Arama sonuçlarınız

1. A

Aptallık Paraylamı

Sanırım Arkadaş Daha Önce Hiç Takla Atmamış Buyrun Yorumlar . http://www.youtube.com/watch?v=J80d8wcUZE8&feature=channel_video_title

2. A

2008 Nissan Pathfinder Off Road Hazırlıklarına Başlandı

Uzun bir süre düşündükten sonra artık yavaş yavaş modifikasyonlara başladık buyrun fotoğraflar :) ilk hali Yeni pabuçlarımız :D :D Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with...
  3. A

Kumho Road Venture At

Arkadaşlar Kumho Road Venture Nasıl bir lastiktir kullanan veya bilen varsa yardımcı olabilirmi

4. A

34 UH 5950 Plakalı Pajero Sahibinin Dikkatine

Aracınızı bugün istanbul/esenkent kiler marketin önünde gördüm tanışmak için gelecektim ama vaktim yoktu bidahaki sefere mutlaka :) Ayrıca Aracın Modifikasyona ve Biraz çamura ihtiyacı var ;D ;D
  5. A

İnternet Explorer 8 Hakkında

arkadaşlar explorer 8 de ilk seferlerde yabancı sitelere giriş yaptığımda pencerenin sağ üst köşesinde çevir butonu beliriyordu ama artık belirmiyor bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olurmusunuz?

6. A

Otomatik Araçlarda El Freni Yardımıyla Dönüş Yapmak ?..

Arkadaşlar bizim pathfinderda veya bir başka otomatik araçta el freniyle dönebilirmiyim ne dersiniz kayarmı yoksa düz vitesmi olması gerekir? :-\

7. A

Edirne Civarında Dodge AS100 Parçaları ?..

Arkadaşlar 1977 model Dodge AS100 parçaları Edirne Tarafında en uygun nerede bulunur ???
  8. A

GL Serisi Nasıldır ?

Arkadaşlar GL Serisi Nasıldır problemleri yedek parçaları vs bilgiledirebilirmisiniz? Off Road performansı nasıldır alınca hatamı etmiş oluruz nasıl bir araçtır yardımcı olurmusunuz?
  9. A

Edirne Bahar Şenligi 2009

Arkadaşlar 16-17 Mayıs Pazar günü Edirnede Bahar Şenligi olacak piknik, eglence gibi şeyler olacak ve bende %80 orada olacagım sizin içinde uygunsa buluşalımmı ne dersiniz ekip olarak off road yaparız ve egleniriz güzel bir gün geçiririz.Ne dersiniz?

10. A

Pirelli Scorpion STR ?

Arkadaşlar bizim Pathfindera babam benden habersiz pirelli scorpion str taktırmış ve lastik yanagı önceki lastiklere göre daha fazla sizce dogru seçimmi beni bilgilendirebilirmisiniz?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri