Arama sonuçlarınız

1. hayrullah

Pikapüstü Karavan Mağduru cengo1965

Ynt: Pikapüstü Karavan Mağduru cengo1965 Sonuç ! Pino ve sally karavan CE belgeli üretim ve TIP belgesi almışmıdır, üretimi artık bu yöndemidir...

2. hayrullah

Forester spacer ve get kullanımı yardım..

Ynt: Forester spacer ve get kullanımı yardım.. Arazide işiniz yoksa, sağlamlıkta kaygılarınız olmasın. Ben kamp vb. geziler şeklinde kullanıyorum Navara aracımı, benim jantlardada spacer var, herhangibir sorunda yaşamadım.
  3. hayrullah

satılık Navara lastik ve jant

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-20-ssw-jant-lastikleri-ile-birlikte-uygun-fiyat-hasarsiz-74609844/detay/

4. hayrullah

satılık Navara lastik ve jant

Navara jantlarımı ve lastiklerimi satıyorum arkadaşlar, ilgilenen arkadaşlara bilgi verebilirim... http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-20-ssw-jant-lastikleri-ile-birlikte-uygun-fiyat-hasarsiz-74609844/detay/
  5. hayrullah

Yeni lastiklerim ve kamyonetim Navara

Ynt: Yeni lastiklerim ve kamyonetim Navara Teşekkürler, BF evet , 265-75-16 , içeri aldım yazıları, abartılı oldu öyle, bu yakıştı diye düşünüyorum.

6. hayrullah

Yeni lastiklerim ve kamyonetim Navara

Selam herkese, yeni lastiklerimi taktırdım yorumları beklerim.

7. hayrullah

NİSSAN PİCK-UP neden yok başlıklarda

Ynt: NİSSAN PİCK-UP neden yok başlıklarda Bende aynı fikirdeyim arkadaşlar, günden güne artıyor pick-up araçlar , artık bi başlığın zamanı geldi :)
  8. hayrullah

Nissan NP 300 Pickup

Ynt: Nissan NP 300 Pickup Hayırlı olsun güle güle kullanın, benim navara pick-up aracım var, çok memnunum kamp ve avcılık için birebir.
  9. hayrullah

Navara arazi lastik ve jant seçimi

Ynt: Navara arazi lastik ve jant seçimi Navaranın orjinal stepnelerini tercih etmek istiyorum, fakat nereden bulurum bilmiyorum.

10. hayrullah

275 x 65 x 16 lastik için saç jant arıyorum

Arkadaşlar selam, 265 x 75 x 16 lastik için, saç jant arıyorm , araç Navara'dır , bijon ölçüleri 6 x 114.3

11. hayrullah

Navara için lastik ve jant

Ynt: Navara için lastik ve jant Yükseltme olmadan uyabilir diye düşünüyorum. Bu arada 16 inch saç jant nasıl bulabilirim bir bilginiz varmı ?
  12. hayrullah

Ynt: Navara arazi lastik ve jant seçimi Teşekkür ederim. Saç jantlardan nasıl bulabilirim bir bilginiz varmı? 265 x 75 x 16 ölçülerinde lastiklere uyabilecek. Stepne jantlarda işimi görecek fakat bulamıyorum.

13. hayrullah

Ynt: Navara arazi lastik ve jant seçimi Şöyle bir fotoğraf buldumi birebir ihtiyacım bu aslında...
  14. hayrullah

Ynt: Navara için lastik ve jant Aslında birebir şöyle bir ölçü çok işime yarardı... arkadaşlar , tahmini lastik ölçüsü nedir burada ve jantın ölçüsü ne görünüyor, daha önemlisi türkiyemizde bulabilirmiyiz bu jantları :D
  15. hayrullah

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? Suzuki GSR 600

16. hayrullah

Arkadaşlar selam, navara araçlarımıza ekteki fotoğraftaki kombinasyonu yapamıyormuyuz, aynı lastik ve janttan neden bulamıyoruz Navara için? şimdiden çok teşekkür cevaplar için..
  17. hayrullah

Arkadaşlar allah rızası için şu probleme bi yardım edin?! herkes birşey söylüyor, navara aracıma geniş tabanlı arazii lastiği alacağım, ve yine jant tabiyki, ama ne jant tutuyor nede hangi lastik artık bıktım usandım. 6 bijon zaten jant yok gibi bişey, yok spacer yok sürter vs... ne...
  18. hayrullah

Subaru Forester Ön Tampon Koruma

Ynt: Subaru Forester Ön Tampon Koruma Resim ekliyorum arkadaşlar.

19. hayrullah

20" SSW jant lastikleri ile birlikte uygun fiyat hasarsız

Ynt: 20" SSW jant lastikleri ile birlikte uygun fiyat hasarsız Fotoğrafları ekliyorum arkadaşlar..
  20. hayrullah

20" SSW jant lastikleri ile birlikte uygun fiyat hasarsız

Navara aracımda kullanıdığım, [/size]SSW marka hasarsız jantlarımı ve üzerindeki lastikleri ile birlikte satıyorum. [/size]jantlarda işlem yoktur hasarsız, lastikleri ben kullanıyorum 1,5 yıl sorun çıkarmaz. [/size]Jant + lastikler komple takım 1500 TL'dir. [/size]sadece jantlar adet fiyatı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri