Arama sonuçlarınız

1. drankara

İzmir'de Otokar Sultan 145s City C Motokaravan Dönüşümü

Otokar Sultan Karavanınızın İçini daha önce fotoğraflar dışında video olarak paylaşmamıştım. Güzel yaz zamanı çekmek yerine tabii hava kararmışken kış döneminde çekmeyi hatırlamak ayrı bir şey tabii :) Neyse havalar güzelleştiğinde tekrar karavanımızın içini sizlere tanıtırız.. Şu an videoda...

2. drankara

Karavanımın için ilk aldığım malzeme çocukların yolda giderken televizyon seyretmesi için mobil uydu anteni ve 12/24 v ile çalışabilen televizyondu.. Neta MBA28 Mobil Araç Karavan Uydu Anten Hepsiburada dan 3.813,00 TL ye taksitle 03.03.2021 tarihinde almıştım. Şuan bu ürün 8 bin Tl...
  3. drankara

Motokaravanla 3 Gece 4 Günlük Çanakkale Edirne Gezisi

Teşekkür ederim.. Uzun geziler için çok da fırsatım olmasa da kısa geziler yaptıkça gezilerimi paylaşmaya devam edeceğim. yaz için izmir'den yola çıkarak güney sahillerinden Fethiye Kaş, Antalya, Alanya, Anamur, Silifke, Mersin, Adana, İskenderun, Hatay a gitme planım var..İzmire dönüşüde Konya...

4. drankara

Arka kapının havasını acil durumlarda almak için acil durum vanası var. Aynı şekilde ön kapı içinde o vana duruyor. Onu iptal etmedim, kapatmadım.. . O vanayı çevirince havası boşaldığı için kapı açılıyor. Ayrıca cam kırmak için birisi önde şöföre yakın yolcu koltuğunun yanında, diğeri de arka...
  5. drankara

Haklısınız ancak 5 m ye kadar mesafeyi rahatlıkla görebiliyorum kamerayla..

6. drankara

12-Çanakkale Şehitler Abidesi Çanakkale Şehitler Abidesi Karavanla Çanakkale turumuzun sondan bir önceki yerine gelmiş bulunmaktayız.. Buradan sonra hedefimiz Edirne oldu.. Tabii Edirne dönüşünde Troya Müzesinede uğradık.. Onu Edirne Gezisinden sonra paylaşacağım.. Çanakkale Destanı Tanıtım...

7. drankara

11-Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi Namazgah tabyasından sonra Kabatepe bölgesinde yer alan daha önceden görmediğim Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezine navigasyonu ayarladım.. Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi Çanakkale ili, Eceabat ilçesi, Kabatape mevkiinde yer almaktadır. Daha önce hiç...
  8. drankara

10-Namazgah Tabyası - Kilitbahir Kalesinin Yanı Kilitbahir kalesinden çıktıktan sonra yürüyerek Namazgah tabyasına ulaşabiliyorsunuz.. Biz yinede araca binip tabyanın karşısındaki otoparka aracı park ettik.. Namazgah Tabyası - Kilitbahir Kalesinin Yanı Kilitbahir Kalesi’ni geçtikten sonra...
  9. drankara

Kilitbahir Kalesi Girişi ve Sarı Kule Karavanla Edirne Çanakkale gezimize arabalı vapurla Kilitbahire geçtikten sonra Kilitbahir Kalesinden devam ediyoruz.. Arabalı vapurdan indikten sonra sola kaleye doğru döndüm.. sahilde araçların park ettikleri yerler vardı denize yakınç.. Önce oraya park...

10. drankara

6-Çanakkale Kilitbahir Feribot Yolculuğu Çanakkale sahili Aynalı Çarşı Saat kulesi derken çocuklarında uykusu gelmişti.. Taksiye atlayıp karavanı park ettiğimiz yere döndük.. Geceyii karavanımızda geçirip sabah erkenden kahvaltımızı yapıp yaklaşık 6-7 tonluk karavanımla Kilitbahire geçmek için...

11. drankara

4-Çanakkale Aynalı Çarşı ve Çanakkale Çarşı Truva atını sahili gördükten sonra Çanakkale Çarşısını geçip aynalı çarşıya ulaştık.. "Çanakkale içinde aynalı çarşı/Ana ben gidiyom düşmana karşı, of, gençliğim eyvah" dizeleriyle başlayan "Çanakkale Türküsü"yle dilden dile dolaşa Çanakkale'nin...
  12. drankara

2-Çanakkale Sahili 3-Truva Atı ve Yanındaki Meydandaki Dans Etkinliği .. tabi müziği telif hakları sorunu yarattığından müziği videodan silmek zorunda kaldım.. Karavanla Çanakkale Edirne Gezimizin ilk durağı Çanakkale Hamidiye Tabyasını gezdikten sonra önce bir sonraki hedefim olan Deniz...

13. drankara

2022 yılı Ağustos ayı içerisinde Otokar Sultan 145S city modelinden dönüştürdüğümüz Karavanımızla ilk gezimize ait olan Çanakkale Edirne gezisini toparlayım derleyim derken uzun sürede foruma girmeyince sizlerle paylaşmayı unutmuştum.. Aslında gezimize ait toplamda 25 video çekmişim. .Bu...
  14. drankara

Bu arada gezimize ait izlenimleri fotoğraf yerine gezi videosu olarak çekip youtubede paylaştım..Ek bir gezi sayfası açıp açmamakta kararsız kaldım.. Geziden sonra forumda karavanlı gezilerimiz bölümünde sayfa açıp yayınlayayım diye düşündüm ancak daha sonra vaz geçtim.. Çanakkale ve Edirnede...
  15. drankara

ooo cidden yanıt yazmayalı çok olmuş.. :smiley: en son kaldığım yerden buyana çok geçmiş.. Perdeler takıldı.. hem tül hem de blackout takıldı.. Tabii aracı yaptırdık da sürekli gezdiniz mi derseniz, zaten bu meslekte çok da zamanınız olmuyor.. Başlangıç olarak Yoğun nöbet takvimi içinde ağustos...

16. drankara

Tekrar merhaba.. Kornejler 21 nisanda geldi ancak üşendiğimden henüz takamadım :) 2 gün önce İzmir Kemeraltına daha önce evimiz çok güneş aldığından blackout güneşlik ve tül perdelerimizi yaptırdığımız perdeciye eşimle beraber gittim. Pencereler ve iç kısım için güneşlik ve tül seçimini...
  17. drankara

Adım Adım Karavan'a Doğru

Yeni karavanınız Hayırlı olsun. En sonunda mutlu sona ulaştınız.. küçük sorunlar çıksa da, birkaç eksiklik olsa da nasılsa hallolur bir şekilde.. ruhsat değiştikten sonra nasılsa zamanla hallolur diğer eksiklikler.. Bu arada TSE den oldukça rahat geçmişsiniz :) Bana 3. paneli tavandan söktürüp...
  18. drankara

Karavan'da Geri Görüş Kamerası Tavsiyeleriniz

Teşekkür ederim.. Ben aracı park ettiğimde güvenlik açısından tüm sistemlerin elektriğini kesiyorum.. aracın kendi ana şalterini kapatıyorum.. Karavanın 12 v ve 220 v şalterleride kapatıyorum.. zaten açık herhangi bir sistem kalmıyor..

19. drankara

Twogo marka 7 inç ekran ve geri görüş kamerasının ekranını Şöför tarafındaki cama yakın şekilde sol köşeye monte ettirdim.. Araç aküsü yerine güneş enerjisinden gücünü alan yasam aküsü sistemine bağlattım.. Sisteme elektriği açıp kapatan hemen sürüş yerinde el altında olacak şekilde ek olarak...
  20. drankara

Karavan'da Geri Görüş Kamerası Tavsiyeleriniz

Ben Twogo marka 7 inç ekran ve geri görüş kamerası aldım ve aracın en arkasına tepeye taktırdım..Ekranıda Şöför tarafındakicama yakın şekilde sol köşeye monte ettirdim.. Araç aküsü yerine güneş enerjisinden gücünü alan yasam aküsü sistemine bağlattım.. Sisteme elektriği açıp kapatan hemen sürüş...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri