Arama sonuçlarınız

1. aerateur

Bu hafta rotamız Kadirli maksutoluğu yaylası

Ynt: Bu hafta rotamız Kadirli maksutoluğu yaylası 1)Mahmut Demir Canavar L200 2)Harun Reşit Lökçe Rescue Hyundai tucson 3)Barış Avcı Muhteşem L200 4)Numan İSMAİLOĞLU kıytırık suzuki vitara

2. aerateur

Adana Off Road Grubu; Yumurtalık - Zeytinbeli Kamp Etkinliği Ardından ( 4 - 5 Haziran 2011)

Ynt: Adana Off Road Grubu; Yumurtalık - Zeytinbeli Kamp Etkinliği Ardından ( 4 - 5 Haziran 2011) emmi eline sağlık
  3. aerateur

AMAROK-Antalya 2011

Ynt: AMAROK-Antalya 2011 Şenay hanım sizi kıskandım valla.O tahteravalliden geçip geçmediğinizi merak ediyorum.Muhtemelen diğer grup arkadaşlarımızda merak ediyordur sanırım...

4. aerateur

Amanoslarda Sac Kömbesi Yapımı

Ynt: Amanoslarda Sac Kömbesi Yapımı mükemmel olur ağabey...selamlar.
  5. aerateur

Ynt: Amanoslarda Sac Kömbesi Yapımı abi sende mi bizi light offroadcu yaptın,sahte offroad falan...kömbe içinde gelinir yani.

6. aerateur

Ynt: Amanoslarda Sac Kömbesi Yapımı Ağabey çocukluğumu hatırlattın...teşekkürederim.Rahmetli gocaanam yapardı...

7. aerateur

Hatay - Reyhanlı; Enduro - Cross Yarış Etkinlikleri ve Off Road Oyunları (9 - 10 Nisan 2011)

Ynt: Hatay - Reyhanlı; Enduro - Cross Yarış Etkinlikleri ve Off Road Oyunları (9 - 10 Nisan 2011) anlatım ve fotolar çok güzel ellerinize sağlık
  8. aerateur

Hatay - Reyhanlı; Enduro - Cross Yarış Etkinlikleri ve Off Road Oyunları (9 - 10 Nisan 2011)

Ynt: Hatay - Reyhanlı; Enduro - Cross Yarış Etkinlikleri ve Off Road Oyunları (9 - 10 Nisan 2011) Bu arada ulu Atamızın şu vecizesini hatırlatmak isterim."Ben sporcunun zeki,çevik ve aynı zamanda AHLAKLIsını severim."
  9. aerateur

Ynt: Hatay - Reyhanlı; Enduro - Cross Yarış Etkinlikleri ve Off Road Oyunları (9 - 10 Nisan 2011)

10. aerateur

Ynt: Hatay - Reyhanlı; Enduro - Cross Yarış Etkinlikleri ve Off Road Oyunları (9 - 10 Nisan 2011) Polis Teşkilatının kuruluş yıl dönümünü kutlarım.

11. aerateur

ADANOFF; Karataş Batık Gemi Sahili - Kum ve Çamur Banyosu Görselleri (27 Mart 2010)

Ynt: ADANOFF; Karataş Batık Gemi Sahili - Kum ve Çamur Banyosu Görselleri (27 Mart 2010) karlı günlerden sonra kum çok güzeldi...
  12. aerateur

Araç Üstü Çadır için Ön Hazırlık Çalışmalarına Başlıyorum

Ynt: Araç Üstü Çadır için Ön Hazırlık Çalışmalarına Başlıyorum emeklerinizin boşa gitmemesi dileklerimle kolay gelsin.

13. aerateur

Adanoff; Karagöl Gezisi Duyurusu (27 Şubat 2011)

Ynt: Adanoff; Karagöl Gezisi Duyurusu (27 Şubat 2011) ayıp yaa insanın kafasını karştırıyorsunuz ::) :-[
  14. aerateur

Adana Off- Road Gezi Serisi (06 Şubat 2011)

Ynt: Adana Off- Road Gezi Serisi (06 Şubat 2011) Atilla beye katılıyorum
  15. aerateur

vitara için kupa yükseltme

Ynt: vitara için kupa yükseltme şu an böyle kullanıyorum bir problem olmadı açıkçası amortisör büyütmemenin nasıl bir problem oluşturacağı hakkında bir fikrim yok.Sadece karda deneyebildim tabiiki yoldada, yol tutuşta bir fark göremedim. frenleme etkinliğinde bir kayıp var bunu lastik ebadının...

16. aerateur

Adana Off- Road Gezi Serisi (06 Şubat 2011)

Ynt: Adana Off- Road Gezi Serisi (06 Şubat 2011) Evet süper gezi idi.Buarada sportmen kardeşim Fatih Demir'e teşekkürler batan herkesi ve tabiiki beni çektiği için.Günün sportmeni idi.
  17. aerateur

Ynt: vitara için kupa yükseltme ilgilenen herkese çok teşekkür ediyorum.Şimdilik yükseltme işini şöyle çözdük,helezonları çıkarttık altına ustanın ağzı ile "nalça" koyduk.Denemek için bir kaç ağır adam oturtup bir kaç kasis geçtik hiç sürtme olmadı.Bir süre böyle kullanıp bakacağım.Arazidede...
  18. aerateur

Ynt: vitara için kupa yükseltme ilginize teşekkür ederim.çok faydalı oldu.ancak bu malzemeleri nereden yada kimden teminedebilirim.

19. aerateur

Ynt: vitara için kupa yükseltme Adana da ikamet ediyorum Gökhan bey.Bende 87-92 yılları arasında üniversite için Erzurumda bulunmuştum.
  20. aerateur

2001 model vitarama 235/75/15 lastik taktım arka lastikler çamurluğa sürttü tabiiki kaçınılmaz olarak.Ancak aracın süspansiyon sistemlerine dokunmadan sorunu çözmek istiyorum.İlk aklıma gelen kupa yükseltme oldu ama nasıl yapılır bir fikrim yok.Birşeyler okudum ama kafamda birşeyler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR