Arama sonuçlarınız

1. deanvefikizgi

FAZLA PARÇA DEĞİŞİMİ...

Uygun konuyu bulamayınca burda yeni bir başlık açayım dedim. Hepimiz bir dönem araçlarımızı topluyoruz. Elimizde parçalar kalıyor. Hasarsız, hafif hasarlı gibi. Bunları bu başlık altında paylaşırsak bazı arkadaşlarımızın bütçelerini başka şeylere saklamalarını sağlayabiliriz. :) Bence uygun olan...

2. deanvefikizgi

Fazla Defender 110 Jantı olan var mı? (16" x 6.5)

4 Hafta kadar önce Park halindeki Defenderıma gece yarısı acil hastaya giden bir ambulans yandan hafifçe vurmak suretiyle çarpti. Ancak asıl hasarı Sol ön jantım ve ön difransiyelim aldı. Ambulansın ön jantı benim ön janta girip sekmiş. Bunun sonucunda da hem ambulansın hende benim arabanın...
  3. deanvefikizgi

Yıllar Sonra Nihayet Kavuştuk... :) Hoşgeldin Bebek :)

Evet bu sabah biraz zaman ayırıp nihayet aracıma kavuşma hikayemi anlatabilirim... Ben kendimi bildim bileli saplantılı şekilde Defendar'lara aşıktım. Sizde bunu yaklaşık 2-3 aydır biliyorsunuz. Ancak Defender benim için hep o kadar ulaşılmaz bir yerdeydi ki bir gün kavuşabileceğim aklıma...

4. deanvefikizgi

LASTİK ÖLÇÜLERİ NASIL OKUNUR?

Arkadaşlar kendim için araştırırken Lassa'nın sitesinde buldum. Kendim için çok faydalı buldum belki başkasınında işine yarar diye paylaşmak isterdim... SAYGILARIMLA Vefik Not: Aşağıdaki bilgiler Lassanın resmi sitesinden alıntıdır...
  5. deanvefikizgi

Defender 110'a Tata Xenon 2.5 TDI Motor Mümkün mü?

Evet kısaca başlıktaki gibi sevgili dostlar. Defender'lara Nıssan motoru, Ford motoru vs takıldığını gördük duyduk şahit olduk. ama Tata Xenon 2.5 TDI motor mümkün mü? Bu motorlar gerçekten sorunsuzlar. Ama bunların Defendarlarımıza uygulanması mümkün mü? SAYGILARIMLA

6. deanvefikizgi

Defender Neden Pahallı? (Aynı fiyata Discovery'ler Defenderler var)

İlginç geliyor. malum sitelerde 110 Defenderlar 15.000 civarında başlıyor ve gidiyor. Oysa neredeyse aynı fiyatlardan başlayan discoveryler var. evet elbetteki yakıt yakış miktarı Disco'ların fiyatını düşürüyor olabilir. Ama öte yandan neredeyse boş haldeki defender 110ların fiyatı full...

7. deanvefikizgi

Satılık Defender 110 Dizel Arıyorum?

Merhabalar; Umarım yanlış yere başlık açmıyorumdur? Öncelikle Defenderlar için herhangi bir forum bulamayacağımı düşündüğüm için kendime kızmamı sağlamanızdan ötürü teşekkür ederim :) Bu kadar kalabalık bir forum bulmak çok güzel. 3 Gün önce bu forumu keşfedip bolca okuduktan sonra bugün...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri