Arama sonuçlarınız

1. nucleoss

Orta Kilit Ve Arka Kilit Hakkında Yardım

2001 model disco 2 aracım için arkaya dif kilit almayı düşünüyorum. Orta kilidim aktif değil. Kafama takılan orta kilit aktif olmadan takılacak olan arka kilit düzgün çalışır mı? Yoksa önce orta kilidi aktifleştirmemi mi tavsiye edersiniz. 2. Olarak arka için forumlarda genelde eaton marka %100...

2. nucleoss

Spacer Kullanımı Hakkında Yardım

herkese merhaba. 2001 model discovery 2 aracımı yeni aldım. aracımda 2 inç yükseltme ve 245 75 16 bf goodrich at lastikler var. fakat bana araca göre biraz içte kalmış gibi görünüyorlar. en ucuz çözüm olduğu için 50 mm spacer ile biraz dışa almayı düşünüyorum. fakat çevremdeki arkadaşlar spacer...
  3. nucleoss

mersinde off-road parkurları hakkında yardım

arkadaşlar yağmurlar yağmaya başladı ve ben bu işe yeni başladığımdan dolayı pek parkur bilmiyorum. mersin de çamura batabileceğimiz bildiğiniz eğlenceli parkurları paylaşırsanız sevinirim. :)

4. nucleoss

jeep cherokee 2,8 crd yakıt tüketimi hakında ve sensör arızası

herkese merhaba, 2006 model jeep cherokee limited 2,8 crd aracımı yaklaşık 6 ay önce aldım. bu sürede motor ikaz ışığı bir kaç sefer yandı ve kendi kendine söndü. mersinde yaşıyorum. burada götürdüğüm ustalar anlamlı bir şey bulamadılar ve hava akış sensörü arızası olabileceğini söylediler...
  5. nucleoss

Mersin veya Adana Bölgesinde Disco1'e Off-Road Modifikasyonları Yapan Usta Var mı?

merhaba. ben foruma yeni üye oldum ve o günden beri sürekli konuları ve araçları inceliyorum. virüs benim kanıma da bulaştı galiba... :) benim de hayalimde bir güzel bir disco1 yatıyor ve bunu gerçekleştirmek için araştırmalara başladım. kanımca doğru aracı bulmak işin kolay yönü fakat onu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri