

Defender Kafa Sallama, Yoldan Çıkma Problemleri

Kafa sallama olayı benimde başıma geldi. Polybush Burç kiti kullandıktan sonra daha bariz ortaya çıktı. bayağı bir sök tak işinden sonra benim sorunum Panhard Çubuğunda çıktı. Çubuğun burçları Metrik18e göre aracın bağlantı cıvatası Metrik 16 çıktı. levye ile Boşluk konrolu yapıldığında fark...

2. M

Defender Kafa Sallama, Yoldan Çıkma Problemleri

Kafa sallama olayı benimde başıma geldi. Polybush Burç kiti kullandıktan sonra daha bariz ortaya çıktı. bayağı bir sök tak işinden sonra benim sorunum Panhard Çubuğunda çıktı. Çubuğun burçları Metrik18e göre aracın bağlantı cıvatası Metrik 16 çıktı. levye ile Boşluk konrolu yapıldığında fark...
  3. M

Jel Akulerin Uyumu

Yanlış anlaşılmanın olduğu anlaşılıyor. Şarz dinamosu boşta iken bir akım çekmez Amper ölçümünde değer vermez. Sağlamsa 12v ile 14v arası Voltaj değeri verir. Şarj dinamosunu amperini ölçmek içi sistemde birşeylerin (örnek lambalar)çalışarak sisteme yük bindirmesidirki . Ozaman çeşitli...

4. M

Jel Akulerin Uyumu

Amper ve voltaj hakkında ne kadar bilgin var? bilemiyorum. Dediğin şarz dinamosu ve boş akü olayı farazi işlemdirki araç üzerindeki ölçüm cihazlarının içinde ampermertre bulunmaz,Araç üreticisi aracın üzerinde çekilen yükün değerinde şarj dinamosu koyar. araç üzerinde donanım ayrılmaz ki yeni...
  5. M

Jel Akulerin Uyumu

Şarz dinamolarının amperi ölçülmez. Voltajı Ölçülür. Aracın üzerinde elektrik kullanan donanımın (çektiği akımın)amperi ölçülür. Araç üreticisinin araca taktığı alternatörün özelliklerini bilmeniz lazım (örnek şarz dinamosu üreticisi 14v /45a değer yazdıysa dinamonun 45amper akıma kadar...

6. M

Jel Akulerin Uyumu

7. M

Defender Anahtar

8. M

Defender Anahtar

Tek anahtar olmuyor en az iki (kapılar ve kontak 1 anahtar oluyor) yakıt deposunun anahtarı farklı. Kapılar ve kontak tek ahahtar için gerekli olanlar FUB500060 5. Kapı Kilidi LR066530 Defender Sol Kapı Kolu LR066528 Defender Sağ Kapı Kolu LR052050 Kontak Anahtarı
  9. M

Defender Arka Emniyet Kemeri

Parça kodu (MRC9361-MRC9362) googleda ara resimlerini görürsün

10. M

Defender Yakıt Göstergesi / Şamandıra

Ynt: Defender Yakıt Göstergesi / Şamandıra Yüklediğim resimde şamandiranın yanda olduğunu biliyorum çünkü aracı kendim topluyorum eski sahibi 8 sene arızalı kullanmış aracı ben depoyu araçtan söktükten sonra gördüm arızanın sebebini . Fotoğrafa dikkatli bakarsan üst tarafta şamandıra yazmıyor.

11. M

Land Rover Defender Kutusunda Sıfır Ön Gösterge Hız Saati

Ynt: Land Rover Defender Kutusunda Sıfır Ön Gösterge Hız Saati Selam Fiyat nedir ?
  12. M

Defender Yakıt Göstergesi / Şamandıra

Ynt: Defender Yakıt Göstergesi / Şamandıra Selam Deponun şamandırasını takılırken yanlış montaj yapıyor olabilirsiniz şamandıranın depo içinde girdiği bir hazne var oraya deponun üst tarafından giren mazot geri dönüş borusuda giriyor. doğru şekilde takılmazsa şamandıranın üzerindeki plastik...

13. M

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri 20 şubat ihaledeki araçlar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana