Arama sonuçlarınız

1. D

2008 Mitsubishi Pajero Yokuşta Geri Kaçırırmı.

Ynt: 2008 Mitsubishi Pajero Yokuşta Geri Kaçırırmı. teşekkür ediyorum bilgiler için ,ben aracın gereken tüm yağlarını değiştirdim ,şanzıman ön arka diferansiyel yağı ve orta kıssmda bulunan arazı dişlileri işe ilgili bir yağlama yeri daha var,ve birde kardan yağı dişilisine gres bastırdım şu...

2. D

Ynt: 2008 Mitsubishi Pajero Yokuşta Geri Kaçırırmı. vastost ve orhan bilgiler için teşekkür ediyorum . fakat aracın şanzıman yağ değişimine bakınca her 40 binde diye biliyordum benim aracım 40 binde değişmiş fakat bir daha gözükmüyor ,bu arada şanzımanın yağını değiştirdik şanzımanın alt...
  3. D

Ynt: 2008 Mitsubishi Pajero Yokuşta Geri Kaçırırmı. ben cevap için teşekkür ederim fakat beni birazdaha bu konuda aydınlatırsanız sevinirim ,şöyleki araştırmam göre eğer şanzıman içindeki kavrama sistemi ve oringlerde bir aşınma oldu ise bu aşınan maddelerin koparak karter muhafaza içindeki...

4. D

arkadaşlar herkese selam, burdan güzel bilgiler alıyorum ,benim bir sorum olacak , 2008 model Mitsubishi pajerom var 25- 30 derecelik yokuşlarda d de iken freni bırakınca geri kaçırıyor, 10-15 derecelik açılarda geri kaçırmıyor bu bir sorunmudur bana bu konuda bilgi verirseniz...
  5. D

Yardım Yardım 2008 Model Mitsubishi 3.2 Di-d Pajero Yardım

ARKADAŞLER HERKESE TEKRAR SELAM ,MİTSUBİŞHİ Mİ YOKSA LAND DİSCO MU DİYE BİLGİ ALMIŞTIM SİTEDEKİ ARKADAŞLARIMDAN KARARIMI PAJERO 2008 MODEL 3.2 Dİ-D OLARK VERDİM ,ARACIN TÜM KONTROLLERİNİ YAPTIRDIM HERŞEYİ İLE GÜZEL BİR ARAÇ ,FAKAT ARAÇTA BİR SORUNUM VAR ,ARAÇ İLE 110 KM Yİ GEÇTİKTEN SONRA 125 KM...

6. D

Yardım 2003 Landrover Discovery Td5--- Mitsubishi Pajero 3.2 Did 2004 Model

Ynt: Yardım 2003 Landrover Discovery Td5--- Mitsubishi Pajero 3.2 Did 2004 Model ben bilgiler için teşekkür ederim . benim için faydalı oldu.

7. D

2004 Model: Mitsubishi Pajero 3.2 Did ---2003 Land Rover Discovery Td5

Ynt: 2004 Model: Mitsubishi Pajero 3.2 Did ---2003 Land Rover Discovery Td5 :) güzel bilgiler için şok teşekkür ederim.benim için çok faydalı oldu.
  8. D

Yardım 2003 Landrover Discovery Td5--- Mitsubishi Pajero 3.2 Did 2004 Model

herkese iyi günler diliyorum ,arkadaşlar arazi performansı açısından konfor güvenlik açısından land Rover discovery td5 mi yoksa Mitsubishi pajeromu did 3.2 ,bu konuda ayrıntılı bilgiye ihtiyacım var ,uzun süredir 2003 discovery td5 kullanıyorum eğer olumlu yanıtlar alırsam pajero...
  9. D

Ynt: 2004 Model: Mitsubishi Pajero 3.2 Did ---2003 Land Rover Discovery Td5 bu bilgi için teşekkürler ,fakat ben aynı zamanda lanrover ve pajeronun arazı performansını merak ediyorum her 2 araçta arazide eşitlermi konfor güvenlik kullanım ragatlığı gibi tabi bu arada lanrover 136hp pajero ise...

10. D

arkadaşlar herkese selam 5 senedir land rover discovery td5 ve land rover v8 kullanıcısıyım aslında gözüm yine discovery de fakat mitsubishi pajeroyu gördüm 2004 model ve uzun süredir almayı düşünüyordum fakat mtv vergisi bir alt kademeden verildiğini öğrenince almaya karar verdim .sizden bilgi...

11. D

discovery2 3 amigolar arızası abs-tc-hdc

Ynt: discovery2 3 amigolar arızası abs-tc-hdc merhaba ilginiz için teşekkürler.ben arabayı çok sefer bilgisayara bağlattım kesinlikle abs sensörlerinde sorun gözükmüyor tek arıza var shattıl valve .anıl otoya götürüldü çok ayrıntılıca bakıldı ordada shattıl avalve arızası çıktı fakat yenisi...
  12. D

Ynt: discovery2 3 amigolar arızası abs-tc-hdc merhaba teşekkürler bilgi içincihan beyle nasıl irtibat kurabilirim iyi akşamlar

13. D

tüm arkadaşlarıma selamlar diliyorum siteye yeni üyeyim .hayalim olan discovery 2 ye sahip oldum.daha önce hyundai tucson kullanıcsı idim.bu araba anlatılcak gibi deyil.yanlız bu araba ile sadece bu arabaya hayranlık duyanların alması gerektiğine inanıyorum.sonuç olarak 2000 model ve ufak tefek...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri