Arama sonuçlarınız

1. echoes

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

aklınızda olsun boyle durumlarda sizin ayri konu açmanız daha iyi olur. bence de vakit kaybetmeden kalıcı hasar olusmadan servise gidin. ya da civarinizda iyi bir dif ustasi varsa ona. sistem elektronik oldugundan bilgisayara bağlı problem tespit işlemleri olacağından servis oncelikli bence de..

2. echoes

Yeni Duster Fiyat Listesi

"en ucuz" olan Comfort 4x4 versiyonda - ABS, AFU, ESC, ASR, HSA (yokuş kalkış desteği), HDC (yokuş iniş desteği) - 6 hava yastığı - Hız sabitleyici - Gövde rengi tampon - Sis farları - Yol bilgisayarı standart donanımda. önceki en ucuz 4x4'e kıyasla büyük fark var hatta önceki yüksek donanım...
  3. echoes

Duster 4x4 Sistemi

- Duster'daki 4WD sistem diyoruz ama Nissan ALL MODE 4X4-i bu sistemin adı (i: intelligent, pek zeki) - AWD sistemlerin o kadar çok farklı türü ya da aynı tür olsa bile kullanılan farklı teknolojili bileşenleri var ki bu genelde kavram karmaşasına neden oluyor. - AWD - 4WD ayrımı yapılmaya...

4. echoes

Dacia Duster 4WD Çekiş Sistemi

- Duster'daki 4WD sistem diyoruz ama Nissan ALL MODE 4X4-i bu sistemin adı (i: intelligent, pek zeki) - AWD sistemlerin o kadar çok farklı türü ya da aynı tür olsa bile kullanılan farklı teknolojili bileşenleri var ki bu genelde kavram karmaşasına neden oluyor. - AWD - 4WD ayrımı yapılmaya...
  5. echoes

Duster 4x4 Sistemi

>> 4WD-Lock modu sadece off-road şartlarında kullanılmalıdır. Uç (ekstrem) koşullarda, dik yokuş çıkışlarında gevşek zemin yani KUM, ÇAMUR ve YUMUŞAK DERİN KAR'da kullanılması önerilir. BUZ gibi aşırı kaygan zeminlerde DEĞİL, bakın burası önemli. >> Buzlu yollarda, aşırı kaygan zeminlerde...

6. echoes

Lastik Basıncı/ Frenleme İlişkisi

benim aracımın kapı içindeki etiketinde 31 psi diyor lastik basıncına. hangisi doğru? Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

7. echoes

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Duster OEM orjinal cam rüzgarlıkları hakkında: Biraz önce Ankara Sistem-2 yetkili servis bana ön camlar için 240 arka camlar için 400 küsur lira fiyat verdi. 400 küsur dördü birden mi diye özellikle sordum hayır sadece arkalar ve evet daha pahalılar dendi. Yerli yabancı gördüğüm tüm kaynaklarda...
  8. echoes

Cam Rüzgarlıkları

Duster OEM orjinal cam rüzgarlıkları hakkında: Biraz önce Ankara Sistem-2 yetkili servis bana ön camlar için 240 arka camlar için 400 küsur lira fiyat verdi. 400 küsur dördü birden mi diye özellikle sordum hayır sadece arkalar ve evet daha pahalılar dendi. Yerli yabancı gördüğüm tüm kaynaklarda...
  9. echoes

Duster Diferansiyel Kilidi Acil Yardım

bu konunun tamamında çok iyi bilgiler var ama sanırım herhangi biri aynı anda duster'daki olayı açıklamıyor. tüm 4X4/4wd/awd çekiş sistemleri ve farkları ile ilgili izlediğim yabancı video kaynaklarından anlayabildiğim kadarıyla (yanılıyor olabilirim, beşer şaşar): 1. duster'da orta...

10. echoes

kullanima ve kullanim yerine bagli. ön tekerler arka tekerlerden daha hizli döndüğünde devreye giren sistem, arkaya giden safti zaten motor surekli ceviriyor, arka tekere guc iletimi gerektiginde arka diferansiyelde kavrama oluyor. araci o duruma hic dusurmezseniz surekli auto modda kalsaniz da...

11. echoes

aslinda oyle olmuyor, tersine 90la gittigim yerde 80le hiz sabitleyiciyle gittigimde daha az kasici oluyor. tasarrufu da 450 km de degil buyuk resme bakip 450,000 km de ne olur diye hesaplayinca algi farklilasiyor. 15 dakikada gittigim yolu 17 dakikada gidiyorum. kirmizi isigi gorur gormez ya da...
  12. echoes

benim su an ankarada, sehir disina hic cimadan bilgisayari sifirladiktan sonra 450 km lik kullanimda ortalamam 5.7 ama dikkatli kullaniyorum ve yogun dur kalk trafige nadiren giriyorum. yabanci sitelerden hypermiling konusunda yazilanlari okudum ve yol bilgisayari 300 km de iken basladim oradaki...

13. echoes

2016 model, temmuz başında 11 bin km'de 2. el aldığım 1.5 dci 4wd aracımla son 2 ayda 7 bin km yol yaptım. sizlerle paylaşacak kadar veri biriktirdim. arabada orjinal continental lastikler takılı (bunun bile belirtilmesi önemli, aynı markanın aynı ebatlı lastiklerinin biri diğerinden farklı...
  14. echoes

Dacia Duster Sahipleri Listesi

Onur Özbakan 2016 Laureate 110 4wd, metalik platin gri, hız sabitleyici deri direksiyon, arka park sensörü var. std bluetooth cd radyo mp3 çalarlı. look paket değil ama neredeyse look kadar aksesuar eklenmiş, bir iki şey de ben ekleyeceğim. Araç 2017 Ocak'ta trafiğe çıkmış ve 4 ay, 11,000 km...
  15. echoes

'} ... {'

'} ... {'

16. echoes

Kişisel Galeri (Didem GECEGEZER)

Ynt: Kişisel Galeri (Didem GECEGEZER) Teşekkürler. 70-200'le de güzel portre çekilebileceğini tahmin ediyorum. Ben de Canon DSLR + 24-70 2.8 Sigma objektif kullanıyordum ama eskilerin zaman geçtikçe boyunlarına birer küçük Leica takması gibi sadece bir Canon G serisi taşımayı ister oldum...
  17. echoes

Kişisel Galeri (Didem GECEGEZER)

Ynt: Kişisel Galeri (Didem GECEGEZER) Elinize sağlık. Dış ortam çekiminde genellikle polarize filtre mi kullanıyorsunuz? Biraz da ekipman hakkında fikir verirseniz sevinirim.
  18. echoes

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba, Müzik, basgitar, pinkfloyd, fotoğraf ve otomotiv hastalıklarına ek olarak "yoldan çıkma" isteği var. gezenbilir'de off-road hakkında pek çok şey öğreneceğimi umuyorum. Egedeyim, egeliyim ama genelden farklı olarak deniz bağımlılığım yok. Kendim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri