Arama sonuçlarınız

1. rockerzeus

Gezenbilir Whatsapp Grubu ? [only Jeep :)]

Merhabalar beni de dahil edebilirseniz sevinirim. Ergin Aydın 0533 368 30 44 Grand Cheroke 2.7 CRD 2005 model

2. rockerzeus

Yamaha Virago 1100 yardım

Değerli arkadaşlar. Mevcutta kullanmakta olduğum motorsikletimi (Suzuki GS500E) Yamaha virago 1100 ile (93 model) değiştirdim ve yaklaşık 1 haftadır kullanmaktayım. Enduro ve Naked geçmişimden sonra çok radikal bir değişiklik olarak gördüğüm ve yabancısı olduğum bu geçiş ile ilgili olarak öneri...
  3. rockerzeus

KLE 500 (Kawasaki) ile ilgili görüş

Ynt: KLE 500 (Kawasaki) ile ilgili görüş Sinan Hocam. Bilgiler için çok saol..

4. rockerzeus

Ynt: KLE 500 (Kawasaki) ile ilgili görüş Arkadaşlar. Asıl derdim yedek parça. Özellikle bu konu da çeşitli söylemler var. Parça bulma sıkıntısı çekiliyor mu?
  5. rockerzeus

Ynt: KLE 500 (Kawasaki) ile ilgili görüş Sinan hocam.. Şayet öyleyse çok sıkıntı.. Malum dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz :o

6. rockerzeus

Ynt: KLE 500 (Kawasaki) ile ilgili görüş Bilgiler için çok teşekkür ederim. Açıkçası F650GS ile arasında çok gidip geliyorum. F650 GS'i 1 yıl boyunca kullandım ve oldukça memnundum. Kawasaki ile ilgili özellikle yedek parça konusunda sıkıntı olduğunu da söylüyorlar. Sizin böyle bir sıkıntınız...

7. rockerzeus

Arkadaşlar Merhaba. 1 yıldır Suzuki GS500E kullanıyorum. Bu sezon Kawasaki KLE500 almayı düşünüyorum. Bir tane buldum 2004 model 20.000 Km'de. Kullananlar var ise fikir verebilirler mi makina hakkında. Teşekkür ederim.
  8. rockerzeus

2001 Model WJ V8 4.7 Aldım LPG Konusunda Kafam Çok Karıştı

Ynt: 2001 Model WJ V8 4.7 Aldım LPG Konusunda Kafam Çok Karıştı Kamber bey. Yazdıklarınızı bir süredir takip etmekteyim. Şahsi görüşüm taktırmamanız yönünde.. LPG güvenlik açısından sıkıntılı bence. Birkaç patlayan LPG'li araba örneğinden sonra iyice soğudum. Düşünün bir kere.. Süper keyifle...
  9. rockerzeus

İlk Motor Olarak Hangi Enduro.?

Ynt: İlk Motor Olarak Hangi Enduro.? Teşekkürler Murat hocam öncelikle. Benim ilk motorla tanışmam bu makina ile oldu ve hiç zorlanmadım. Aksine kullanıcı dostu bir makina.. Bakım maliyeti tarafında da dediğin gibi biraz masraflı. Bu konuyu da Borusan yerine iyi bir usta bularak(Olkan Usta)...

10. rockerzeus

İlk Motor Olarak Hangi Enduro.?

Ynt: İlk Motor Olarak Hangi Enduro.? Aranıza yeni katılan biri olarak önerim F650GS. Ben çok keyf alarak bindim..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri