Arama sonuçlarınız

1. Erem

Yükseltilmiş Kj'ler Birliği..

KJ aracımı yükseltmeyi planladığım için bu işlemi kendisi yapanların / yaptıranların görüş ve önerilerinden istifade etmek istiyorum. Müsait olup cevap vereceklere şimdiden teşekkürler, selamlar.

2. Erem

Jeep Wj, Fiat Freemont, Grand Cherokee, Wrangler Flanş Spacer

JEEP WJ, Fiat Freemont, Grand Cherokee, Wrangler araçlarına uyumlu, 5x127 bijon aralıklı, 71.6 mm fatura çapında KULLANILMIŞ çelik 3,5 cm Flanş Spacer. Offsetli jant aldığım için boşa çıkmıştır. Bijon somunları ile birlikte gönderilecektir. Pazarlıksız ve kargo hariç 450 TL. dir. Teşekkürler.
  3. Erem

Sorunsuz, Boyasız 2.7 Crd

3 senedir zevkle kullandığım aracımı başka araç alacağım için satıyorum. 2002 model, 288400 kilometrede, motor ve şanzımanı sorunsuz, boyasız, siyah offset jantlı, yeni AT lastikli, 5 cm. yükseltmeli, alanı yormayacak bir araçtır. Teşekkürler. 2002 Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 67.500 TL...

4. Erem

Jeep Grand Cherokee Wj Ironman Yükseltme Kİtİ

Ironman marka 4cm yükseltme amaçlı ; 4 adet Ironman helezon ve 4 adet Nitro dual tube özellikli Ironman amortisör. Kargo hariç 3000 TL. Telefon ile ulaşmanızı rica ederim. 532 3344690 Teşekkürler.
  5. Erem

Tüm Araçlara Flanş / Spacer Imalatı

Tüm araçlara 20mm ile 50mm arası imalat çeliğinden flanş / spacer imal ediyorum. Sahibinden'de Peşin Satış ve Taksitli Satış linklerimden ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.

6. Erem

CHEROKEE XJ İçin 5 cm. Yükseltme Satın Almak İsteyen Var mı?

Cherokee XJ için imalat çeliğinden 5 cm. yükseltme imal etmeyi planlıyorum. Çifti kaba fiyatla 100 TL. civarına gelecektir. Adet artarsa maliyet düşecek ve 10 çift için çift fiyatının 80 TL olacağı kanaatindeyim. Katılmak isteyen var mı? Selamlar. Not : Fotoğraf ekleme yetkim yokmuş, çizim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri