Arama sonuçlarınız

1. anibal_anibal

Yeni Çekme Karavanım

1 Mayıs gününüde fırsat bilerek aldım çocuklarıda çıktım karavan aramaya. :) birde naktım ki düzce akçakocaya kadar varmışız.Vardık varmasına ama ne karavan olarak nede fiyat olarak umduğumuzu bulamadık.Ümidimiz kırılıp geri dönüş yoluna çıkmıştıkki birde adapazarına uğrayalım dedik.Ve Mustafa...

2. anibal_anibal

Karavana Yapılan Yeni Yaşam Aküsü İlavesi

Yazima ilk once Allah bizleri Usta oldugunu iddia edenlerden korusun diyerek baslamak istiyoeum :'( Bildiginiz gibi yeni aldigim karavanimda motor bolumunde 70 amperlik ve karavan kismi icinde sofor koltugunun altinda 85 amperlik iki aku bulunuyordu.Bu akuler surus esnasinda sarj dinamosundan...
  3. anibal_anibal

Benim karavanım alkovenli dethleffs

Artık bugun 1983 model 2400 motor dukato araç üzerine alkovenli bir dethleffs sahibiyim.bunun için ilk önce gezenbilir camiasına ayrıca Sayın Atiladi,Sayın Theta ve Sayın İnsel beye teşekkür ederim.

4. anibal_anibal

Eski dostla veda yolculuğu

Sevgili dostlar bir süredir çekme karavanımı satmaya çalışıyordum.Ve en sonunda 21,01,2012 tarihinde sattım.Yeni sahibine teslim etmek için çumartesi gecesi saat 22 civarlarında istanbul Sarıyerden yola cıktım.Gece 24 civarı düzce il sınırları dahilinde dinlenme tesisinde mola verdim.havanın...
  5. anibal_anibal

mercedes 207 veya mb 100 alkovenli karavan

gercek ederinde mercedes 207 alkovanlı veya euromobil mb 100 karavan arıyorum.karavanını satmak isteyenler mesaj bırakırsa sevinirim. teşekkürler

6. anibal_anibal

Bayramda bir günlük Edirne gezisi

Bayramdan önce her nekadar poyrazlarda kamp yapma kararı versekde havanın durumu göze alınarak kamp atmaktan vazgecerek,samimi aile dostlarımızıda yanımıza alarak (toplamda 8 kişi)Edirneye günü birlik bir kültür gezisi yapmaya karar verdik.Bunun için bayramın 3,günü sabah 7,00 da İstanbuldan...

7. anibal_anibal

alman hobby marka karavan

selamlar; buyuk bir istekle aldığım cekme karavanımı ev alacağım için satıyorum.orjinal alman malı hobby marka,5,50 metre boyunda 200 cm eninde içerisinde tüm aksamları faal durumdadır.ilgilenen arkadaşlar mesaj bırakabilirler.teşekkür ederim.
  8. anibal_anibal

asos ve küçükkuyu kamping alanları

asos küçük kuyu civarı camping yerleri hakkında bilgisi olan varmı?
  9. anibal_anibal

Çekme Karavanda Akümü Jeneratörmü Kullanışlıdır?

karavanlarla ya camping alanlarında yada emniyetli gördüğümüz alanlarda konaklıyoruz.Camping alanlarında konakladığımızda zaten elektrik alabiliyorsak doğal ortamlarda konakladığımızda yaşam aküsü yerine ufak canta tipi jeneratörler kullanmak daha mantıklı değilmidir?Ve karavanda jeneratör...

10. anibal_anibal

İlk Karavan Heyecanım

Neden hala bir karavan sahibi değiliz topiğnde yazılanlara katılıyorum.Karavan almayı çok istiyoruz ama buna vakit ayıramıyoruz,çok istiyoruz ama maddi imkanlar el vermiyor,çok istiyoruz ama aile boykotu ile karşılaşıyoruz, çok istiyoruz ama....ama....ama.......Şimdi ise şöyle düşünüyorum bu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR